Про що ця сторінка?
Ця сторінка відображає кількість відвідувань сторінок George Race на цьому сайті. Один візит означає, що одна людина відкрила сторінку. Кожен графік нижче має власне коротке пояснення.
George Race: статистика коротко
'Request' LT629 — найпопулярніша робота George Race: 200 переглядів за дванадцять місяців, що становить 17% від загальної кількості. Також часто переглядають: 'John and Norah' LT203 та 'Devon County' LT526. Загальна кількість переглядів: 1 500 (сторінка художника — 500, роботи — 1 000). Спад на 100% у період з Сер 2026 по Вер 2026. Пік: Лип 2026 (1 200 візитів). Виявлено перевагу: Загальна яскравість: світла (Яскравість), 75% відвідувань для 50% каталогу.
Топ 10 робіт George Race за кількістю консультацій
Рейтинг підраховує кількість запитів щодо WikiOO.org за дванадцять місяців, а не бали каталогу. 1 місце посідає найпопулярніша робота George Race за кількістю запитів.
-
1
'Request' LT629, 1906
200 переглядів · 16,7%
-
2
'John and Norah' LT203, 1924
200 переглядів · 16,7%
-
3
'Devon County' LT526, 1921
100 переглядів · 8,3%
-
4
'Smilax' LT594, 1911
100 переглядів · 8,3%
-
5
'East Briton' LT447, 1921
100 переглядів · 8,3%
-
6
'Shipmates' LT1134, 1925
100 переглядів · 8,3%
-
7
'Renovate' LT307, 1910
100 переглядів · 8,3%
-
8
The Lowestoft Trawler 'Fearless', 1911
100 переглядів · 8,3%
-
9
The 'Dominican', GY406, 1899
100 переглядів · 8,3%
-
10
The 'Bermuda', GY56, 1905
100 переглядів · 8,3%
Яка щомісячна кількість читачів у профілі George Race?
Кожен стовпчик відповідає одному місяцю. Він відображає кількість переглядів сторінки цього митця протягом відповідного місяця за останні дванадцять місяців.
Показати вихідні дані
| Місяць | Сторінка художника | Сторінки творів |
|---|---|---|
| Жов 2025 | 0 | 0 |
| Лис 2025 | 0 | 0 |
| Гру 2025 | 0 | 0 |
| Січ 2026 | 0 | 0 |
| Лют 2026 | 0 | 0 |
| Бер 2026 | 0 | 0 |
| Кві 2026 | 0 | 0 |
| Тра 2026 | 0 | 0 |
| Чер 2026 | 0 | 100 |
| Лип 2026 | 300 | 900 |
| Сер 2026 | 200 | 0 |
| Вер 2026 | 0 | 0 |
Яка щомісячна кількість читачів творів George Race?
Кожен стовпчик відповідає одному місяцю. Він відображає сумарну кількість переглядів усіх сторінок творів цього митця за кожен окремий місяць протягом одного року.
Місячні показники обох графіків наведені в першій таблиці вище.
Які категорії робіт George Race обирають читачі?
Кожна діаграма порівнює два показники. Пунктирна фігура — це власні роботи художника: п'ятдесят випадково обраних творів, відсортованих за одним параметром. Суцільна фігура відображає реальний розподіл переглядів за останні дванадцять місяців. Якщо суцільна фігура виходить за межі пунктирної, це означає, що саме цей тип творів привертає більше уваги, ніж займає в загальному обсязі робіт художника.
Атмосфера
Емоційне забарвлення
Яскравість
Насиченість кольору
Колірна палітра
Інтенсивність кольору
Контрастність
Колірна гармонія
Показати вихідні дані
| Яскравість | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Темний | 2,1% | 0,0% |
| М'яка тінь | 2,1% | 0,0% |
| М'яке сяйво | 35,4% | 25,0% |
| Загальна яскравість: світла | 50,0% | 75,0% |
| Світлий | 10,4% | 0,0% |
| Насиченість кольору | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Приглушений | 33,3% | 50,0% |
| Ніжні кольори | 35,4% | 16,7% |
| Помірно м'яка насиченість | 27,1% | 33,3% |
| Чітка насиченість кольорів | 4,2% | 0,0% |
| Насичений колір | 0,0% | 0,0% |
| Колірна палітра | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Нейтральні кольори | 91,9% | 100,0% |
| Темні відтінки | 2,7% | 0,0% |
| Землисті відтінки | 2,7% | 0,0% |
| Природні мотиви | 2,7% | 0,0% |
| Інтенсивність кольору | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Монохромний | 22,9% | 33,3% |
| Збалансований | 64,6% | 33,3% |
| Насичені | 12,5% | 33,3% |
| Контрастність | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Безтурботний | 4,2% | 0,0% |
| Ніжний | 6,2% | 0,0% |
| Збалансований | 8,3% | 16,7% |
| Виразний | 25,0% | 16,7% |
| Опис | 56,2% | 66,7% |
| Колірна гармонія | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Контрастна палітра | 31,2% | 16,7% |
| М'яка палітра з плавними переходами | 25,0% | 41,7% |
| Збалансована гармонія | 14,6% | 0,0% |
| Висока колірна єдність | 25,0% | 25,0% |
| Цілісна палітра | 4,2% | 16,7% |
Як розподілені найбільш переглянуті роботи George Race протягом року?
