Про що ця сторінка?
Ця сторінка відображає кількість відвідувань сторінок Ернест Лоусон на цьому сайті. Один візит означає, що одна людина відкрила сторінку. Кожен графік нижче має власне коротке пояснення.
Ернест Лоусон: статистика коротко
Realization — найпопулярніша робота Ернест Лоусон: 400 переглядів за дванадцять місяців, що становить 5% від загальної кількості. Також часто переглядають: River Scene in Winter та High Bridge at Night, New York City. Загальна кількість переглядів: 9 000 (сторінка художника — 1 100, роботи — 7 900). Пік: Лип 2026 (7 200 візитів). Розподіл за пристроями: пристрої (98%) та мобільні телефони (2%). Виявлено перевагу: М'яке сяйво (Яскравість), 44% відвідувань для 28% каталогу.
Топ 10 робіт Ернест Лоусон за кількістю консультацій
Рейтинг підраховує кількість запитів щодо WikiOO.org за дванадцять місяців, а не бали каталогу. 1 місце посідає найпопулярніша робота Ернест Лоусон за кількістю запитів.
-
1
Realization
400 переглядів · 5,0%
-
2
River Scene in Winter, 1899
300 переглядів · 3,8%
-
3
High Bridge at Night, New York City, 1920
300 переглядів · 3,8%
-
4
The Bridge
300 переглядів · 3,8%
-
5
Red Roofs of Mosman
300 переглядів · 3,8%
-
6
Dunwoodie, Upper New York, 1910
200 переглядів · 2,5%
-
7
End of Winter - The Boathouse on the Harlem River, New York
200 переглядів · 2,5%
-
8
The Harlem River from High Bridge, 1894
200 переглядів · 2,5%
-
9
Spuyten Duyvil Creek, 1914
200 переглядів · 2,5%
-
10
Wet Night, Gramercy Park
200 переглядів · 2,5%
Яка щомісячна кількість читачів у профілі Ернест Лоусон?
Кожен стовпчик відповідає одному місяцю. Він відображає кількість переглядів сторінки цього митця протягом відповідного місяця за останні дванадцять місяців.
Показати вихідні дані
| Місяць | Сторінка художника | Сторінки творів |
|---|---|---|
| Жов 2025 | 0 | 0 |
| Лис 2025 | 0 | 0 |
| Гру 2025 | 0 | 0 |
| Січ 2026 | 0 | 0 |
| Лют 2026 | 0 | 0 |
| Бер 2026 | 0 | 0 |
| Кві 2026 | 0 | 0 |
| Тра 2026 | 0 | 0 |
| Чер 2026 | 0 | 400 |
| Лип 2026 | 500 | 6 700 |
| Сер 2026 | 100 | 600 |
| Вер 2026 | 500 | 200 |
Яка щомісячна кількість читачів творів Ернест Лоусон?
Кожен стовпчик відповідає одному місяцю. Він відображає сумарну кількість переглядів усіх сторінок творів цього митця за кожен окремий місяць протягом одного року.
Місячні показники обох графіків наведені в першій таблиці вище.
Які категорії робіт Ернест Лоусон обирають читачі?
Кожна діаграма порівнює два показники. Пунктирна фігура — це власні роботи художника: п'ятдесят випадково обраних творів, відсортованих за одним параметром. Суцільна фігура відображає реальний розподіл переглядів за останні дванадцять місяців. Якщо суцільна фігура виходить за межі пунктирної, це означає, що саме цей тип творів привертає більше уваги, ніж займає в загальному обсязі робіт художника.
Атмосфера
Емоційне забарвлення
Яскравість
Насиченість кольору
Колірна палітра
Інтенсивність кольору
Контрастність
Колірна гармонія
Показати вихідні дані
| Яскравість | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Темний | 6,0% | 2,5% |
| М'яка тінь | 18,0% | 11,2% |
| М'яке сяйво | 28,0% | 43,8% |
| Загальна яскравість: світла | 40,0% | 40,0% |
| Світлий | 8,0% | 2,5% |
| Насиченість кольору | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Приглушений | 36,0% | 35,0% |
| Ніжні кольори | 34,0% | 37,5% |
| Помірно м'яка насиченість | 20,0% | 15,0% |
| Чітка насиченість кольорів | 10,0% | 12,5% |
| Насичений колір | 0,0% | 0,0% |
| Колірна палітра | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Нейтральні кольори | 55,3% | 60,0% |
| Землисті відтінки | 21,1% | 27,3% |
| Темні відтінки | 7,9% | 9,1% |
| Пастельні тони | 7,9% | 1,8% |
| Монохромна палітра | 5,3% | 0,0% |
| Природні мотиви | 2,6% | 1,8% |
| Інтенсивність кольору | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Монохромний | 24,0% | 22,5% |
| Збалансований | 54,0% | 58,8% |
| Насичені | 22,0% | 18,8% |
| Контрастність | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Безтурботний | 18,0% | 6,2% |
| Ніжний | 24,0% | 18,8% |
| Збалансований | 16,0% | 11,2% |
| Виразний | 24,0% | 38,8% |
| Опис | 18,0% | 25,0% |
| Колірна гармонія | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Контрастна палітра | 8,0% | 20,0% |
| М'яка палітра з плавними переходами | 12,0% | 15,0% |
| Збалансована гармонія | 10,0% | 18,8% |
| Висока колірна єдність | 54,0% | 31,2% |
| Цілісна палітра | 16,0% | 15,0% |
Як розподілені найбільш переглянуті роботи Ернест Лоусон протягом року?
