Про що ця сторінка?
Ця сторінка відображає кількість відвідувань сторінок Georges Jeannin на цьому сайті. Один візит означає, що одна людина відкрила сторінку. Кожен графік нижче має власне коротке пояснення.
Georges Jeannin: зведення за показниками читання
За останні дванадцять місяців найпопулярнішою роботою Georges Jeannin у базі даних WikiOO.org стала A bunch of pink peonies: 200 переглядів, що становить 20% від усіх запитів щодо цього автора. За цим слідують Still life of peaches and grapes та Two bouquets. Загальна кількість переглядів сторінок Georges Jeannin становить 1 300: 600 переглядів профілю художника та 700 переглядів окремих робіт. Місяцем з найбільшою кількістю переглядів став Лип 2026 — 900 візитів. Читачі звертаються до Чітка насиченість кольорів (Насиченість кольору) частіше, ніж це можна очікувати згідно з часткою в каталозі: 50% відвідувань проти 17% робіт.
7 найпопулярніших робіт Georges Jeannin, які найчастіше переглядають
Роботи Georges Jeannin, відсортовані за кількістю консультацій на WikiOO.org за останні дванадцять місяців, від найбільш затребуваних до найменш затребуваних.
-
1
A bunch of pink peonies
200 переглядів · 20,0%
-
2
Still life of peaches and grapes
200 переглядів · 20,0%
-
3
Two bouquets
200 переглядів · 20,0%
-
4
Still life of roses in a vase
100 переглядів · 10,0%
-
5
Still life with apples
100 переглядів · 10,0%
-
6
Still life
100 переглядів · 10,0%
-
7
Vase Of Flowers
100 переглядів · 10,0%
Скільки разів на місяць переглядають сторінку Georges Jeannin?
Кожен стовпчик відповідає одному місяцю. Він відображає кількість переглядів сторінки цього митця протягом відповідного місяця за останні дванадцять місяців.
Таблиця даних
| Місяць | Сторінка художника | Сторінки творів |
|---|---|---|
| Жов 2025 | 0 | 0 |
| Лис 2025 | 0 | 0 |
| Гру 2025 | 0 | 0 |
| Січ 2026 | 0 | 0 |
| Лют 2026 | 0 | 0 |
| Бер 2026 | 0 | 0 |
| Кві 2026 | 0 | 0 |
| Тра 2026 | 0 | 0 |
| Чер 2026 | 100 | 0 |
| Лип 2026 | 200 | 700 |
| Сер 2026 | 0 | 0 |
| Вер 2026 | 300 | 0 |
Як часто переглядають роботи Georges Jeannin?
Кожен стовпчик відповідає одному місяцю. Він відображає сумарну кількість переглядів усіх сторінок творів цього митця за кожен окремий місяць протягом одного року.
Місячні показники обох графіків наведені в першій таблиці вище.
Які роботи Georges Jeannin переглядають читачі?
Кожна діаграма порівнює два показники. Пунктирна фігура — це власні роботи художника: п'ятдесят випадково обраних творів, відсортованих за одним параметром. Суцільна фігура відображає реальний розподіл переглядів за останні дванадцять місяців. Якщо суцільна фігура виходить за межі пунктирної, це означає, що саме цей тип творів привертає більше уваги, ніж займає в загальному обсязі робіт художника.
Атмосфера
Емоційне забарвлення
Яскравість
Насиченість кольору
Колірна палітра
Інтенсивність кольору
Контрастність
Колірна гармонія
Таблиця даних
| Яскравість | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Темний | 21,7% | 20,0% |
| М'яка тінь | 30,4% | 40,0% |
| М'яке сяйво | 26,1% | 20,0% |
| Загальна яскравість: світла | 17,4% | 20,0% |
| Світлий | 4,3% | 0,0% |
| Насиченість кольору | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Приглушений | 13,0% | 20,0% |
| Ніжні кольори | 43,5% | 20,0% |
| Помірно м'яка насиченість | 26,1% | 10,0% |
| Чітка насиченість кольорів | 17,4% | 50,0% |
| Насичений колір | 0,0% | 0,0% |
| Колірна палітра | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Землисті відтінки | 66,7% | 66,7% |
| Темні відтінки | 16,7% | 33,3% |
| Нейтральні кольори | 16,7% | 0,0% |
| Інтенсивність кольору | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Монохромний | 21,7% | 20,0% |
| Збалансований | 60,9% | 50,0% |
| Насичені | 17,4% | 30,0% |
| Контрастність | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Безтурботний | 8,7% | 0,0% |
| Ніжний | 17,4% | 20,0% |
| Збалансований | 4,3% | 20,0% |
| Виразний | 26,1% | 20,0% |
| Опис | 43,5% | 40,0% |
| Колірна гармонія | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Контрастна палітра | 13,0% | 0,0% |
| М'яка палітра з плавними переходами | 17,4% | 40,0% |
| Збалансована гармонія | 21,7% | 20,0% |
| Висока колірна єдність | 47,8% | 40,0% |
| Цілісна палітра | 0,0% | 0,0% |
Які роботи Georges Jeannin переглядають найчастіше щомісяця?
