Про що ця сторінка?
Ця сторінка відображає кількість відвідувань сторінок James Mackenzie на цьому сайті. Один візит означає, що одна людина відкрила сторінку. Кожен графік нижче має власне коротке пояснення.
James Mackenzie: статистика коротко
Putters Riding Ponies, Bedlington 'A' Pit, Northumberland — найпопулярніша робота James Mackenzie: 200 переглядів за дванадцять місяців, що становить 25% від загальної кількості. Також часто переглядають: 'Bill's Been Hurt', 19 Alexandra Row, Barrington Colliery, Northumberland, 1933 та Bedlington 'A' Pit, Plessey Seam. Загальна кількість переглядів: 800 (сторінка художника — 200, роботи — 600). Пік: Лип 2026 (700 візитів). Виявлено перевагу: Нейтральні кольори (Колірна палітра), 60% відвідувань для 32% каталогу.
Топ 7 робіт James Mackenzie за кількістю консультацій
Рейтинг підраховує кількість запитів щодо WikiOO.org за дванадцять місяців, а не бали каталогу. 1 місце посідає найпопулярніша робота James Mackenzie за кількістю запитів.
-
1
Putters Riding Ponies, Bedlington 'A' Pit, Northumberland
200 переглядів · 25,0%
-
2
'Bill's Been Hurt', 19 Alexandra Row, Barrington Colliery, Northumberland, 1933
100 переглядів · 12,5%
-
3
Bedlington 'A' Pit, Plessey Seam
100 переглядів · 12,5%
-
4
Barrington Colliery School
100 переглядів · 12,5%
-
5
Back to Stables, Bedlington 'A' Pit
100 переглядів · 12,5%
-
6
Washing Day
100 переглядів · 12,5%
-
7
Barrington Colliery
100 переглядів · 12,5%
Яка щомісячна кількість читачів у профілі James Mackenzie?
Кожен стовпчик відповідає одному місяцю. Він відображає кількість переглядів сторінки цього митця протягом відповідного місяця за останні дванадцять місяців.
Показати вихідні дані
| Місяць | Сторінка художника | Сторінки творів |
|---|---|---|
| Лис 2025 | 0 | 0 |
| Гру 2025 | 0 | 0 |
| Січ 2026 | 0 | 0 |
| Лют 2026 | 0 | 0 |
| Бер 2026 | 0 | 0 |
| Кві 2026 | 0 | 0 |
| Тра 2026 | 0 | 0 |
| Чер 2026 | 0 | 0 |
| Лип 2026 | 200 | 500 |
| Сер 2026 | 0 | 0 |
| Вер 2026 | 0 | 0 |
| Жов 2026 | 0 | 100 |
Яка щомісячна кількість читачів творів James Mackenzie?
Кожен стовпчик відповідає одному місяцю. Він відображає сумарну кількість переглядів усіх сторінок творів цього митця за кожен окремий місяць протягом одного року.
Місячні показники обох графіків наведені в першій таблиці вище.
Які категорії робіт James Mackenzie обирають читачі?
Кожна діаграма порівнює два показники. Пунктирна фігура — це власні роботи художника: п'ятдесят випадково обраних творів, відсортованих за одним параметром. Суцільна фігура відображає реальний розподіл переглядів за останні дванадцять місяців. Якщо суцільна фігура виходить за межі пунктирної, це означає, що саме цей тип творів привертає більше уваги, ніж займає в загальному обсязі робіт художника.
Атмосфера
Емоційне забарвлення
Яскравість
Насиченість кольору
Колірна палітра
Інтенсивність кольору
Контрастність
Колірна гармонія
Показати вихідні дані
| Яскравість | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Темний | 9,1% | 12,5% |
| М'яка тінь | 22,7% | 37,5% |
| М'яке сяйво | 40,9% | 37,5% |
| Загальна яскравість: світла | 27,3% | 12,5% |
| Світлий | 0,0% | 0,0% |
| Насиченість кольору | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Приглушений | 4,5% | 25,0% |
| Ніжні кольори | 18,2% | 25,0% |
| Помірно м'яка насиченість | 36,4% | 37,5% |
| Чітка насиченість кольорів | 40,9% | 12,5% |
| Насичений колір | 0,0% | 0,0% |
| Колірна палітра | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Землисті відтінки | 42,1% | 40,0% |
| Нейтральні кольори | 31,6% | 60,0% |
| Природні мотиви | 15,8% | 0,0% |
| Темні відтінки | 10,5% | 0,0% |
| Інтенсивність кольору | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Монохромний | 13,6% | 37,5% |
| Збалансований | 45,5% | 37,5% |
| Насичені | 40,9% | 25,0% |
| Контрастність | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Безтурботний | 0,0% | 0,0% |
| Ніжний | 9,1% | 12,5% |
| Збалансований | 9,1% | 25,0% |
| Виразний | 9,1% | 0,0% |
| Опис | 72,7% | 62,5% |
| Колірна гармонія | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Контрастна палітра | 9,1% | 12,5% |
| М'яка палітра з плавними переходами | 4,5% | 12,5% |
| Збалансована гармонія | 18,2% | 25,0% |
| Висока колірна єдність | 68,2% | 50,0% |
| Цілісна палітра | 0,0% | 0,0% |
Як розподілені найбільш переглянуті роботи James Mackenzie протягом року?
