Про що ця сторінка?
Ця сторінка відображає кількість відвідувань сторінок Lucy Willis на цьому сайті. Один візит означає, що одна людина відкрила сторінку. Кожен графік нижче має власне коротке пояснення.
Lucy Willis: зведення за показниками читання
За останні дванадцять місяців найпопулярнішою роботою Lucy Willis у базі даних WikiOO.org стала After Rain, Tourrette: 700 переглядів, що становить 29% від усіх запитів щодо цього автора. За цим слідують Spring Flowers In A Vase та Black Cat And Dappling. Загальна кількість переглядів сторінок Lucy Willis становить 2 200: 500 переглядів профілю художника та 1 700 переглядів окремих робіт. Місяцем з найбільшою кількістю переглядів став Лип 2026 — 1 600 візитів. Читачі звертаються до Ніжні кольори (Насиченість кольору) частіше, ніж це можна очікувати згідно з часткою в каталозі: 50% відвідувань проти 28% робіт.
10 найпопулярніших робіт Lucy Willis, які найчастіше переглядають
Роботи Lucy Willis, відсортовані за кількістю консультацій на WikiOO.org за останні дванадцять місяців, від найбільш затребуваних до найменш затребуваних.
-
1
After Rain, Tourrette
700 переглядів · 29,2%
-
2
Spring Flowers In A Vase
200 переглядів · 8,3%
-
3
Black Cat And Dappling
100 переглядів · 4,2%
-
4
Inside Looking Out
100 переглядів · 4,2%
-
5
Cows In The Orchard
100 переглядів · 4,2%
-
6
Forgotten Palace, Udaipur
100 переглядів · 4,2%
-
7
The Blue Fountain
100 переглядів · 4,2%
-
8
Dhow Yard, Sur
100 переглядів · 4,2%
-
9
Cats
100 переглядів · 4,2%
-
10
The marquee
100 переглядів · 4,2%
Скільки разів на місяць переглядають сторінку Lucy Willis?
Кожен стовпчик відповідає одному місяцю. Він відображає кількість переглядів сторінки цього митця протягом відповідного місяця за останні дванадцять місяців.
Таблиця даних
| Місяць | Сторінка художника | Сторінки творів |
|---|---|---|
| Лис 2025 | 0 | 0 |
| Гру 2025 | 0 | 0 |
| Січ 2026 | 0 | 0 |
| Лют 2026 | 0 | 0 |
| Бер 2026 | 0 | 0 |
| Кві 2026 | 0 | 0 |
| Тра 2026 | 0 | 0 |
| Чер 2026 | 0 | 100 |
| Лип 2026 | 400 | 1 200 |
| Сер 2026 | 100 | 100 |
| Вер 2026 | 0 | 0 |
| Жов 2026 | 0 | 300 |
Як часто переглядають роботи Lucy Willis?
Кожен стовпчик відповідає одному місяцю. Він відображає сумарну кількість переглядів усіх сторінок творів цього митця за кожен окремий місяць протягом одного року.
Місячні показники обох графіків наведені в першій таблиці вище.
Які роботи Lucy Willis переглядають читачі?
Кожна діаграма порівнює два показники. Пунктирна фігура — це власні роботи художника: п'ятдесят випадково обраних творів, відсортованих за одним параметром. Суцільна фігура відображає реальний розподіл переглядів за останні дванадцять місяців. Якщо суцільна фігура виходить за межі пунктирної, це означає, що саме цей тип творів привертає більше уваги, ніж займає в загальному обсязі робіт художника.
Атмосфера
Емоційне забарвлення
Яскравість
Насиченість кольору
Колірна палітра
Інтенсивність кольору
Контрастність
Колірна гармонія
Таблиця даних
| Яскравість | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Темний | 0,0% | 0,0% |
| М'яка тінь | 6,0% | 4,2% |
| М'яке сяйво | 24,0% | 20,8% |
| Загальна яскравість: світла | 58,0% | 66,7% |
| Світлий | 12,0% | 8,3% |
| Насиченість кольору | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Приглушений | 60,0% | 45,8% |
| Ніжні кольори | 28,0% | 50,0% |
| Помірно м'яка насиченість | 8,0% | 4,2% |
| Чітка насиченість кольорів | 4,0% | 0,0% |
| Насичений колір | 0,0% | 0,0% |
| Колірна палітра | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Нейтральні кольори | 81,6% | 94,4% |
| Пастельні тони | 13,2% | 5,6% |
| Землисті відтінки | 2,6% | 0,0% |
| Природні мотиви | 2,6% | 0,0% |
| Інтенсивність кольору | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Монохромний | 40,0% | 33,3% |
| Збалансований | 50,0% | 66,7% |
| Насичені | 10,0% | 0,0% |
| Контрастність | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Безтурботний | 10,0% | 4,2% |
| Ніжний | 14,0% | 16,7% |
| Збалансований | 6,0% | 4,2% |
| Виразний | 20,0% | 12,5% |
| Опис | 50,0% | 62,5% |
| Колірна гармонія | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Контрастна палітра | 44,0% | 37,5% |
| М'яка палітра з плавними переходами | 18,0% | 8,3% |
| Збалансована гармонія | 4,0% | 8,3% |
| Висока колірна єдність | 24,0% | 37,5% |
| Цілісна палітра | 10,0% | 8,3% |
Які роботи Lucy Willis переглядають найчастіше щомісяця?
