Про що ця сторінка?
Ця сторінка відображає кількість відвідувань сторінок Frank Mcclure на цьому сайті. Один візит означає, що одна людина відкрила сторінку. Кожен графік нижче має власне коротке пояснення.
Frank Mcclure: зведення за показниками читання
За останні дванадцять місяців найпопулярнішою роботою Frank Mcclure у базі даних WikiOO.org стала Picnic Objects: 200 переглядів, що становить 9% від усіх запитів щодо цього автора. За цим слідують Ladyslippers та Owls. Загальна кількість переглядів сторінок Frank Mcclure становить 2 500: 300 переглядів профілю художника та 2 200 переглядів окремих робіт. Кількість консультацій зменшилася на 50% з Сер 2026 до Вер 2026. Місяцем з найбільшою кількістю переглядів став Лип 2026 — 2 000 візитів. Читачі звертаються до Приглушений (Насиченість кольору) частіше, ніж це можна очікувати згідно з часткою в каталозі: 50% відвідувань проти 34% робіт.
10 найпопулярніших робіт Frank Mcclure, які найчастіше переглядають
Роботи Frank Mcclure, відсортовані за кількістю консультацій на WikiOO.org за останні дванадцять місяців, від найбільш затребуваних до найменш затребуваних.
-
1
Picnic Objects
200 переглядів · 9,1%
-
2
Ladyslippers
200 переглядів · 9,1%
-
3
Owls
200 переглядів · 9,1%
-
4
Untitled (Roots, Branches and Wall)
200 переглядів · 9,1%
-
5
A Far Horizon, 1966
100 переглядів · 4,5%
-
6
Flowers in a Window, 1964
100 переглядів · 4,5%
-
7
Ripening Grain
100 переглядів · 4,5%
-
8
Circus Pals
100 переглядів · 4,5%
-
9
Full Moon 2
100 переглядів · 4,5%
-
10
Houseplant
100 переглядів · 4,5%
Скільки разів на місяць переглядають сторінку Frank Mcclure?
Кожен стовпчик відповідає одному місяцю. Він відображає кількість переглядів сторінки цього митця протягом відповідного місяця за останні дванадцять місяців.
Таблиця даних
| Місяць | Сторінка художника | Сторінки творів |
|---|---|---|
| Жов 2025 | 0 | 0 |
| Лис 2025 | 0 | 0 |
| Гру 2025 | 0 | 0 |
| Січ 2026 | 0 | 0 |
| Лют 2026 | 0 | 0 |
| Бер 2026 | 0 | 0 |
| Кві 2026 | 0 | 0 |
| Тра 2026 | 0 | 0 |
| Чер 2026 | 0 | 200 |
| Лип 2026 | 100 | 1 900 |
| Сер 2026 | 100 | 100 |
| Вер 2026 | 100 | 0 |
Як часто переглядають роботи Frank Mcclure?
Кожен стовпчик відповідає одному місяцю. Він відображає сумарну кількість переглядів усіх сторінок творів цього митця за кожен окремий місяць протягом одного року.
Місячні показники обох графіків наведені в першій таблиці вище.
Які роботи Frank Mcclure переглядають читачі?
Кожна діаграма порівнює два показники. Пунктирна фігура — це власні роботи художника: п'ятдесят випадково обраних творів, відсортованих за одним параметром. Суцільна фігура відображає реальний розподіл переглядів за останні дванадцять місяців. Якщо суцільна фігура виходить за межі пунктирної, це означає, що саме цей тип творів привертає більше уваги, ніж займає в загальному обсязі робіт художника.
Атмосфера
Емоційне забарвлення
Яскравість
Насиченість кольору
Колірна палітра
Інтенсивність кольору
Контрастність
Колірна гармонія
Таблиця даних
| Яскравість | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Темний | 0,0% | 0,0% |
| М'яка тінь | 0,0% | 0,0% |
| М'яке сяйво | 42,0% | 36,4% |
| Загальна яскравість: світла | 46,0% | 59,1% |
| Світлий | 12,0% | 4,5% |
| Насиченість кольору | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Приглушений | 34,0% | 50,0% |
| Ніжні кольори | 54,0% | 36,4% |
| Помірно м'яка насиченість | 12,0% | 13,6% |
| Чітка насиченість кольорів | 0,0% | 0,0% |
| Насичений колір | 0,0% | 0,0% |
| Колірна палітра | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Нейтральні кольори | 80,0% | 85,0% |
| Землисті відтінки | 15,6% | 10,0% |
| Монохромна палітра | 4,4% | 5,0% |
| Інтенсивність кольору | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Монохромний | 22,0% | 18,2% |
| Збалансований | 78,0% | 72,7% |
| Насичені | 0,0% | 9,1% |
| Контрастність | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Безтурботний | 6,0% | 4,5% |
| Ніжний | 4,0% | 13,6% |
| Збалансований | 2,0% | 0,0% |
| Виразний | 34,0% | 18,2% |
| Опис | 54,0% | 63,6% |
| Колірна гармонія | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Контрастна палітра | 12,0% | 9,1% |
| М'яка палітра з плавними переходами | 8,0% | 4,5% |
| Збалансована гармонія | 14,0% | 18,2% |
| Висока колірна єдність | 36,0% | 27,3% |
| Цілісна палітра | 30,0% | 40,9% |
Які роботи Frank Mcclure переглядають найчастіше щомісяця?
