Про що ця сторінка?
Ця сторінка відображає кількість відвідувань сторінок Gerard Valcin на цьому сайті. Один візит означає, що одна людина відкрила сторінку. Кожен графік нижче має власне коротке пояснення.
Gerard Valcin: результати консультацій
Найчастіше запитують роботу Gerard Valcin — це Papa Zaca, яка отримала 600 переглядів за дванадцять місяців, що становить 86% від усіх запитів. За ним у рейтингу йдуть Dessounin, ou remise du secret du Houngan. Сторінку художника переглянули 0 разів, а сторінки робіт — 500 разів, загальна кількість переглядів — 500. Лип 2026 — місяць із найбільшою кількістю консультацій: 200. Читачі обирають М'яка тінь (Яскравість) у 86% випадків, що становить 20% від усього каталогу.
Gerard Valcin: 2 найбільш переглянутих робіт
Кожен запис відображає роботу Gerard Valcin та її рейтинг за кількістю запитів на WikiOO.org за останні дванадцять місяців.
Коли переглядають профіль Gerard Valcin?
Кожен стовпчик відповідає одному місяцю. Він відображає кількість переглядів сторінки цього митця протягом відповідного місяця за останні дванадцять місяців.
Дані в таблиці
| Місяць | Сторінка художника | Сторінки творів |
|---|---|---|
| Лис 2025 | 0 | 0 |
| Гру 2025 | 0 | 0 |
| Січ 2026 | 0 | 0 |
| Лют 2026 | 0 | 0 |
| Бер 2026 | 0 | 0 |
| Кві 2026 | 0 | 0 |
| Тра 2026 | 0 | 0 |
| Чер 2026 | 0 | 0 |
| Лип 2026 | 0 | 200 |
| Сер 2026 | 0 | 200 |
| Вер 2026 | 0 | 0 |
| Жов 2026 | 0 | 100 |
Коли переглядають роботи Gerard Valcin?
Кожен стовпчик відповідає одному місяцю. Він відображає сумарну кількість переглядів усіх сторінок творів цього митця за кожен окремий місяць протягом одного року.
Місячні показники обох графіків наведені в першій таблиці вище.
Які роботи Gerard Valcin обирають читачі?
Кожна діаграма порівнює два показники. Пунктирна фігура — це власні роботи художника: п'ятдесят випадково обраних творів, відсортованих за одним параметром. Суцільна фігура відображає реальний розподіл переглядів за останні дванадцять місяців. Якщо суцільна фігура виходить за межі пунктирної, це означає, що саме цей тип творів привертає більше уваги, ніж займає в загальному обсязі робіт художника.
Атмосфера
Емоційне забарвлення
Яскравість
Насиченість кольору
Колірна палітра
Інтенсивність кольору
Контрастність
Колірна гармонія
Дані в таблиці
| Яскравість | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Темний | 0,0% | 0,0% |
| М'яка тінь | 20,0% | 85,7% |
| М'яке сяйво | 60,0% | 14,3% |
| Загальна яскравість: світла | 0,0% | 0,0% |
| Світлий | 20,0% | 0,0% |
| Насиченість кольору | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Приглушений | 20,0% | 0,0% |
| Ніжні кольори | 20,0% | 14,3% |
| Помірно м'яка насиченість | 60,0% | 85,7% |
| Чітка насиченість кольорів | 0,0% | 0,0% |
| Насичений колір | 0,0% | 0,0% |
| Інтенсивність кольору | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Монохромний | 20,0% | 0,0% |
| Збалансований | 80,0% | 100,0% |
| Насичені | 0,0% | 0,0% |
| Контрастність | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Безтурботний | 20,0% | 0,0% |
| Ніжний | 0,0% | 0,0% |
| Збалансований | 0,0% | 0,0% |
| Виразний | 40,0% | 85,7% |
| Опис | 40,0% | 14,3% |
| Колірна гармонія | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Контрастна палітра | 60,0% | 85,7% |
| М'яка палітра з плавними переходами | 20,0% | 14,3% |
| Збалансована гармонія | 0,0% | 0,0% |
| Висока колірна єдність | 0,0% | 0,0% |
| Цілісна палітра | 20,0% | 0,0% |
Які роботи Gerard Valcin були найбільш переглянутими за місяцями?