Кожен рядок відповідає одному популярному твору мистецтва. Кожен стовпчик відображає кількість переглядів цього твору за один місяць. Чим вищий стовпчик, тим більше було переглядів того місяця.
Показати вихідні дані
| Твір мистецтва | Лис 2025 | Гру 2025 | Січ 2026 | Лют 2026 | Бер 2026 | Кві 2026 | Тра 2026 | Чер 2026 | Лип 2026 | Сер 2026 | Вер 2026 | Жов 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Barrington Colliery | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Down the Barrington Burn | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Washing Day | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Breaking in the Riding Cob,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Choppington Flower Show, £5… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Howicking Preparing Leeks o… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Back Canch Man, Bedlington… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Miner's Still Life | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bill's Been Hurt | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Busty Kip Collecting Jo… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Який розподіл читачів James Mackenzie за мовами?
Кожен сегмент відповідає певній мові. Чим більший сегмент, тим більше відвідувачів користувалися сайтом цією мовою протягом останніх тридцяти днів. Показано лише десять найпопулярніших.
Яка щоденна кількість читачів James Mackenzie з урахуванням прогнозу?
Кожен стовпчик відповідає одному дню. Перші стовпчики відображають кількість відвідувань за останні три тижні. Стовпчики іншого кольору — це наш прогноз на наступні три тижні.
Показати вихідні дані
| День | Перегляди |
|---|---|
| Пт 16 Жов | 0 |
| Сб 17 Жов | 0 |
| Нд 18 Жов | 0 |
| Пн 19 Жов | 0 |
| Вт 20 Жов | 0 |
| Ср 21 Жов | 0 |
| Чт 22 Жов | 0 |
| Пт 23 Жов | 0 |
| Сб 24 Жов | 0 |
| Нд 25 Жов | 0 |
| Пн 26 Жов | 0 |
| Вт 27 Жов | 0 |
| Ср 28 Жов | 0 |
| Чт 29 Жов | 0 |
| Пт 30 Жов | 0 |
| Сб 31 Жов | 0 |
| Нд 1 Лис | 0 |
| Пн 2 Лис | 0 |
| Вт 3 Лис | 0 |
| Ср 4 Лис | 0 |
| Чт 5 Лис | 0 |
| Пт 6 Лис (прогноз) | 0 |
| Сб 7 Лис (прогноз) | 0 |
| Нд 8 Лис (прогноз) | 0 |
| Пн 9 Лис (прогноз) | 0 |
| Вт 10 Лис (прогноз) | 0 |
| Ср 11 Лис (прогноз) | 0 |
| Чт 12 Лис (прогноз) | 0 |
| Пт 13 Лис (прогноз) | 0 |
| Сб 14 Лис (прогноз) | 0 |
| Нд 15 Лис (прогноз) | 0 |
| Пн 16 Лис (прогноз) | 0 |
| Вт 17 Лис (прогноз) | 0 |
| Ср 18 Лис (прогноз) | 0 |
| Чт 19 Лис (прогноз) | 0 |
| Пт 20 Лис (прогноз) | 0 |
| Сб 21 Лис (прогноз) | 0 |
| Нд 22 Лис (прогноз) | 0 |
| Пн 23 Лис (прогноз) | 0 |
| Вт 24 Лис (прогноз) | 0 |
| Ср 25 Лис (прогноз) | 0 |
| Чт 26 Лис (прогноз) | 0 |
James Mackenzie: часто задавані питання
Яка робота James Mackenzie має найбільшу кількість переглядів?
- Putters Riding Ponies, Bedlington 'A' Pit, Northumberland: 200 переглядів, 25% від усіх консультацій. Список включає до 7 місця.
Яка аудиторія James Mackenzie?
- 800 візитів за дванадцять місяців (200 переглядів сторінки художника, 600 переглядів робіт).
Чи віддають читачі перевагу певній категорії робіт James Mackenzie?
- Так, Нейтральні кольори (Колірна палітра): 60% відвідувань для 32% каталогу.