Кожен рядок відповідає одному популярному твору мистецтва. Кожен стовпчик відображає кількість переглядів цього твору за один місяць. Чим вищий стовпчик, тим більше було переглядів того місяця.
Таблиця даних
| Твір мистецтва | Жов 2025 | Лис 2025 | Гру 2025 | Січ 2026 | Лют 2026 | Бер 2026 | Кві 2026 | Тра 2026 | Чер 2026 | Лип 2026 | Сер 2026 | Вер 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Untitled (Woman Wearing Plu… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Full Moon 2 (over Shore Roc… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Tall Ships 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Flowers in the Fields | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bottle and Wine Glass | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Market with Cafe Sign | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dark Exit | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Snow on the Window | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hangman's Day | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Full Moon 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Якими мовами користуються Frank Mcclure?
Кожен сегмент відповідає певній мові. Чим більший сегмент, тим більше відвідувачів користувалися сайтом цією мовою протягом останніх тридцяти днів. Показано лише десять найпопулярніших.
Таблиця даних
| Мова | Перегляди | Поділитися |
|---|---|---|
| Англійська | 100 | 100,0% |
Скільки щоденно проводиться консультацій з Frank Mcclure та яких очікувань?
Кожен стовпчик відповідає одному дню. Перші стовпчики відображають кількість відвідувань за останні три тижні. Стовпчики іншого кольору — це наш прогноз на наступні три тижні.
Таблиця даних
| День | Перегляди |
|---|---|
| Пн 21 Вер | 100 |
| Вт 22 Вер | 0 |
| Ср 23 Вер | 0 |
| Чт 24 Вер | 0 |
| Пт 25 Вер | 0 |
| Сб 26 Вер | 0 |
| Нд 27 Вер | 0 |
| Пн 28 Вер | 0 |
| Вт 29 Вер | 0 |
| Ср 30 Вер | 0 |
| Чт 1 Жов | 0 |
| Пт 2 Жов | 200 |
| Сб 3 Жов | 0 |
| Нд 4 Жов | 0 |
| Пн 5 Жов | 0 |
| Вт 6 Жов | 0 |
| Ср 7 Жов | 0 |
| Чт 8 Жов | 0 |
| Пт 9 Жов | 0 |
| Сб 10 Жов | 0 |
| Нд 11 Жов | 100 |
| Пн 12 Жов (прогноз) | 0 |
| Вт 13 Жов (прогноз) | 0 |
| Ср 14 Жов (прогноз) | 0 |
| Чт 15 Жов (прогноз) | 0 |
| Пт 16 Жов (прогноз) | 0 |
| Сб 17 Жов (прогноз) | 0 |
| Нд 18 Жов (прогноз) | 0 |
| Пн 19 Жов (прогноз) | 0 |
| Вт 20 Жов (прогноз) | 0 |
| Ср 21 Жов (прогноз) | 0 |
| Чт 22 Жов (прогноз) | 0 |
| Пт 23 Жов (прогноз) | 0 |
| Сб 24 Жов (прогноз) | 0 |
| Нд 25 Жов (прогноз) | 0 |
| Пн 26 Жов (прогноз) | 0 |
| Вт 27 Жов (прогноз) | 0 |
| Ср 28 Жов (прогноз) | 0 |
| Чт 29 Жов (прогноз) | 0 |
| Пт 30 Жов (прогноз) | 0 |
| Сб 31 Жов (прогноз) | 0 |
| Нд 1 Лис (прогноз) | 0 |
Питання щодо аудиторії Frank Mcclure
Які роботи Frank Mcclure переглядають найчастіше?
- Picnic Objects, що отримала 200 переглядів (9% від усіх переглядів Frank Mcclure). У рейтингу вище наведено 10 робіт.
Скільки разів шукають Frank Mcclure на WikiOO.org?
- 2 500 разів за дванадцять місяців: 300 на сторінці художника та 2 200 на сторінках творів.
Які роботи Frank Mcclure подобаються читачам найбільше?
- Приглушений (Насиченість кольору): 50% відвідувань проти 34% у каталозі.