Кожен рядок відповідає одному популярному твору мистецтва. Кожен стовпчик відображає кількість переглядів цього твору за один місяць. Чим вищий стовпчик, тим більше було переглядів того місяця.
Дані в таблиці
| Твір мистецтва | Лис 2025 | Гру 2025 | Січ 2026 | Лют 2026 | Бер 2026 | Кві 2026 | Тра 2026 | Чер 2026 | Лип 2026 | Сер 2026 | Вер 2026 | Жов 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Dessounin, ou remise du sec… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nouveau monde | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Combite | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Marriage of Agwe and La Sir… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Papa Zaca | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 200 | 0 | 100 |
Якими мовами користуються Gerard Valcin?
Кожен сегмент відповідає певній мові. Чим більший сегмент, тим більше відвідувачів користувалися сайтом цією мовою протягом останніх тридцяти днів. Показано лише десять найпопулярніших.
Скільки консультацій на день для Gerard Valcin протягом наступних трьох тижнів?
Кожен стовпчик відповідає одному дню. Перші стовпчики відображають кількість відвідувань за останні три тижні. Стовпчики іншого кольору — це наш прогноз на наступні три тижні.
Дані в таблиці
| День | Перегляди |
|---|---|
| Пт 16 Жов | 0 |
| Сб 17 Жов | 0 |
| Нд 18 Жов | 0 |
| Пн 19 Жов | 0 |
| Вт 20 Жов | 0 |
| Ср 21 Жов | 0 |
| Чт 22 Жов | 0 |
| Пт 23 Жов | 100 |
| Сб 24 Жов | 0 |
| Нд 25 Жов | 0 |
| Пн 26 Жов | 0 |
| Вт 27 Жов | 100 |
| Ср 28 Жов | 0 |
| Чт 29 Жов | 0 |
| Пт 30 Жов | 0 |
| Сб 31 Жов | 0 |
| Нд 1 Лис | 0 |
| Пн 2 Лис | 0 |
| Вт 3 Лис | 0 |
| Ср 4 Лис | 0 |
| Чт 5 Лис | 0 |
| Пт 6 Лис (прогноз) | 0 |
| Сб 7 Лис (прогноз) | 0 |
| Нд 8 Лис (прогноз) | 0 |
| Пн 9 Лис (прогноз) | 0 |
| Вт 10 Лис (прогноз) | 0 |
| Ср 11 Лис (прогноз) | 0 |
| Чт 12 Лис (прогноз) | 0 |
| Пт 13 Лис (прогноз) | 0 |
| Сб 14 Лис (прогноз) | 0 |
| Нд 15 Лис (прогноз) | 0 |
| Пн 16 Лис (прогноз) | 0 |
| Вт 17 Лис (прогноз) | 0 |
| Ср 18 Лис (прогноз) | 0 |
| Чт 19 Лис (прогноз) | 0 |
| Пт 20 Лис (прогноз) | 0 |
| Сб 21 Лис (прогноз) | 0 |
| Нд 22 Лис (прогноз) | 0 |
| Пн 23 Лис (прогноз) | 0 |
| Вт 24 Лис (прогноз) | 0 |
| Ср 25 Лис (прогноз) | 0 |
| Чт 26 Лис (прогноз) | 0 |
Про аудиторію Gerard Valcin
Яка робота Gerard Valcin має найбільшу кількість переглядів?
- На першому місці — Papa Zaca із 600 переглядами та 86% консультацій. Вище за ним — 2 робіт.
Яка аудиторія Gerard Valcin на WikiOO.org?
- 500 візитів за дванадцять місяців: 0 на сторінку художника, 500 до творів.
Які роботи Gerard Valcin відповідають вибору читачів?
- Роботи, позначені як М'яка тінь (Яскравість), отримують 86% відвідувань для 20% каталогу.