Про що ця сторінка?
Ця сторінка відображає кількість відвідувань сторінок Гауранг Кумар Шах на цьому сайті. Один візит означає, що одна людина відкрила сторінку. Кожен графік нижче має власне коротке пояснення.
Гауранг Кумар Шах: статистика коротко
Mohini: Textile — найпопулярніша робота Гауранг Кумар Шах: 200 переглядів за дванадцять місяців, що становить 25% від загальної кількості. Також часто переглядають: Madalasa and Rutudwaja: Textile та Arjuna Subhadra: Textile. Загальна кількість переглядів: 700 (сторінка художника — 100, роботи — 600). Пік: Лип 2026 (600 візитів). Виявлено перевагу: Ностальгічний (Атмосфера), 67% відвідувань для 19% каталогу.
Топ 7 робіт Гауранг Кумар Шах за кількістю консультацій
Рейтинг підраховує кількість запитів щодо WikiOO.org за дванадцять місяців, а не бали каталогу. 1 місце посідає найпопулярніша робота Гауранг Кумар Шах за кількістю запитів.
-
1
Mohini: Textile, 2019
200 переглядів · 25,0%
-
2
Madalasa and Rutudwaja: Textile, 2019
100 переглядів · 12,5%
-
3
Arjuna Subhadra: Textile, 2019
100 переглядів · 12,5%
-
4
Shakuntala Sakhi: Textile, 2019
100 переглядів · 12,5%
-
5
Padmini: Textile, 2019
100 переглядів · 12,5%
-
6
Working At The Looms, 2018
100 переглядів · 12,5%
-
7
Sharada: Textile, 2019
100 переглядів · 12,5%
Яка щомісячна кількість читачів у профілі Гауранг Кумар Шах?
Кожен стовпчик відповідає одному місяцю. Він відображає кількість переглядів сторінки цього митця протягом відповідного місяця за останні дванадцять місяців.
Показати вихідні дані
| Місяць | Сторінка художника | Сторінки творів |
|---|---|---|
| Жов 2025 | 0 | 0 |
| Лис 2025 | 0 | 0 |
| Гру 2025 | 0 | 0 |
| Січ 2026 | 0 | 0 |
| Лют 2026 | 0 | 0 |
| Бер 2026 | 0 | 0 |
| Кві 2026 | 0 | 0 |
| Тра 2026 | 0 | 0 |
| Чер 2026 | 0 | 0 |
| Лип 2026 | 100 | 500 |
| Сер 2026 | 0 | 0 |
| Вер 2026 | 0 | 100 |
Яка щомісячна кількість читачів творів Гауранг Кумар Шах?
Кожен стовпчик відповідає одному місяцю. Він відображає сумарну кількість переглядів усіх сторінок творів цього митця за кожен окремий місяць протягом одного року.
Місячні показники обох графіків наведені в першій таблиці вище.
Які категорії робіт Гауранг Кумар Шах обирають читачі?
Кожна діаграма порівнює два показники. Пунктирна фігура — це власні роботи художника: п'ятдесят випадково обраних творів, відсортованих за одним параметром. Суцільна фігура відображає реальний розподіл переглядів за останні дванадцять місяців. Якщо суцільна фігура виходить за межі пунктирної, це означає, що саме цей тип творів привертає більше уваги, ніж займає в загальному обсязі робіт художника.
Атмосфера
Емоційне забарвлення
Яскравість
Насиченість кольору
Колірна палітра
Інтенсивність кольору
Контрастність
Колірна гармонія
Показати вихідні дані
| Атмосфера | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Містичний | 43,8% | 0,0% |
| Ностальгічний | 18,8% | 66,7% |
| Романтичний | 12,5% | 33,3% |
| Класика | 12,5% | 0,0% |
| Землисті відтінки | 6,2% | 0,0% |
| Безтурботний | 6,2% | 0,0% |
| Емоційне забарвлення | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Спокій | 25,0% | 66,7% |
| Духовний | 31,2% | 0,0% |
| Драматичний | 12,5% | 0,0% |
| Романтичний | 6,2% | 33,3% |
| Заспокійлива | 6,2% | 0,0% |
| Енергійний | 6,2% | 0,0% |
| Задумливий | 6,2% | 0,0% |
| Безтурботний | 6,2% | 0,0% |
| Яскравість | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Темний | 0,0% | 0,0% |
| М'яка тінь | 3,5% | 0,0% |
| М'яке сяйво | 65,5% | 37,5% |
| Загальна яскравість: світла | 31,0% | 62,5% |
| Світлий | 0,0% | 0,0% |
| Насиченість кольору | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Приглушений | 48,3% | 62,5% |
| Ніжні кольори | 41,4% | 37,5% |
| Помірно м'яка насиченість | 10,3% | 0,0% |
| Чітка насиченість кольорів | 0,0% | 0,0% |
| Насичений колір | 0,0% | 0,0% |
| Інтенсивність кольору | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Монохромний | 20,7% | 37,5% |
| Збалансований | 79,3% | 62,5% |
| Насичені | 0,0% | 0,0% |
| Контрастність | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Безтурботний | 3,5% | 0,0% |
| Ніжний | 41,4% | 37,5% |
| Збалансований | 10,3% | 12,5% |
| Виразний | 17,2% | 25,0% |
| Опис | 27,6% | 25,0% |
| Колірна гармонія | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Контрастна палітра | 48,3% | 37,5% |
| М'яка палітра з плавними переходами | 24,1% | 37,5% |
| Збалансована гармонія | 13,8% | 25,0% |
| Висока колірна єдність | 13,8% | 0,0% |
| Цілісна палітра | 0,0% | 0,0% |
Як розподілені найбільш переглянуті роботи Гауранг Кумар Шах протягом року?
