Про що ця сторінка?
Ця сторінка відображає кількість відвідувань сторінок Harry Rutherford на цьому сайті. Один візит означає, що одна людина відкрила сторінку. Кожен графік нижче має власне коротке пояснення.
Harry Rutherford: результати консультацій
Найчастіше запитують роботу Harry Rutherford — це Sunday Afternoon, Hyde, яка отримала 1 000 переглядів за дванадцять місяців, що становить 44% від усіх запитів. За ним у рейтингу йдуть Mill Girls, Ashton, Lancashire та The Custodian. Сторінку художника переглянули 400 разів, а сторінки робіт — 800 разів, загальна кількість переглядів — 1 200. У період з Вер 2026 по Жов 2026 кількість консультацій зросла на 100%. Лип 2026 — місяць із найбільшою кількістю консультацій: 500. Читачі обирають Темний (Яскравість) у 43% випадків, що становить 4% від усього каталогу.
Harry Rutherford: 8 найбільш переглянутих робіт
Кожен запис відображає роботу Harry Rutherford та її рейтинг за кількістю запитів на WikiOO.org за останні дванадцять місяців.
-
1
Sunday Afternoon, Hyde
1 000 переглядів · 43,5%
-
2
Mill Girls, Ashton, Lancashire, 1948
400 переглядів · 17,4%
-
3
The Custodian, 1947
400 переглядів · 17,4%
-
4
September, Mottram, Cheshire
100 переглядів · 4,3%
-
5
Theatre Royal, Hyde, Tameside, 1926
100 переглядів · 4,3%
-
6
Suburban Summer, 1935
100 переглядів · 4,3%
-
7
Penzance, 1930
100 переглядів · 4,3%
-
8
The Opening of the Chartists' Meeting House, Hyde
100 переглядів · 4,3%
Коли переглядають профіль Harry Rutherford?
Кожен стовпчик відповідає одному місяцю. Він відображає кількість переглядів сторінки цього митця протягом відповідного місяця за останні дванадцять місяців.
Дані в таблиці
| Місяць | Сторінка художника | Сторінки творів |
|---|---|---|
| Лис 2025 | 0 | 0 |
| Гру 2025 | 0 | 0 |
| Січ 2026 | 0 | 0 |
| Лют 2026 | 0 | 0 |
| Бер 2026 | 0 | 0 |
| Кві 2026 | 0 | 0 |
| Тра 2026 | 0 | 0 |
| Чер 2026 | 0 | 0 |
| Лип 2026 | 300 | 200 |
| Сер 2026 | 100 | 0 |
| Вер 2026 | 0 | 200 |
| Жов 2026 | 0 | 400 |
Коли переглядають роботи Harry Rutherford?
Кожен стовпчик відповідає одному місяцю. Він відображає сумарну кількість переглядів усіх сторінок творів цього митця за кожен окремий місяць протягом одного року.
Місячні показники обох графіків наведені в першій таблиці вище.
Які роботи Harry Rutherford обирають читачі?
Кожна діаграма порівнює два показники. Пунктирна фігура — це власні роботи художника: п'ятдесят випадково обраних творів, відсортованих за одним параметром. Суцільна фігура відображає реальний розподіл переглядів за останні дванадцять місяців. Якщо суцільна фігура виходить за межі пунктирної, це означає, що саме цей тип творів привертає більше уваги, ніж займає в загальному обсязі робіт художника.
Атмосфера
Емоційне забарвлення
Яскравість
Насиченість кольору
Колірна палітра
Інтенсивність кольору
Контрастність
Колірна гармонія
Дані в таблиці
| Яскравість | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Темний | 3,9% | 43,5% |
| М'яка тінь | 42,3% | 21,7% |
| М'яке сяйво | 34,6% | 34,8% |
| Загальна яскравість: світла | 11,5% | 0,0% |
| Світлий | 7,7% | 0,0% |
| Насиченість кольору | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Приглушений | 30,8% | 30,4% |
| Ніжні кольори | 61,5% | 69,6% |
| Помірно м'яка насиченість | 7,7% | 0,0% |
| Чітка насиченість кольорів | 0,0% | 0,0% |
| Насичений колір | 0,0% | 0,0% |
| Колірна палітра | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Землисті відтінки | 68,4% | 100,0% |
| Нейтральні кольори | 26,3% | 0,0% |
| Темні відтінки | 5,3% | 0,0% |
| Інтенсивність кольору | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Монохромний | 19,2% | 26,1% |
| Збалансований | 76,9% | 73,9% |
| Насичені | 3,9% | 0,0% |
| Контрастність | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Безтурботний | 19,2% | 0,0% |
| Ніжний | 30,8% | 69,6% |
| Збалансований | 19,2% | 4,3% |
| Виразний | 7,7% | 17,4% |
| Опис | 23,1% | 8,7% |
| Колірна гармонія | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Контрастна палітра | 11,5% | 13,0% |
| М'яка палітра з плавними переходами | 19,2% | 17,4% |
| Збалансована гармонія | 23,1% | 21,7% |
| Висока колірна єдність | 42,3% | 47,8% |
| Цілісна палітра | 3,9% | 0,0% |
Які роботи Harry Rutherford були найбільш переглянутими за місяцями?
