Про що ця сторінка?
Ця сторінка відображає кількість відвідувань сторінок Луї Ерсан на цьому сайті. Один візит означає, що одна людина відкрила сторінку. Кожен графік нижче має власне коротке пояснення.
Луї Ерсан: статистика коротко
General Louis Marie Turreau De Garambouville At The Gravieres Affair — найпопулярніша робота Луї Ерсан: 100 переглядів за дванадцять місяців, що становить 17% від загальної кількості. Також часто переглядають: The Battle Of Landschut, 21st April та General Louis Marie Turreau Of Garambouville. Загальна кількість переглядів: 700 (сторінка художника — 200, роботи — 500). Спад на 100% у період з Сер 2026 по Вер 2026. Пік: Лип 2026 (500 візитів). Виявлено перевагу: М'яке сяйво (Яскравість), 67% відвідувань для 16% каталогу.
Топ 6 робіт Луї Ерсан за кількістю консультацій
Рейтинг підраховує кількість запитів щодо WikiOO.org за дванадцять місяців, а не бали каталогу. 1 місце посідає найпопулярніша робота Луї Ерсан за кількістю запитів.
-
1
General Louis Marie Turreau De Garambouville At The Gravieres Affair, 1756
100 переглядів · 16,7%
-
2
The Battle Of Landschut, 21st April, 1809
100 переглядів · 16,7%
-
3
General Louis Marie Turreau Of Garambouville
100 переглядів · 16,7%
-
4
Delphine De Girardin
100 переглядів · 16,7%
-
5
Daphnis Pulling A Thorn From Chloe's Foot By A River
100 переглядів · 16,7%
-
6
Portrait Of Mme Casimir Perier, Born Pauline Loyer
100 переглядів · 16,7%
Яка щомісячна кількість читачів у профілі Луї Ерсан?
Кожен стовпчик відповідає одному місяцю. Він відображає кількість переглядів сторінки цього митця протягом відповідного місяця за останні дванадцять місяців.
Показати вихідні дані
| Місяць | Сторінка художника | Сторінки творів |
|---|---|---|
| Жов 2025 | 0 | 0 |
| Лис 2025 | 0 | 0 |
| Гру 2025 | 0 | 0 |
| Січ 2026 | 0 | 0 |
| Лют 2026 | 0 | 0 |
| Бер 2026 | 0 | 0 |
| Кві 2026 | 0 | 0 |
| Тра 2026 | 0 | 0 |
| Чер 2026 | 0 | 100 |
| Лип 2026 | 200 | 300 |
| Сер 2026 | 0 | 100 |
| Вер 2026 | 0 | 0 |
Яка щомісячна кількість читачів творів Луї Ерсан?
Кожен стовпчик відповідає одному місяцю. Він відображає сумарну кількість переглядів усіх сторінок творів цього митця за кожен окремий місяць протягом одного року.
Місячні показники обох графіків наведені в першій таблиці вище.
Які категорії робіт Луї Ерсан обирають читачі?
Кожна діаграма порівнює два показники. Пунктирна фігура — це власні роботи художника: п'ятдесят випадково обраних творів, відсортованих за одним параметром. Суцільна фігура відображає реальний розподіл переглядів за останні дванадцять місяців. Якщо суцільна фігура виходить за межі пунктирної, це означає, що саме цей тип творів привертає більше уваги, ніж займає в загальному обсязі робіт художника.
Атмосфера
Емоційне забарвлення
Яскравість
Насиченість кольору
Колірна палітра
Інтенсивність кольору
Контрастність
Колірна гармонія
Показати вихідні дані
| Яскравість | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Темний | 37,8% | 16,7% |
| М'яка тінь | 40,5% | 16,7% |
| М'яке сяйво | 16,2% | 66,7% |
| Загальна яскравість: світла | 2,7% | 0,0% |
| Світлий | 2,7% | 0,0% |
| Насиченість кольору | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Приглушений | 21,6% | 0,0% |
| Ніжні кольори | 35,1% | 66,7% |
| Помірно м'яка насиченість | 40,5% | 33,3% |
| Чітка насиченість кольорів | 2,7% | 0,0% |
| Насичений колір | 0,0% | 0,0% |
| Колірна палітра | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Землисті відтінки | 87,9% | 80,0% |
| Нейтральні кольори | 9,1% | 20,0% |
| Темні відтінки | 3,0% | 0,0% |
| Інтенсивність кольору | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Монохромний | 40,5% | 0,0% |
| Збалансований | 59,5% | 100,0% |
| Насичені | 0,0% | 0,0% |
| Контрастність | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Безтурботний | 8,1% | 16,7% |
| Ніжний | 16,2% | 0,0% |
| Збалансований | 10,8% | 0,0% |
| Виразний | 18,9% | 16,7% |
| Опис | 46,0% | 66,7% |
| Колірна гармонія | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Контрастна палітра | 5,4% | 0,0% |
| М'яка палітра з плавними переходами | 13,5% | 0,0% |
| Збалансована гармонія | 18,9% | 50,0% |
| Висока колірна єдність | 37,8% | 33,3% |
| Цілісна палітра | 24,3% | 16,7% |
Як розподілені найбільш переглянуті роботи Луї Ерсан протягом року?