Кожен рядок відповідає одному популярному твору мистецтва. Кожен стовпчик відображає кількість переглядів цього твору за один місяць. Чим вищий стовпчик, тим більше було переглядів того місяця.
Таблиця даних
| Твір мистецтва | Жов 2025 | Лис 2025 | Гру 2025 | Січ 2026 | Лют 2026 | Бер 2026 | Кві 2026 | Тра 2026 | Чер 2026 | Лип 2026 | Сер 2026 | Вер 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| A Festive Day | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Oranges and Lemons | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Flowers and the Wreaths… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Two bouquets | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Still life | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still Life with Basket of S… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vase Of Flowers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Flowers In A Vase | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Peonies In A Vase On A Drap… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Carnations In A Vase | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Якими мовами користуються Georges Jeannin?
Кожен сегмент відповідає певній мові. Чим більший сегмент, тим більше відвідувачів користувалися сайтом цією мовою протягом останніх тридцяти днів. Показано лише десять найпопулярніших.
Таблиця даних
| Мова | Перегляди | Поділитися |
|---|---|---|
| Російська | 300 | 60,0% |
| Чеська | 100 | 20,0% |
| Англійська | 100 | 20,0% |
Скільки щоденно проводиться консультацій з Georges Jeannin та яких очікувань?
Кожен стовпчик відповідає одному дню. Перші стовпчики відображають кількість відвідувань за останні три тижні. Стовпчики іншого кольору — це наш прогноз на наступні три тижні.
Таблиця даних
| День | Перегляди |
|---|---|
| Сб 26 Вер | 0 |
| Нд 27 Вер | 400 |
| Пн 28 Вер | 0 |
| Вт 29 Вер | 0 |
| Ср 30 Вер | 0 |
| Чт 1 Жов | 100 |
| Пт 2 Жов | 0 |
| Сб 3 Жов | 0 |
| Нд 4 Жов | 0 |
| Пн 5 Жов | 0 |
| Вт 6 Жов | 0 |
| Ср 7 Жов | 0 |
| Чт 8 Жов | 0 |
| Пт 9 Жов | 0 |
| Сб 10 Жов | 0 |
| Нд 11 Жов | 0 |
| Пн 12 Жов | 0 |
| Вт 13 Жов | 0 |
| Ср 14 Жов | 0 |
| Чт 15 Жов | 0 |
| Пт 16 Жов | 100 |
| Сб 17 Жов (прогноз) | 0 |
| Нд 18 Жов (прогноз) | 0 |
| Пн 19 Жов (прогноз) | 0 |
| Вт 20 Жов (прогноз) | 0 |
| Ср 21 Жов (прогноз) | 0 |
| Чт 22 Жов (прогноз) | 0 |
| Пт 23 Жов (прогноз) | 0 |
| Сб 24 Жов (прогноз) | 0 |
| Нд 25 Жов (прогноз) | 0 |
| Пн 26 Жов (прогноз) | 0 |
| Вт 27 Жов (прогноз) | 0 |
| Ср 28 Жов (прогноз) | 0 |
| Чт 29 Жов (прогноз) | 0 |
| Пт 30 Жов (прогноз) | 0 |
| Сб 31 Жов (прогноз) | 0 |
| Нд 1 Лис (прогноз) | 0 |
| Пн 2 Лис (прогноз) | 0 |
| Вт 3 Лис (прогноз) | 0 |
| Ср 4 Лис (прогноз) | 0 |
| Чт 5 Лис (прогноз) | 0 |
| Пт 6 Лис (прогноз) | 0 |
Питання щодо аудиторії Georges Jeannin
Які роботи Georges Jeannin переглядають найчастіше?
- A bunch of pink peonies, що отримала 200 переглядів (20% від усіх переглядів Georges Jeannin). У рейтингу вище наведено 7 робіт.
Скільки разів шукають Georges Jeannin на WikiOO.org?
- 1 300 разів за дванадцять місяців: 600 на сторінці художника та 700 на сторінках творів.
Які роботи Georges Jeannin подобаються читачам найбільше?
- Чітка насиченість кольорів (Насиченість кольору): 50% відвідувань проти 17% у каталозі.