Кожен рядок відповідає одному популярному твору мистецтва. Кожен стовпчик відображає кількість переглядів цього твору за один місяць. Чим вищий стовпчик, тим більше було переглядів того місяця.
Таблиця даних
| Твір мистецтва | Лис 2025 | Гру 2025 | Січ 2026 | Лют 2026 | Бер 2026 | Кві 2026 | Тра 2026 | Чер 2026 | Лип 2026 | Сер 2026 | Вер 2026 | Жов 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Evening, Hroussa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Kenneggy, Cornwall | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cobo Bay, Guernsey | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cairo Night | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Bamboo Fence, Senegal | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Clearing Leaves, Senegal | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Indian goats | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Jumping Hare | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Darricha, Fes | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fly Fishing | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Якими мовами користуються Lucy Willis?
Кожен сегмент відповідає певній мові. Чим більший сегмент, тим більше відвідувачів користувалися сайтом цією мовою протягом останніх тридцяти днів. Показано лише десять найпопулярніших.
Скільки щоденно проводиться консультацій з Lucy Willis та яких очікувань?
Кожен стовпчик відповідає одному дню. Перші стовпчики відображають кількість відвідувань за останні три тижні. Стовпчики іншого кольору — це наш прогноз на наступні три тижні.
Таблиця даних
| День | Перегляди |
|---|---|
| Пт 16 Жов | 0 |
| Сб 17 Жов | 0 |
| Нд 18 Жов | 0 |
| Пн 19 Жов | 0 |
| Вт 20 Жов | 0 |
| Ср 21 Жов | 100 |
| Чт 22 Жов | 300 |
| Пт 23 Жов | 0 |
| Сб 24 Жов | 0 |
| Нд 25 Жов | 400 |
| Пн 26 Жов | 0 |
| Вт 27 Жов | 0 |
| Ср 28 Жов | 0 |
| Чт 29 Жов | 0 |
| Пт 30 Жов | 0 |
| Сб 31 Жов | 0 |
| Нд 1 Лис | 0 |
| Пн 2 Лис | 0 |
| Вт 3 Лис | 0 |
| Ср 4 Лис | 0 |
| Чт 5 Лис | 0 |
| Пт 6 Лис (прогноз) | 0 |
| Сб 7 Лис (прогноз) | 0 |
| Нд 8 Лис (прогноз) | 0 |
| Пн 9 Лис (прогноз) | 0 |
| Вт 10 Лис (прогноз) | 0 |
| Ср 11 Лис (прогноз) | 0 |
| Чт 12 Лис (прогноз) | 0 |
| Пт 13 Лис (прогноз) | 0 |
| Сб 14 Лис (прогноз) | 0 |
| Нд 15 Лис (прогноз) | 0 |
| Пн 16 Лис (прогноз) | 0 |
| Вт 17 Лис (прогноз) | 0 |
| Ср 18 Лис (прогноз) | 0 |
| Чт 19 Лис (прогноз) | 0 |
| Пт 20 Лис (прогноз) | 0 |
| Сб 21 Лис (прогноз) | 0 |
| Нд 22 Лис (прогноз) | 0 |
| Пн 23 Лис (прогноз) | 0 |
| Вт 24 Лис (прогноз) | 0 |
| Ср 25 Лис (прогноз) | 0 |
| Чт 26 Лис (прогноз) | 0 |
Питання щодо аудиторії Lucy Willis
Які роботи Lucy Willis переглядають найчастіше?
- After Rain, Tourrette, що отримала 700 переглядів (29% від усіх переглядів Lucy Willis). У рейтингу вище наведено 10 робіт.
Скільки разів шукають Lucy Willis на WikiOO.org?
- 2 200 разів за дванадцять місяців: 500 на сторінці художника та 1 700 на сторінках творів.
Які роботи Lucy Willis подобаються читачам найбільше?
- Ніжні кольори (Насиченість кольору): 50% відвідувань проти 28% у каталозі.