Про що ця сторінка?
Ця сторінка відображає кількість відвідувань сторінок Cyril Mount на цьому сайті. Один візит означає, що одна людина відкрила сторінку. Кожен графік нижче має власне коротке пояснення.
Cyril Mount: результати консультацій
Найчастіше запитують роботу Cyril Mount — це Lieutenant General C. J. E. Auchinleck (1884–1981), CB, CSI, DSO, OBE, яка отримала 200 переглядів за дванадцять місяців, що становить 40% від усіх запитів. За ним у рейтингу йдуть Victory Roll into Tunis 7th Armoured and 4th Indian Divisions plus 201st Guards Brigade, 9 May 1943 та Guns of the 11th Field Regiment in Action with Robcol, Ruweisat Ridge, El Alamein, July 1942. Сторінку художника переглянули 500 разів, а сторінки робіт — 400 разів, загальна кількість переглядів — 900. У період між Вер 2026 та Жов 2026 кількість консультацій знизилася на 100%. Лип 2026 — місяць із найбільшою кількістю консультацій: 700. Читачі обирають М'яке сяйво (Яскравість) у 60% випадків, що становить 22% від усього каталогу.
Cyril Mount: 4 найбільш переглянутих робіт
Кожен запис відображає роботу Cyril Mount та її рейтинг за кількістю запитів на WikiOO.org за останні дванадцять місяців.
-
1
Lieutenant General C. J. E. Auchinleck (1884–1981), CB, CSI, DSO, OBE
200 переглядів · 40,0%
-
2
Victory Roll into Tunis 7th Armoured and 4th Indian Divisions plus 201st Guards Brigade, 9 May 1943, 2009
100 переглядів · 20,0%
-
3
Guns of the 11th Field Regiment in Action with Robcol, Ruweisat Ridge, El Alamein, July 1942, 1992
100 переглядів · 20,0%
-
4
Brew Up and Halt for the Night, 9 April 1943, 2009
100 переглядів · 20,0%
Коли переглядають профіль Cyril Mount?
Кожен стовпчик відповідає одному місяцю. Він відображає кількість переглядів сторінки цього митця протягом відповідного місяця за останні дванадцять місяців.
Дані в таблиці
| Місяць | Сторінка художника | Сторінки творів |
|---|---|---|
| Лис 2025 | 0 | 0 |
| Гру 2025 | 0 | 0 |
| Січ 2026 | 0 | 0 |
| Лют 2026 | 0 | 0 |
| Бер 2026 | 0 | 0 |
| Кві 2026 | 0 | 0 |
| Тра 2026 | 0 | 0 |
| Чер 2026 | 0 | 0 |
| Лип 2026 | 300 | 400 |
| Сер 2026 | 0 | 0 |
| Вер 2026 | 200 | 0 |
| Жов 2026 | 0 | 0 |
Коли переглядають роботи Cyril Mount?
Кожен стовпчик відповідає одному місяцю. Він відображає сумарну кількість переглядів усіх сторінок творів цього митця за кожен окремий місяць протягом одного року.
Місячні показники обох графіків наведені в першій таблиці вище.
Які роботи Cyril Mount обирають читачі?
Кожна діаграма порівнює два показники. Пунктирна фігура — це власні роботи художника: п'ятдесят випадково обраних творів, відсортованих за одним параметром. Суцільна фігура відображає реальний розподіл переглядів за останні дванадцять місяців. Якщо суцільна фігура виходить за межі пунктирної, це означає, що саме цей тип творів привертає більше уваги, ніж займає в загальному обсязі робіт художника.
Атмосфера
Емоційне забарвлення
Яскравість
Насиченість кольору
Колірна палітра
Інтенсивність кольору
Контрастність
Колірна гармонія
Дані в таблиці
| Яскравість | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Темний | 44,4% | 20,0% |
| М'яка тінь | 22,2% | 0,0% |
| М'яке сяйво | 22,2% | 60,0% |
| Загальна яскравість: світла | 11,1% | 20,0% |
| Світлий | 0,0% | 0,0% |
| Насиченість кольору | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Приглушений | 11,1% | 0,0% |
| Ніжні кольори | 11,1% | 0,0% |
| Помірно м'яка насиченість | 66,7% | 60,0% |
| Чітка насиченість кольорів | 11,1% | 40,0% |
| Насичений колір | 0,0% | 0,0% |
| Колірна палітра | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Темні відтінки | 33,3% | 66,7% |
| Нейтральні кольори | 33,3% | 33,3% |
| Монохромна палітра | 33,3% | 0,0% |
| Інтенсивність кольору | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Монохромний | 33,3% | 0,0% |
| Збалансований | 55,6% | 60,0% |
| Насичені | 11,1% | 40,0% |
| Контрастність | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Безтурботний | 33,3% | 20,0% |
| Ніжний | 44,4% | 60,0% |
| Збалансований | 22,2% | 20,0% |
| Виразний | 0,0% | 0,0% |
| Опис | 0,0% | 0,0% |
| Колірна гармонія | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Контрастна палітра | 0,0% | 0,0% |
| М'яка палітра з плавними переходами | 11,1% | 0,0% |
| Збалансована гармонія | 22,2% | 20,0% |
| Висока колірна єдність | 55,6% | 60,0% |
| Цілісна палітра | 11,1% | 20,0% |
Які роботи Cyril Mount були найбільш переглянутими за місяцями?
