Про що ця сторінка?
Ця сторінка відображає кількість відвідувань сторінок Ion Andreescu на цьому сайті. Один візит означає, що одна людина відкрила сторінку. Кожен графік нижче має власне коротке пояснення.
Ion Andreescu: результати консультацій
Найчастіше запитують роботу Ion Andreescu — це Лісова внутрішня частина, яка отримала 200 переглядів за дванадцять місяців, що становить 40% від усіх запитів. За ним у рейтингу йдуть Woman in the Wood та Winter at Barbizon. Сторінку художника переглянули 200 разів, а сторінки робіт — 400 разів, загальна кількість переглядів — 600. Лип 2026 — місяць із найбільшою кількістю консультацій: 300. Читачі обирають Темний (Яскравість) у 80% випадків, що становить 33% від усього каталогу.
Ion Andreescu: 3 найбільш переглянутих робіт
Кожен запис відображає роботу Ion Andreescu та її рейтинг за кількістю запитів на WikiOO.org за останні дванадцять місяців.
Коли переглядають профіль Ion Andreescu?
Кожен стовпчик відповідає одному місяцю. Він відображає кількість переглядів сторінки цього митця протягом відповідного місяця за останні дванадцять місяців.
Дані в таблиці
| Місяць | Сторінка художника | Сторінки творів |
|---|---|---|
| Лис 2025 | 0 | 0 |
| Гру 2025 | 0 | 0 |
| Січ 2026 | 0 | 0 |
| Лют 2026 | 0 | 0 |
| Бер 2026 | 0 | 0 |
| Кві 2026 | 0 | 0 |
| Тра 2026 | 0 | 0 |
| Чер 2026 | 0 | 0 |
| Лип 2026 | 200 | 100 |
| Сер 2026 | 0 | 100 |
| Вер 2026 | 0 | 0 |
| Жов 2026 | 0 | 200 |
Коли переглядають роботи Ion Andreescu?
Кожен стовпчик відповідає одному місяцю. Він відображає сумарну кількість переглядів усіх сторінок творів цього митця за кожен окремий місяць протягом одного року.
Місячні показники обох графіків наведені в першій таблиці вище.
Які роботи Ion Andreescu обирають читачі?
Кожна діаграма порівнює два показники. Пунктирна фігура — це власні роботи художника: п'ятдесят випадково обраних творів, відсортованих за одним параметром. Суцільна фігура відображає реальний розподіл переглядів за останні дванадцять місяців. Якщо суцільна фігура виходить за межі пунктирної, це означає, що саме цей тип творів привертає більше уваги, ніж займає в загальному обсязі робіт художника.
Атмосфера
Емоційне забарвлення
Яскравість
Насиченість кольору
Колірна палітра
Інтенсивність кольору
Контрастність
Колірна гармонія
Дані в таблиці
| Яскравість | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Темний | 33,3% | 80,0% |
| М'яка тінь | 33,3% | 0,0% |
| М'яке сяйво | 33,3% | 20,0% |
| Загальна яскравість: світла | 0,0% | 0,0% |
| Світлий | 0,0% | 0,0% |
| Насиченість кольору | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Приглушений | 50,0% | 20,0% |
| Ніжні кольори | 33,3% | 40,0% |
| Помірно м'яка насиченість | 16,7% | 40,0% |
| Чітка насиченість кольорів | 0,0% | 0,0% |
| Насичений колір | 0,0% | 0,0% |
| Інтенсивність кольору | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Монохромний | 66,7% | 20,0% |
| Збалансований | 33,3% | 80,0% |
| Насичені | 0,0% | 0,0% |
| Контрастність | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Безтурботний | 16,7% | 40,0% |
| Ніжний | 33,3% | 40,0% |
| Збалансований | 0,0% | 0,0% |
| Виразний | 16,7% | 20,0% |
| Опис | 33,3% | 0,0% |
| Колірна гармонія | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Контрастна палітра | 16,7% | 20,0% |
| М'яка палітра з плавними переходами | 16,7% | 0,0% |
| Збалансована гармонія | 16,7% | 0,0% |
| Висока колірна єдність | 16,7% | 0,0% |
| Цілісна палітра | 33,3% | 80,0% |
Які роботи Ion Andreescu були найбільш переглянутими за місяцями?
