Про що ця сторінка?
Ця сторінка відображає кількість відвідувань сторінок Деніел Гарбер на цьому сайті. Один візит означає, що одна людина відкрила сторінку. Кожен графік нижче має власне коротке пояснення.
Деніел Гарбер: статистика коротко
Springtime In The Village — найпопулярніша робота Деніел Гарбер: 1 200 переглядів за дванадцять місяців, що становить 41% від загальної кількості. Також часто переглядають: New Hope та A Wooded Watershed. Загальна кількість переглядів: 2 300 (сторінка художника — 400, роботи — 1 900). Зростання на 700% у період з Сер 2026 по Вер 2026. Пік: Лип 2026 (1 400 візитів). Виявлено перевагу: Виразний (Контрастність), 52% відвідувань для 14% каталогу.
Топ 10 робіт Деніел Гарбер за кількістю консультацій
Рейтинг підраховує кількість запитів щодо WikiOO.org за дванадцять місяців, а не бали каталогу. 1 місце посідає найпопулярніша робота Деніел Гарбер за кількістю запитів.
-
1
Springtime In The Village
1 200 переглядів · 41,4%
-
2
New Hope
300 переглядів · 10,3%
-
3
A Wooded Watershed
200 переглядів · 6,9%
-
4
Yonder Hill
200 переглядів · 6,9%
-
5
Reading -
200 переглядів · 6,9%
-
6
Lone Tree, 1943
100 переглядів · 3,4%
-
7
The Old Mill
100 переглядів · 3,4%
-
8
The Valley
100 переглядів · 3,4%
-
9
Uplands, November
100 переглядів · 3,4%
-
10
Fisherman's Hut
100 переглядів · 3,4%
Яка щомісячна кількість читачів у профілі Деніел Гарбер?
Кожен стовпчик відповідає одному місяцю. Він відображає кількість переглядів сторінки цього митця протягом відповідного місяця за останні дванадцять місяців.
Показати вихідні дані
| Місяць | Сторінка художника | Сторінки творів |
|---|---|---|
| Жов 2025 | 0 | 0 |
| Лис 2025 | 0 | 0 |
| Гру 2025 | 0 | 0 |
| Січ 2026 | 0 | 0 |
| Лют 2026 | 0 | 0 |
| Бер 2026 | 0 | 0 |
| Кві 2026 | 0 | 0 |
| Тра 2026 | 0 | 0 |
| Чер 2026 | 0 | 0 |
| Лип 2026 | 200 | 1 200 |
| Сер 2026 | 0 | 100 |
| Вер 2026 | 200 | 600 |
Яка щомісячна кількість читачів творів Деніел Гарбер?
Кожен стовпчик відповідає одному місяцю. Він відображає сумарну кількість переглядів усіх сторінок творів цього митця за кожен окремий місяць протягом одного року.
Місячні показники обох графіків наведені в першій таблиці вище.
Які категорії робіт Деніел Гарбер обирають читачі?
Кожна діаграма порівнює два показники. Пунктирна фігура — це власні роботи художника: п'ятдесят випадково обраних творів, відсортованих за одним параметром. Суцільна фігура відображає реальний розподіл переглядів за останні дванадцять місяців. Якщо суцільна фігура виходить за межі пунктирної, це означає, що саме цей тип творів привертає більше уваги, ніж займає в загальному обсязі робіт художника.
Атмосфера
Емоційне забарвлення
Яскравість
Насиченість кольору
Колірна палітра
Інтенсивність кольору
Контрастність
Колірна гармонія
Показати вихідні дані
| Яскравість | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Темний | 8,0% | 3,5% |
| М'яка тінь | 22,0% | 3,5% |
| М'яке сяйво | 50,0% | 72,4% |
| Загальна яскравість: світла | 20,0% | 20,7% |
| Світлий | 0,0% | 0,0% |
| Насиченість кольору | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Приглушений | 8,0% | 10,3% |
| Ніжні кольори | 34,0% | 48,3% |
| Помірно м'яка насиченість | 42,0% | 27,6% |
| Чітка насиченість кольорів | 16,0% | 13,8% |
| Насичений колір | 0,0% | 0,0% |
| Колірна палітра | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Землисті відтінки | 41,9% | 63,0% |
| Нейтральні кольори | 38,7% | 18,5% |
| Темні відтінки | 12,9% | 14,8% |
| Монохромна палітра | 3,2% | 3,7% |
| Природні мотиви | 3,2% | 0,0% |
| Інтенсивність кольору | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Монохромний | 10,0% | 10,3% |
| Збалансований | 66,0% | 69,0% |
| Насичені | 24,0% | 20,7% |
| Контрастність | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Безтурботний | 18,0% | 13,8% |
| Ніжний | 30,0% | 13,8% |
| Збалансований | 14,0% | 6,9% |
| Виразний | 14,0% | 51,7% |
| Опис | 24,0% | 13,8% |
| Колірна гармонія | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Контрастна палітра | 30,0% | 44,8% |
| М'яка палітра з плавними переходами | 6,0% | 10,3% |
| Збалансована гармонія | 20,0% | 13,8% |
| Висока колірна єдність | 36,0% | 27,6% |
| Цілісна палітра | 8,0% | 3,5% |
Як розподілені найбільш переглянуті роботи Деніел Гарбер протягом року?
