Про що ця сторінка?
Ця сторінка відображає кількість відвідувань сторінок Joseph Murray Ince на цьому сайті. Один візит означає, що одна людина відкрила сторінку. Кожен графік нижче має власне коротке пояснення.
Joseph Murray Ince: результати консультацій
Найчастіше запитують роботу Joseph Murray Ince — це Hay-on-wye And The Brecon Beacons, яка отримала 200 переглядів за дванадцять місяців, що становить 22% від усіх запитів. За ним у рейтингу йдуть Landscape With Lake; Oberwesel With Schonburg Castle, On The Rhine та Kings College Cambridge. Сторінку художника переглянули 400 разів, а сторінки робіт — 800 разів, загальна кількість переглядів — 1 200. Лип 2026 — місяць із найбільшою кількістю консультацій: 1 000. Читачі обирають М'яке сяйво (Яскравість) у 78% випадків, що становить 48% від усього каталогу.
Joseph Murray Ince: 8 найбільш переглянутих робіт
Кожен запис відображає роботу Joseph Murray Ince та її рейтинг за кількістю запитів на WikiOO.org за останні дванадцять місяців.
-
1
Hay-on-wye And The Brecon Beacons
200 переглядів · 22,2%
-
2
Landscape With Lake; Oberwesel With Schonburg Castle, On The Rhine
100 переглядів · 11,1%
-
3
Kings College Cambridge
100 переглядів · 11,1%
-
4
A Picnic On Richmond Hill
100 переглядів · 11,1%
-
5
Interior Of King's College Chapel
100 переглядів · 11,1%
-
6
Scholars And Figures Outside St. Mary Magdalen Church, Oxford
100 переглядів · 11,1%
-
7
Swansea Castle
100 переглядів · 11,1%
-
8
Senate House Passage
100 переглядів · 11,1%
Коли переглядають профіль Joseph Murray Ince?
Кожен стовпчик відповідає одному місяцю. Він відображає кількість переглядів сторінки цього митця протягом відповідного місяця за останні дванадцять місяців.
Дані в таблиці
| Місяць | Сторінка художника | Сторінки творів |
|---|---|---|
| Жов 2025 | 0 | 0 |
| Лис 2025 | 0 | 0 |
| Гру 2025 | 0 | 0 |
| Січ 2026 | 0 | 0 |
| Лют 2026 | 0 | 0 |
| Бер 2026 | 0 | 0 |
| Кві 2026 | 0 | 0 |
| Тра 2026 | 0 | 0 |
| Чер 2026 | 0 | 200 |
| Лип 2026 | 400 | 600 |
| Сер 2026 | 0 | 0 |
| Вер 2026 | 0 | 0 |
Коли переглядають роботи Joseph Murray Ince?
Кожен стовпчик відповідає одному місяцю. Він відображає сумарну кількість переглядів усіх сторінок творів цього митця за кожен окремий місяць протягом одного року.
Місячні показники обох графіків наведені в першій таблиці вище.
Які роботи Joseph Murray Ince обирають читачі?
Кожна діаграма порівнює два показники. Пунктирна фігура — це власні роботи художника: п'ятдесят випадково обраних творів, відсортованих за одним параметром. Суцільна фігура відображає реальний розподіл переглядів за останні дванадцять місяців. Якщо суцільна фігура виходить за межі пунктирної, це означає, що саме цей тип творів привертає більше уваги, ніж займає в загальному обсязі робіт художника.
Атмосфера
Емоційне забарвлення
Яскравість
Насиченість кольору
Колірна палітра
Інтенсивність кольору
Контрастність
Колірна гармонія
Дані в таблиці
| Яскравість | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Темний | 6,9% | 0,0% |
| М'яка тінь | 17,2% | 0,0% |
| М'яке сяйво | 48,3% | 77,8% |
| Загальна яскравість: світла | 24,1% | 22,2% |
| Світлий | 3,5% | 0,0% |
| Насиченість кольору | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Приглушений | 20,7% | 22,2% |
| Ніжні кольори | 41,4% | 55,6% |
| Помірно м'яка насиченість | 34,5% | 22,2% |
| Чітка насиченість кольорів | 3,5% | 0,0% |
| Насичений колір | 0,0% | 0,0% |
| Колірна палітра | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Нейтральні кольори | 51,8% | 77,8% |
| Землисті відтінки | 44,4% | 22,2% |
| Темні відтінки | 3,7% | 0,0% |
| Інтенсивність кольору | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Монохромний | 20,7% | 0,0% |
| Збалансований | 75,9% | 100,0% |
| Насичені | 3,5% | 0,0% |
| Контрастність | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Безтурботний | 6,9% | 0,0% |
| Ніжний | 10,3% | 0,0% |
| Збалансований | 10,3% | 0,0% |
| Виразний | 24,1% | 22,2% |
| Опис | 48,3% | 77,8% |
| Колірна гармонія | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Контрастна палітра | 3,5% | 11,1% |
| М'яка палітра з плавними переходами | 3,5% | 11,1% |
| Збалансована гармонія | 13,8% | 11,1% |
| Висока колірна єдність | 41,4% | 44,4% |
| Цілісна палітра | 37,9% | 22,2% |
Які роботи Joseph Murray Ince були найбільш переглянутими за місяцями?