Кожен рядок відповідає одному популярному твору мистецтва. Кожен стовпчик відображає кількість переглядів цього твору за один місяць. Чим вищий стовпчик, тим більше було переглядів того місяця.
Показати вихідні дані
| Твір мистецтва | Жов 2025 | Лис 2025 | Гру 2025 | Січ 2026 | Лют 2026 | Бер 2026 | Кві 2026 | Тра 2026 | Чер 2026 | Лип 2026 | Сер 2026 | Вер 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Dhruva Narayan On The Loom | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Shakuntala | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ganapati on The Loom | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vishnu Garuda Vahan: Textile | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ganapati with Riddhi and Si… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Panchadevata on Loom | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Madalasa and Rutudwaja: Tex… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Working At The Looms | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Vasantika: Textile | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ambika: Textile | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Який розподіл читачів Гауранг Кумар Шах за мовами?
Кожен сегмент відповідає певній мові. Чим більший сегмент, тим більше відвідувачів користувалися сайтом цією мовою протягом останніх тридцяти днів. Показано лише десять найпопулярніших.
Яка щоденна кількість читачів Гауранг Кумар Шах з урахуванням прогнозу?
Кожен стовпчик відповідає одному дню. Перші стовпчики відображають кількість відвідувань за останні три тижні. Стовпчики іншого кольору — це наш прогноз на наступні три тижні.
Показати вихідні дані
| День | Перегляди |
|---|---|
| Пт 25 Вер | 0 |
| Сб 26 Вер | 0 |
| Нд 27 Вер | 0 |
| Пн 28 Вер | 0 |
| Вт 29 Вер | 100 |
| Ср 30 Вер | 0 |
| Чт 1 Жов | 0 |
| Пт 2 Жов | 0 |
| Сб 3 Жов | 0 |
| Нд 4 Жов | 0 |
| Пн 5 Жов | 0 |
| Вт 6 Жов | 0 |
| Ср 7 Жов | 0 |
| Чт 8 Жов | 0 |
| Пт 9 Жов | 0 |
| Сб 10 Жов | 0 |
| Нд 11 Жов | 0 |
| Пн 12 Жов | 0 |
| Вт 13 Жов | 0 |
| Ср 14 Жов | 0 |
| Чт 15 Жов | 0 |
| Пт 16 Жов (прогноз) | 0 |
| Сб 17 Жов (прогноз) | 0 |
| Нд 18 Жов (прогноз) | 0 |
| Пн 19 Жов (прогноз) | 0 |
| Вт 20 Жов (прогноз) | 0 |
| Ср 21 Жов (прогноз) | 0 |
| Чт 22 Жов (прогноз) | 0 |
| Пт 23 Жов (прогноз) | 0 |
| Сб 24 Жов (прогноз) | 0 |
| Нд 25 Жов (прогноз) | 0 |
| Пн 26 Жов (прогноз) | 0 |
| Вт 27 Жов (прогноз) | 0 |
| Ср 28 Жов (прогноз) | 0 |
| Чт 29 Жов (прогноз) | 0 |
| Пт 30 Жов (прогноз) | 0 |
| Сб 31 Жов (прогноз) | 0 |
| Нд 1 Лис (прогноз) | 0 |
| Пн 2 Лис (прогноз) | 0 |
| Вт 3 Лис (прогноз) | 0 |
| Ср 4 Лис (прогноз) | 0 |
| Чт 5 Лис (прогноз) | 0 |
Гауранг Кумар Шах: часто задавані питання
Яка робота Гауранг Кумар Шах має найбільшу кількість переглядів?
- Mohini: Textile: 200 переглядів, 25% від усіх консультацій. Список включає до 7 місця.
Яка аудиторія Гауранг Кумар Шах?
- 700 візитів за дванадцять місяців (100 переглядів сторінки художника, 600 переглядів робіт).
Чи віддають читачі перевагу певній категорії робіт Гауранг Кумар Шах?
- Так, Ностальгічний (Атмосфера): 67% відвідувань для 19% каталогу.