Кожен рядок відповідає одному популярному твору мистецтва. Кожен стовпчик відображає кількість переглядів цього твору за один місяць. Чим вищий стовпчик, тим більше було переглядів того місяця.
Показати вихідні дані
| Твір мистецтва | Жов 2025 | Лис 2025 | Гру 2025 | Січ 2026 | Лют 2026 | Бер 2026 | Кві 2026 | Тра 2026 | Чер 2026 | Лип 2026 | Сер 2026 | Вер 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 'Devon County' LT526 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| 'Request' LT629 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| 'Laburnum' LT1051 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 'Vigilant' LT1025 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 'Mary Adeline' LT650 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 'Shipmates' LT1134 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| 'Smilax' LT594 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 'Incentive' LT581 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fishing Smack, GY732 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 'Bountiful' LT1151 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Який розподіл читачів George Race за мовами?
Кожен сегмент відповідає певній мові. Чим більший сегмент, тим більше відвідувачів користувалися сайтом цією мовою протягом останніх тридцяти днів. Показано лише десять найпопулярніших.
Яка щоденна кількість читачів George Race з урахуванням прогнозу?
Кожен стовпчик відповідає одному дню. Перші стовпчики відображають кількість відвідувань за останні три тижні. Стовпчики іншого кольору — це наш прогноз на наступні три тижні.
Показати вихідні дані
| День | Перегляди |
|---|---|
| Чт 24 Вер | 0 |
| Пт 25 Вер | 0 |
| Сб 26 Вер | 0 |
| Нд 27 Вер | 0 |
| Пн 28 Вер | 0 |
| Вт 29 Вер | 0 |
| Ср 30 Вер | 0 |
| Чт 1 Жов | 0 |
| Пт 2 Жов | 100 |
| Сб 3 Жов | 0 |
| Нд 4 Жов | 100 |
| Пн 5 Жов | 0 |
| Вт 6 Жов | 0 |
| Ср 7 Жов | 0 |
| Чт 8 Жов | 0 |
| Пт 9 Жов | 0 |
| Сб 10 Жов | 100 |
| Нд 11 Жов | 0 |
| Пн 12 Жов | 100 |
| Вт 13 Жов | 0 |
| Ср 14 Жов | 0 |
| Чт 15 Жов (прогноз) | 0 |
| Пт 16 Жов (прогноз) | 100 |
| Сб 17 Жов (прогноз) | 100 |
| Нд 18 Жов (прогноз) | 100 |
| Пн 19 Жов (прогноз) | 100 |
| Вт 20 Жов (прогноз) | 0 |
| Ср 21 Жов (прогноз) | 0 |
| Чт 22 Жов (прогноз) | 0 |
| Пт 23 Жов (прогноз) | 100 |
| Сб 24 Жов (прогноз) | 100 |
| Нд 25 Жов (прогноз) | 100 |
| Пн 26 Жов (прогноз) | 100 |
| Вт 27 Жов (прогноз) | 0 |
| Ср 28 Жов (прогноз) | 0 |
| Чт 29 Жов (прогноз) | 0 |
| Пт 30 Жов (прогноз) | 100 |
| Сб 31 Жов (прогноз) | 100 |
| Нд 1 Лис (прогноз) | 100 |
| Пн 2 Лис (прогноз) | 100 |
| Вт 3 Лис (прогноз) | 0 |
| Ср 4 Лис (прогноз) | 0 |
George Race: часто задавані питання
Яка робота George Race має найбільшу кількість переглядів?
- 'Request' LT629: 200 переглядів, 17% від усіх консультацій. Список включає до 10 місця.
Яка аудиторія George Race?
- 1 500 візитів за дванадцять місяців (500 переглядів сторінки художника, 1 000 переглядів робіт).
Чи віддають читачі перевагу певній категорії робіт George Race?
- Так, Загальна яскравість: світла (Яскравість): 75% відвідувань для 50% каталогу.