Кожен рядок відповідає одному популярному твору мистецтва. Кожен стовпчик відображає кількість переглядів цього твору за один місяць. Чим вищий стовпчик, тим більше було переглядів того місяця.
Показати вихідні дані
| Твір мистецтва | Жов 2025 | Лис 2025 | Гру 2025 | Січ 2026 | Лют 2026 | Бер 2026 | Кві 2026 | Тра 2026 | Чер 2026 | Лип 2026 | Сер 2026 | Вер 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Portrait of Madame Le Doyen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of Sophie Gay | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of Romain de Bourge | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Louise-Adélaïde Desnos | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Self-portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Death of Xavier Bichat | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of Sophie Legrand,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Self-portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of Madame Arachequ… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Religieux de l'hospice du m… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Який розподіл читачів Луї Ерсан за мовами?
Кожен сегмент відповідає певній мові. Чим більший сегмент, тим більше відвідувачів користувалися сайтом цією мовою протягом останніх тридцяти днів. Показано лише десять найпопулярніших.
Яка щоденна кількість читачів Луї Ерсан з урахуванням прогнозу?
Кожен стовпчик відповідає одному дню. Перші стовпчики відображають кількість відвідувань за останні три тижні. Стовпчики іншого кольору — це наш прогноз на наступні три тижні.
Показати вихідні дані
| День | Перегляди |
|---|---|
| Сб 26 Вер | 0 |
| Нд 27 Вер | 0 |
| Пн 28 Вер | 0 |
| Вт 29 Вер | 0 |
| Ср 30 Вер | 0 |
| Чт 1 Жов | 0 |
| Пт 2 Жов | 0 |
| Сб 3 Жов | 0 |
| Нд 4 Жов | 0 |
| Пн 5 Жов | 0 |
| Вт 6 Жов | 0 |
| Ср 7 Жов | 0 |
| Чт 8 Жов | 0 |
| Пт 9 Жов | 0 |
| Сб 10 Жов | 0 |
| Нд 11 Жов | 0 |
| Пн 12 Жов | 0 |
| Вт 13 Жов | 0 |
| Ср 14 Жов | 0 |
| Чт 15 Жов | 0 |
| Пт 16 Жов | 0 |
| Сб 17 Жов (прогноз) | 0 |
| Нд 18 Жов (прогноз) | 0 |
| Пн 19 Жов (прогноз) | 0 |
| Вт 20 Жов (прогноз) | 0 |
| Ср 21 Жов (прогноз) | 0 |
| Чт 22 Жов (прогноз) | 0 |
| Пт 23 Жов (прогноз) | 0 |
| Сб 24 Жов (прогноз) | 0 |
| Нд 25 Жов (прогноз) | 0 |
| Пн 26 Жов (прогноз) | 0 |
| Вт 27 Жов (прогноз) | 0 |
| Ср 28 Жов (прогноз) | 0 |
| Чт 29 Жов (прогноз) | 0 |
| Пт 30 Жов (прогноз) | 0 |
| Сб 31 Жов (прогноз) | 0 |
| Нд 1 Лис (прогноз) | 0 |
| Пн 2 Лис (прогноз) | 0 |
| Вт 3 Лис (прогноз) | 0 |
| Ср 4 Лис (прогноз) | 0 |
| Чт 5 Лис (прогноз) | 0 |
| Пт 6 Лис (прогноз) | 0 |
Луї Ерсан: часто задавані питання
Яка робота Луї Ерсан має найбільшу кількість переглядів?
- General Louis Marie Turreau De Garambouville At The Gravieres Affair: 100 переглядів, 17% від усіх консультацій. Список включає до 6 місця.
Яка аудиторія Луї Ерсан?
- 700 візитів за дванадцять місяців (200 переглядів сторінки художника, 500 переглядів робіт).
Чи віддають читачі перевагу певній категорії робіт Луї Ерсан?
- Так, М'яке сяйво (Яскравість): 67% відвідувань для 16% каталогу.