Про що ця сторінка?
Ця сторінка відображає кількість відвідувань сторінок Henry Ninham на цьому сайті. Один візит означає, що одна людина відкрила сторінку. Кожен графік нижче має власне коротке пояснення.
Henry Ninham: статистика коротко
Market Cross, Wymondham, Norfolk — найпопулярніша робота Henry Ninham: 100 переглядів за дванадцять місяців, що становить 20% від загальної кількості. Також часто переглядають: Whitefriars, Norwich та Norwich Scene with Whitefriars Bridge. Загальна кількість переглядів: 900 (сторінка художника — 500, роботи — 400). Пік: Лип 2026 (700 візитів). Виявлено перевагу: Ніжні кольори (Насиченість кольору), 100% відвідувань для 56% каталогу.
Топ 5 робіт Henry Ninham за кількістю консультацій
Рейтинг підраховує кількість запитів щодо WikiOO.org за дванадцять місяців, а не бали каталогу. 1 місце посідає найпопулярніша робота Henry Ninham за кількістю запитів.
-
1
Market Cross, Wymondham, Norfolk, 1865
100 переглядів · 20,0%
-
2
Whitefriars, Norwich, 1840
100 переглядів · 20,0%
-
3
Norwich Scene with Whitefriars Bridge
100 переглядів · 20,0%
-
4
Near Mousehold, Norwich (Sheds behind Cavalry Barracks)
100 переглядів · 20,0%
-
5
Fuller's House, St Martin's, Norwich
100 переглядів · 20,0%
Яка щомісячна кількість читачів у профілі Henry Ninham?
Кожен стовпчик відповідає одному місяцю. Він відображає кількість переглядів сторінки цього митця протягом відповідного місяця за останні дванадцять місяців.
Показати вихідні дані
| Місяць | Сторінка художника | Сторінки творів |
|---|---|---|
| Лис 2025 | 0 | 0 |
| Гру 2025 | 0 | 0 |
| Січ 2026 | 0 | 0 |
| Лют 2026 | 0 | 0 |
| Бер 2026 | 0 | 0 |
| Кві 2026 | 0 | 0 |
| Тра 2026 | 0 | 0 |
| Чер 2026 | 100 | 0 |
| Лип 2026 | 400 | 300 |
| Сер 2026 | 0 | 100 |
| Вер 2026 | 0 | 0 |
| Жов 2026 | 0 | 0 |
Яка щомісячна кількість читачів творів Henry Ninham?
Кожен стовпчик відповідає одному місяцю. Він відображає сумарну кількість переглядів усіх сторінок творів цього митця за кожен окремий місяць протягом одного року.
Місячні показники обох графіків наведені в першій таблиці вище.
Які категорії робіт Henry Ninham обирають читачі?
Кожна діаграма порівнює два показники. Пунктирна фігура — це власні роботи художника: п'ятдесят випадково обраних творів, відсортованих за одним параметром. Суцільна фігура відображає реальний розподіл переглядів за останні дванадцять місяців. Якщо суцільна фігура виходить за межі пунктирної, це означає, що саме цей тип творів привертає більше уваги, ніж займає в загальному обсязі робіт художника.
Атмосфера
Емоційне забарвлення
Яскравість
Насиченість кольору
Колірна палітра
Інтенсивність кольору
Контрастність
Колірна гармонія
Показати вихідні дані
| Яскравість | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Темний | 12,5% | 0,0% |
| М'яка тінь | 6,2% | 0,0% |
| М'яке сяйво | 43,8% | 40,0% |
| Загальна яскравість: світла | 37,5% | 60,0% |
| Світлий | 0,0% | 0,0% |
| Насиченість кольору | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Приглушений | 6,2% | 0,0% |
| Ніжні кольори | 56,2% | 100,0% |
| Помірно м'яка насиченість | 25,0% | 0,0% |
| Чітка насиченість кольорів | 12,5% | 0,0% |
| Насичений колір | 0,0% | 0,0% |
| Колірна палітра | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Нейтральні кольори | 57,1% | 60,0% |
| Землисті відтінки | 21,4% | 40,0% |
| Темні відтінки | 21,4% | 0,0% |
| Інтенсивність кольору | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Монохромний | 6,2% | 0,0% |
| Збалансований | 81,2% | 100,0% |
| Насичені | 12,5% | 0,0% |
| Контрастність | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Безтурботний | 6,2% | 0,0% |
| Ніжний | 25,0% | 0,0% |
| Збалансований | 12,5% | 20,0% |
| Виразний | 31,2% | 60,0% |
| Опис | 25,0% | 20,0% |
| Колірна гармонія | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Контрастна палітра | 0,0% | 0,0% |
| М'яка палітра з плавними переходами | 6,2% | 0,0% |
| Збалансована гармонія | 18,8% | 40,0% |
| Висока колірна єдність | 37,5% | 40,0% |
| Цілісна палітра | 37,5% | 20,0% |
Як розподілені найбільш переглянуті роботи Henry Ninham протягом року?