Кожен рядок відповідає одному популярному твору мистецтва. Кожен стовпчик відображає кількість переглядів цього твору за один місяць. Чим вищий стовпчик, тим більше було переглядів того місяця.
Дані в таблиці
| Твір мистецтва | Жов 2025 | Лис 2025 | Гру 2025 | Січ 2026 | Лют 2026 | Бер 2026 | Кві 2026 | Тра 2026 | Чер 2026 | Лип 2026 | Сер 2026 | Вер 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kenilworth Castle | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hay And The Brecon Hills | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lake Near Dolgelly On The B… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Raglan Castle | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| East Window Of King's Colle… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hay-on-wye And The Brecon B… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Haymakers resting beside a… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape With Lake; Oberwe… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Interior Of King's College… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Senate Passage, Cambrid… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Якими мовами користуються Joseph Murray Ince?
Кожен сегмент відповідає певній мові. Чим більший сегмент, тим більше відвідувачів користувалися сайтом цією мовою протягом останніх тридцяти днів. Показано лише десять найпопулярніших.
Скільки консультацій на день для Joseph Murray Ince протягом наступних трьох тижнів?
Кожен стовпчик відповідає одному дню. Перші стовпчики відображають кількість відвідувань за останні три тижні. Стовпчики іншого кольору — це наш прогноз на наступні три тижні.
Дані в таблиці
| День | Перегляди |
|---|---|
| Ср 23 Вер | 0 |
| Чт 24 Вер | 0 |
| Пт 25 Вер | 0 |
| Сб 26 Вер | 0 |
| Нд 27 Вер | 0 |
| Пн 28 Вер | 0 |
| Вт 29 Вер | 0 |
| Ср 30 Вер | 0 |
| Чт 1 Жов | 0 |
| Пт 2 Жов | 0 |
| Сб 3 Жов | 0 |
| Нд 4 Жов | 0 |
| Пн 5 Жов | 0 |
| Вт 6 Жов | 0 |
| Ср 7 Жов | 0 |
| Чт 8 Жов | 0 |
| Пт 9 Жов | 0 |
| Сб 10 Жов | 0 |
| Нд 11 Жов | 0 |
| Пн 12 Жов | 0 |
| Вт 13 Жов | 0 |
| Ср 14 Жов (прогноз) | 0 |
| Чт 15 Жов (прогноз) | 0 |
| Пт 16 Жов (прогноз) | 0 |
| Сб 17 Жов (прогноз) | 0 |
| Нд 18 Жов (прогноз) | 0 |
| Пн 19 Жов (прогноз) | 0 |
| Вт 20 Жов (прогноз) | 0 |
| Ср 21 Жов (прогноз) | 0 |
| Чт 22 Жов (прогноз) | 0 |
| Пт 23 Жов (прогноз) | 0 |
| Сб 24 Жов (прогноз) | 0 |
| Нд 25 Жов (прогноз) | 0 |
| Пн 26 Жов (прогноз) | 0 |
| Вт 27 Жов (прогноз) | 0 |
| Ср 28 Жов (прогноз) | 0 |
| Чт 29 Жов (прогноз) | 0 |
| Пт 30 Жов (прогноз) | 0 |
| Сб 31 Жов (прогноз) | 0 |
| Нд 1 Лис (прогноз) | 0 |
| Пн 2 Лис (прогноз) | 0 |
| Вт 3 Лис (прогноз) | 0 |
Про аудиторію Joseph Murray Ince
Яка робота Joseph Murray Ince має найбільшу кількість переглядів?
- На першому місці — Hay-on-wye And The Brecon Beacons із 200 переглядами та 22% консультацій. Вище за ним — 8 робіт.
Яка аудиторія Joseph Murray Ince на WikiOO.org?
- 1 200 візитів за дванадцять місяців: 400 на сторінку художника, 800 до творів.
Які роботи Joseph Murray Ince відповідають вибору читачів?
- Роботи, позначені як М'яке сяйво (Яскравість), отримують 78% відвідувань для 48% каталогу.