Кожен рядок відповідає одному популярному твору мистецтва. Кожен стовпчик відображає кількість переглядів цього твору за один місяць. Чим вищий стовпчик, тим більше було переглядів того місяця.
Показати вихідні дані
| Твір мистецтва | Жов 2025 | Лис 2025 | Гру 2025 | Січ 2026 | Лют 2026 | Бер 2026 | Кві 2026 | Тра 2026 | Чер 2026 | Лип 2026 | Сер 2026 | Вер 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Washington Bridge, Harlem R… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Harlem Valley, Winter | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Garden Umbrella | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| New England Birches | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Conneticut River Scene | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dunwoodie, Upper New York | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Harlem River | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Approaching Storm | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| River Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| River Scene in Winter | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 200 | 0 | 0 |
Чи переглядають Ернест Лоусон з телефонів чи з комп'ютерів?
Кожен сегмент відповідає за певний тип пристрою: телефон, планшет або комп'ютер. Чим більший сегмент, тим більше відвідувань було здійснено з цього типу пристроїв протягом останніх дванадцяти місяців.
Показати вихідні дані
| Пристрій | Перегляди | Поділитися |
|---|---|---|
| пристрої | 8 800 | 97,8% |
| мобільні телефони | 200 | 2,2% |
Який розподіл читачів Ернест Лоусон за мовами?
Кожен сегмент відповідає певній мові. Чим більший сегмент, тим більше відвідувачів користувалися сайтом цією мовою протягом останніх тридцяти днів. Показано лише десять найпопулярніших.
Показати вихідні дані
| Мова | Перегляди | Поділитися |
|---|---|---|
| Іспанська | 300 | 100,0% |
Яка щоденна кількість читачів Ернест Лоусон з урахуванням прогнозу?
Кожен стовпчик відповідає одному дню. Перші стовпчики відображають кількість відвідувань за останні три тижні. Стовпчики іншого кольору — це наш прогноз на наступні три тижні.
Показати вихідні дані
| День | Перегляди |
|---|---|
| Сб 26 Вер | 300 |
| Нд 27 Вер | 0 |
| Пн 28 Вер | 0 |
| Вт 29 Вер | 0 |
| Ср 30 Вер | 0 |
| Чт 1 Жов | 0 |
| Пт 2 Жов | 0 |
| Сб 3 Жов | 0 |
| Нд 4 Жов | 0 |
| Пн 5 Жов | 0 |
| Вт 6 Жов | 0 |
| Ср 7 Жов | 0 |
| Чт 8 Жов | 0 |
| Пт 9 Жов | 0 |
| Сб 10 Жов | 0 |
| Нд 11 Жов | 300 |
| Пн 12 Жов | 0 |
| Вт 13 Жов | 100 |
| Ср 14 Жов | 0 |
| Чт 15 Жов | 0 |
| Пт 16 Жов | 0 |
| Сб 17 Жов (прогноз) | 200 |
| Нд 18 Жов (прогноз) | 200 |
| Пн 19 Жов (прогноз) | 0 |
| Вт 20 Жов (прогноз) | 100 |
| Ср 21 Жов (прогноз) | 0 |
| Чт 22 Жов (прогноз) | 0 |
| Пт 23 Жов (прогноз) | 0 |
| Сб 24 Жов (прогноз) | 200 |
| Нд 25 Жов (прогноз) | 200 |
| Пн 26 Жов (прогноз) | 0 |
| Вт 27 Жов (прогноз) | 100 |
| Ср 28 Жов (прогноз) | 0 |
| Чт 29 Жов (прогноз) | 0 |
| Пт 30 Жов (прогноз) | 0 |
| Сб 31 Жов (прогноз) | 200 |
| Нд 1 Лис (прогноз) | 200 |
| Пн 2 Лис (прогноз) | 0 |
| Вт 3 Лис (прогноз) | 100 |
| Ср 4 Лис (прогноз) | 0 |
| Чт 5 Лис (прогноз) | 0 |
| Пт 6 Лис (прогноз) | 0 |
Ернест Лоусон: часто задавані питання
Яка робота Ернест Лоусон має найбільшу кількість переглядів?
- Realization: 400 переглядів, 5% від усіх консультацій. Список включає до 10 місця.
Яка аудиторія Ернест Лоусон?
- 9 000 візитів за дванадцять місяців (1 100 переглядів сторінки художника, 7 900 переглядів робіт).
Чи частіше Ернест Лоусон переглядають з телефонів чи з комп'ютерів?
- Консультації поділяються на пристрої (98%) та мобільні телефони (2%); лідирує пристрої із часткою 98%.
Чи віддають читачі перевагу певній категорії робіт Ернест Лоусон?
- Так, М'яке сяйво (Яскравість): 44% відвідувань для 28% каталогу.