Кожен рядок відповідає одному популярному твору мистецтва. Кожен стовпчик відображає кількість переглядів цього твору за один місяць. Чим вищий стовпчик, тим більше було переглядів того місяця.
Показати вихідні дані
| Твір мистецтва | Лис 2025 | Гру 2025 | Січ 2026 | Лют 2026 | Бер 2026 | Кві 2026 | Тра 2026 | Чер 2026 | Лип 2026 | Сер 2026 | Вер 2026 | Жов 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Near Mousehold, Norwich (Sh… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Whitefriars, Norwich | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Devil's Tower, Carrow,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| St Stephen's Back Street, N… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View through the Archway of… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Jesus Chapel, Norwich Cathe… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Market Cross, Wymondham, No… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Gateway and Cattle | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lakenham Mills | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Gateway (Entrance to the Bi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Який розподіл читачів Henry Ninham за мовами?
Кожен сегмент відповідає певній мові. Чим більший сегмент, тим більше відвідувачів користувалися сайтом цією мовою протягом останніх тридцяти днів. Показано лише десять найпопулярніших.
Яка щоденна кількість читачів Henry Ninham з урахуванням прогнозу?
Кожен стовпчик відповідає одному дню. Перші стовпчики відображають кількість відвідувань за останні три тижні. Стовпчики іншого кольору — це наш прогноз на наступні три тижні.
Показати вихідні дані
| День | Перегляди |
|---|---|
| Чт 15 Жов | 0 |
| Пт 16 Жов | 0 |
| Сб 17 Жов | 0 |
| Нд 18 Жов | 0 |
| Пн 19 Жов | 0 |
| Вт 20 Жов | 0 |
| Ср 21 Жов | 0 |
| Чт 22 Жов | 0 |
| Пт 23 Жов | 0 |
| Сб 24 Жов | 0 |
| Нд 25 Жов | 0 |
| Пн 26 Жов | 0 |
| Вт 27 Жов | 0 |
| Ср 28 Жов | 0 |
| Чт 29 Жов | 0 |
| Пт 30 Жов | 0 |
| Сб 31 Жов | 0 |
| Нд 1 Лис | 0 |
| Пн 2 Лис | 0 |
| Вт 3 Лис | 0 |
| Ср 4 Лис | 0 |
| Чт 5 Лис (прогноз) | 0 |
| Пт 6 Лис (прогноз) | 0 |
| Сб 7 Лис (прогноз) | 0 |
| Нд 8 Лис (прогноз) | 0 |
| Пн 9 Лис (прогноз) | 0 |
| Вт 10 Лис (прогноз) | 0 |
| Ср 11 Лис (прогноз) | 0 |
| Чт 12 Лис (прогноз) | 0 |
| Пт 13 Лис (прогноз) | 0 |
| Сб 14 Лис (прогноз) | 0 |
| Нд 15 Лис (прогноз) | 0 |
| Пн 16 Лис (прогноз) | 0 |
| Вт 17 Лис (прогноз) | 0 |
| Ср 18 Лис (прогноз) | 0 |
| Чт 19 Лис (прогноз) | 0 |
| Пт 20 Лис (прогноз) | 0 |
| Сб 21 Лис (прогноз) | 0 |
| Нд 22 Лис (прогноз) | 0 |
| Пн 23 Лис (прогноз) | 0 |
| Вт 24 Лис (прогноз) | 0 |
| Ср 25 Лис (прогноз) | 0 |
Henry Ninham: часто задавані питання
Яка робота Henry Ninham має найбільшу кількість переглядів?
- Market Cross, Wymondham, Norfolk: 100 переглядів, 20% від усіх консультацій. Список включає до 5 місця.
Яка аудиторія Henry Ninham?
- 900 візитів за дванадцять місяців (500 переглядів сторінки художника, 400 переглядів робіт).
Чи віддають читачі перевагу певній категорії робіт Henry Ninham?
- Так, Ніжні кольори (Насиченість кольору): 100% відвідувань для 56% каталогу.