Кожен рядок відповідає одному популярному твору мистецтва. Кожен стовпчик відображає кількість переглядів цього твору за один місяць. Чим вищий стовпчик, тим більше було переглядів того місяця.
Дані в таблиці
| Твір мистецтва | Лис 2025 | Гру 2025 | Січ 2026 | Лют 2026 | Бер 2026 | Кві 2026 | Тра 2026 | Чер 2026 | Лип 2026 | Сер 2026 | Вер 2026 | Жов 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Opening of the Chartist… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| September, Mottram, Cheshire | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sunday Afternoon, Hyde | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 |
| Yorkshire Street, Oldham, L… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View from the Studio Window… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sennen Cove | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Comedians (Hyde Theatre) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Model, Sickert's Class | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Theatre Royal, Hyde, Tamesi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Penzance | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
Якими мовами користуються Harry Rutherford?
Кожен сегмент відповідає певній мові. Чим більший сегмент, тим більше відвідувачів користувалися сайтом цією мовою протягом останніх тридцяти днів. Показано лише десять найпопулярніших.
Скільки консультацій на день для Harry Rutherford протягом наступних трьох тижнів?
Кожен стовпчик відповідає одному дню. Перші стовпчики відображають кількість відвідувань за останні три тижні. Стовпчики іншого кольору — це наш прогноз на наступні три тижні.
Дані в таблиці
| День | Перегляди |
|---|---|
| Нд 18 Жов | 0 |
| Пн 19 Жов | 100 |
| Вт 20 Жов | 100 |
| Ср 21 Жов | 0 |
| Чт 22 Жов | 0 |
| Пт 23 Жов | 0 |
| Сб 24 Жов | 1 000 |
| Нд 25 Жов | 0 |
| Пн 26 Жов | 0 |
| Вт 27 Жов | 0 |
| Ср 28 Жов | 0 |
| Чт 29 Жов | 0 |
| Пт 30 Жов | 0 |
| Сб 31 Жов | 0 |
| Нд 1 Лис | 0 |
| Пн 2 Лис | 0 |
| Вт 3 Лис | 0 |
| Ср 4 Лис | 0 |
| Чт 5 Лис | 0 |
| Пт 6 Лис | 0 |
| Сб 7 Лис | 0 |
| Нд 8 Лис (прогноз) | 0 |
| Пн 9 Лис (прогноз) | 0 |
| Вт 10 Лис (прогноз) | 0 |
| Ср 11 Лис (прогноз) | 0 |
| Чт 12 Лис (прогноз) | 0 |
| Пт 13 Лис (прогноз) | 0 |
| Сб 14 Лис (прогноз) | 0 |
| Нд 15 Лис (прогноз) | 0 |
| Пн 16 Лис (прогноз) | 0 |
| Вт 17 Лис (прогноз) | 0 |
| Ср 18 Лис (прогноз) | 0 |
| Чт 19 Лис (прогноз) | 0 |
| Пт 20 Лис (прогноз) | 0 |
| Сб 21 Лис (прогноз) | 0 |
| Нд 22 Лис (прогноз) | 0 |
| Пн 23 Лис (прогноз) | 0 |
| Вт 24 Лис (прогноз) | 0 |
| Ср 25 Лис (прогноз) | 0 |
| Чт 26 Лис (прогноз) | 0 |
| Пт 27 Лис (прогноз) | 0 |
| Сб 28 Лис (прогноз) | 0 |
Про аудиторію Harry Rutherford
Яка робота Harry Rutherford має найбільшу кількість переглядів?
- На першому місці — Sunday Afternoon, Hyde із 1 000 переглядами та 44% консультацій. Вище за ним — 8 робіт.
Яка аудиторія Harry Rutherford на WikiOO.org?
- 1 200 візитів за дванадцять місяців: 400 на сторінку художника, 800 до творів.
Які роботи Harry Rutherford відповідають вибору читачів?
- Роботи, позначені як Темний (Яскравість), отримують 43% відвідувань для 4% каталогу.