Кожен рядок відповідає одному популярному твору мистецтва. Кожен стовпчик відображає кількість переглядів цього твору за один місяць. Чим вищий стовпчик, тим більше було переглядів того місяця.
Дані в таблиці
| Твір мистецтва | Лис 2025 | Гру 2025 | Січ 2026 | Лют 2026 | Бер 2026 | Кві 2026 | Тра 2026 | Чер 2026 | Лип 2026 | Сер 2026 | Вер 2026 | Жов 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Self-portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Winter at Barbizon | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Edge of the Forest | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Costumed Model | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Лісова внутрішня частина | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 100 |
| Woman in the Wood | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
Якими мовами користуються Ion Andreescu?
Кожен сегмент відповідає певній мові. Чим більший сегмент, тим більше відвідувачів користувалися сайтом цією мовою протягом останніх тридцяти днів. Показано лише десять найпопулярніших.
Скільки консультацій на день для Ion Andreescu протягом наступних трьох тижнів?
Кожен стовпчик відповідає одному дню. Перші стовпчики відображають кількість відвідувань за останні три тижні. Стовпчики іншого кольору — це наш прогноз на наступні три тижні.
Дані в таблиці
| День | Перегляди |
|---|---|
| Вт 13 Жов | 0 |
| Ср 14 Жов | 0 |
| Чт 15 Жов | 0 |
| Пт 16 Жов | 0 |
| Сб 17 Жов | 0 |
| Нд 18 Жов | 0 |
| Пн 19 Жов | 100 |
| Вт 20 Жов | 0 |
| Ср 21 Жов | 0 |
| Чт 22 Жов | 0 |
| Пт 23 Жов | 0 |
| Сб 24 Жов | 0 |
| Нд 25 Жов | 0 |
| Пн 26 Жов | 100 |
| Вт 27 Жов | 0 |
| Ср 28 Жов | 0 |
| Чт 29 Жов | 0 |
| Пт 30 Жов | 0 |
| Сб 31 Жов | 0 |
| Нд 1 Лис | 0 |
| Пн 2 Лис | 0 |
| Вт 3 Лис (прогноз) | 0 |
| Ср 4 Лис (прогноз) | 0 |
| Чт 5 Лис (прогноз) | 0 |
| Пт 6 Лис (прогноз) | 0 |
| Сб 7 Лис (прогноз) | 0 |
| Нд 8 Лис (прогноз) | 0 |
| Пн 9 Лис (прогноз) | 0 |
| Вт 10 Лис (прогноз) | 0 |
| Ср 11 Лис (прогноз) | 0 |
| Чт 12 Лис (прогноз) | 0 |
| Пт 13 Лис (прогноз) | 0 |
| Сб 14 Лис (прогноз) | 0 |
| Нд 15 Лис (прогноз) | 0 |
| Пн 16 Лис (прогноз) | 0 |
| Вт 17 Лис (прогноз) | 0 |
| Ср 18 Лис (прогноз) | 0 |
| Чт 19 Лис (прогноз) | 0 |
| Пт 20 Лис (прогноз) | 0 |
| Сб 21 Лис (прогноз) | 0 |
| Нд 22 Лис (прогноз) | 0 |
| Пн 23 Лис (прогноз) | 0 |
Про аудиторію Ion Andreescu
Яка робота Ion Andreescu має найбільшу кількість переглядів?
- На першому місці — Лісова внутрішня частина із 200 переглядами та 40% консультацій. Вище за ним — 3 робіт.
Яка аудиторія Ion Andreescu на WikiOO.org?
- 600 візитів за дванадцять місяців: 200 на сторінку художника, 400 до творів.
Які роботи Ion Andreescu відповідають вибору читачів?
- Роботи, позначені як Темний (Яскравість), отримують 80% відвідувань для 33% каталогу.