Кожен рядок відповідає одному популярному твору мистецтва. Кожен стовпчик відображає кількість переглядів цього твору за один місяць. Чим вищий стовпчик, тим більше було переглядів того місяця.
Показати вихідні дані
| Твір мистецтва | Жов 2025 | Лис 2025 | Гру 2025 | Січ 2026 | Лют 2026 | Бер 2026 | Кві 2026 | Тра 2026 | Чер 2026 | Лип 2026 | Сер 2026 | Вер 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| A Wooded Watershed | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Coming | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Chese Game | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Springtime In The Village | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 600 |
| The Old Mill | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Valley | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cherry Blossoms | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fisherman's Hut | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Trees | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Towering Trees | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Який розподіл читачів Деніел Гарбер за мовами?
Кожен сегмент відповідає певній мові. Чим більший сегмент, тим більше відвідувачів користувалися сайтом цією мовою протягом останніх тридцяти днів. Показано лише десять найпопулярніших.
Показати вихідні дані
| Мова | Перегляди | Поділитися |
|---|---|---|
| Англійська | 200 | 50,0% |
| Французька | 200 | 50,0% |
Яка щоденна кількість читачів Деніел Гарбер з урахуванням прогнозу?
Кожен стовпчик відповідає одному дню. Перші стовпчики відображають кількість відвідувань за останні три тижні. Стовпчики іншого кольору — це наш прогноз на наступні три тижні.
Показати вихідні дані
| День | Перегляди |
|---|---|
| Пн 21 Вер | 0 |
| Вт 22 Вер | 0 |
| Ср 23 Вер | 0 |
| Чт 24 Вер | 0 |
| Пт 25 Вер | 1 000 |
| Сб 26 Вер | 0 |
| Нд 27 Вер | 0 |
| Пн 28 Вер | 100 |
| Вт 29 Вер | 0 |
| Ср 30 Вер | 0 |
| Чт 1 Жов | 0 |
| Пт 2 Жов | 0 |
| Сб 3 Жов | 0 |
| Нд 4 Жов | 200 |
| Пн 5 Жов | 0 |
| Вт 6 Жов | 0 |
| Ср 7 Жов | 0 |
| Чт 8 Жов | 0 |
| Пт 9 Жов | 0 |
| Сб 10 Жов | 200 |
| Нд 11 Жов | 500 |
| Пн 12 Жов (прогноз) | 0 |
| Вт 13 Жов (прогноз) | 0 |
| Ср 14 Жов (прогноз) | 0 |
| Чт 15 Жов (прогноз) | 0 |
| Пт 16 Жов (прогноз) | 300 |
| Сб 17 Жов (прогноз) | 100 |
| Нд 18 Жов (прогноз) | 200 |
| Пн 19 Жов (прогноз) | 0 |
| Вт 20 Жов (прогноз) | 0 |
| Ср 21 Жов (прогноз) | 0 |
| Чт 22 Жов (прогноз) | 0 |
| Пт 23 Жов (прогноз) | 200 |
| Сб 24 Жов (прогноз) | 0 |
| Нд 25 Жов (прогноз) | 200 |
| Пн 26 Жов (прогноз) | 0 |
| Вт 27 Жов (прогноз) | 0 |
| Ср 28 Жов (прогноз) | 0 |
| Чт 29 Жов (прогноз) | 0 |
| Пт 30 Жов (прогноз) | 200 |
| Сб 31 Жов (прогноз) | 0 |
| Нд 1 Лис (прогноз) | 100 |
Деніел Гарбер: часто задавані питання
Яка робота Деніел Гарбер має найбільшу кількість переглядів?
- Springtime In The Village: 1 200 переглядів, 41% від усіх консультацій. Список включає до 10 місця.
Яка аудиторія Деніел Гарбер?
- 2 300 візитів за дванадцять місяців (400 переглядів сторінки художника, 1 900 переглядів робіт).
Чи віддають читачі перевагу певній категорії робіт Деніел Гарбер?
- Так, Виразний (Контрастність): 52% відвідувань для 14% каталогу.