Кожен рядок відповідає одному популярному твору мистецтва. Кожен стовпчик відображає кількість переглядів цього твору за один місяць. Чим вищий стовпчик, тим більше було переглядів того місяця.
Дані в таблиці
| Твір мистецтва | Лис 2025 | Гру 2025 | Січ 2026 | Лют 2026 | Бер 2026 | Кві 2026 | Тра 2026 | Чер 2026 | Лип 2026 | Сер 2026 | Вер 2026 | Жов 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Victory Roll into Tunis 7th… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Guns of the 11th Field Regi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mareth Line – Wet Night, F.… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Brew Up and Halt for the Ni… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| El Oudref Observation Post,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Their Spring, Medjes el Bab… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 'Our Final Gun Position, Me… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 'Petrol Lorries on Fire nea… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lieutenant General C. J. E.… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
Якими мовами користуються Cyril Mount?
Кожен сегмент відповідає певній мові. Чим більший сегмент, тим більше відвідувачів користувалися сайтом цією мовою протягом останніх тридцяти днів. Показано лише десять найпопулярніших.
Скільки консультацій на день для Cyril Mount протягом наступних трьох тижнів?
Кожен стовпчик відповідає одному дню. Перші стовпчики відображають кількість відвідувань за останні три тижні. Стовпчики іншого кольору — це наш прогноз на наступні три тижні.
Дані в таблиці
| День | Перегляди |
|---|---|
| Пт 16 Жов | 0 |
| Сб 17 Жов | 0 |
| Нд 18 Жов | 100 |
| Пн 19 Жов | 0 |
| Вт 20 Жов | 0 |
| Ср 21 Жов | 0 |
| Чт 22 Жов | 0 |
| Пт 23 Жов | 0 |
| Сб 24 Жов | 0 |
| Нд 25 Жов | 0 |
| Пн 26 Жов | 0 |
| Вт 27 Жов | 0 |
| Ср 28 Жов | 0 |
| Чт 29 Жов | 0 |
| Пт 30 Жов | 0 |
| Сб 31 Жов | 0 |
| Нд 1 Лис | 0 |
| Пн 2 Лис | 0 |
| Вт 3 Лис | 0 |
| Ср 4 Лис | 0 |
| Чт 5 Лис | 0 |
| Пт 6 Лис (прогноз) | 0 |
| Сб 7 Лис (прогноз) | 0 |
| Нд 8 Лис (прогноз) | 0 |
| Пн 9 Лис (прогноз) | 0 |
| Вт 10 Лис (прогноз) | 0 |
| Ср 11 Лис (прогноз) | 0 |
| Чт 12 Лис (прогноз) | 0 |
| Пт 13 Лис (прогноз) | 0 |
| Сб 14 Лис (прогноз) | 0 |
| Нд 15 Лис (прогноз) | 0 |
| Пн 16 Лис (прогноз) | 0 |
| Вт 17 Лис (прогноз) | 0 |
| Ср 18 Лис (прогноз) | 0 |
| Чт 19 Лис (прогноз) | 0 |
| Пт 20 Лис (прогноз) | 0 |
| Сб 21 Лис (прогноз) | 0 |
| Нд 22 Лис (прогноз) | 0 |
| Пн 23 Лис (прогноз) | 0 |
| Вт 24 Лис (прогноз) | 0 |
| Ср 25 Лис (прогноз) | 0 |
| Чт 26 Лис (прогноз) | 0 |
Про аудиторію Cyril Mount
Яка робота Cyril Mount має найбільшу кількість переглядів?
- На першому місці — Lieutenant General C. J. E. Auchinleck (1884–1981), CB, CSI, DSO, OBE із 200 переглядами та 40% консультацій. Вище за ним — 4 робіт.
Яка аудиторія Cyril Mount на WikiOO.org?
- 900 візитів за дванадцять місяців: 500 на сторінку художника, 400 до творів.
Які роботи Cyril Mount відповідають вибору читачів?
- Роботи, позначені як М'яке сяйво (Яскравість), отримують 60% відвідувань для 22% каталогу.