Про що ця сторінка?
Ця сторінка відображає кількість відвідувань сторінок Manolo Valdés на цьому сайті. Один візит означає, що одна людина відкрила сторінку. Кожен графік нижче має власне коротке пояснення.
Manolo Valdés: результати консультацій
Найчастіше запитують роботу Manolo Valdés — це Reina Mariana, яка отримала 500 переглядів за дванадцять місяців, що становить 28% від усіх запитів. За ним у рейтингу йдуть Lillie III та Vivianne II. Сторінку художника переглянули 500 разів, а сторінки робіт — 1 200 разів, загальна кількість переглядів — 1 700. У період з Сер 2026 по Вер 2026 кількість консультацій зросла на 100%. Лип 2026 — місяць із найбільшою кількістю консультацій: 1 300. Читачі обирають Насичені (Інтенсивність кольору) у 61% випадків, що становить 30% від усього каталогу.
Manolo Valdés: 10 найбільш переглянутих робіт
Кожен запис відображає роботу Manolo Valdés та її рейтинг за кількістю запитів на WikiOO.org за останні дванадцять місяців.
-
1
Reina Mariana
500 переглядів · 27,8%
-
2
Lillie III
200 переглядів · 11,1%
-
3
Vivianne II
200 переглядів · 11,1%
-
4
Portrait of a Woman, 1991
200 переглядів · 11,1%
-
5
Retrato
100 переглядів · 5,6%
-
6
Maternity, 1897
100 переглядів · 5,6%
-
7
Tulipanes Sobre Fondo Naranja
100 переглядів · 5,6%
-
8
Sonia Delaunay Como Pretexto
100 переглядів · 5,6%
-
9
Conde Duque de Olivares
100 переглядів · 5,6%
-
10
El Retrato de Helène
100 переглядів · 5,6%
Коли переглядають профіль Manolo Valdés?
Кожен стовпчик відповідає одному місяцю. Він відображає кількість переглядів сторінки цього митця протягом відповідного місяця за останні дванадцять місяців.
Дані в таблиці
| Місяць | Сторінка художника | Сторінки творів |
|---|---|---|
| Жов 2025 | 0 | 0 |
| Лис 2025 | 0 | 0 |
| Гру 2025 | 0 | 0 |
| Січ 2026 | 0 | 0 |
| Лют 2026 | 0 | 0 |
| Бер 2026 | 0 | 0 |
| Кві 2026 | 0 | 0 |
| Тра 2026 | 0 | 0 |
| Чер 2026 | 0 | 100 |
| Лип 2026 | 400 | 900 |
| Сер 2026 | 0 | 100 |
| Вер 2026 | 100 | 100 |
Коли переглядають роботи Manolo Valdés?
Кожен стовпчик відповідає одному місяцю. Він відображає сумарну кількість переглядів усіх сторінок творів цього митця за кожен окремий місяць протягом одного року.
Місячні показники обох графіків наведені в першій таблиці вище.
Які роботи Manolo Valdés обирають читачі?
Кожна діаграма порівнює два показники. Пунктирна фігура — це власні роботи художника: п'ятдесят випадково обраних творів, відсортованих за одним параметром. Суцільна фігура відображає реальний розподіл переглядів за останні дванадцять місяців. Якщо суцільна фігура виходить за межі пунктирної, це означає, що саме цей тип творів привертає більше уваги, ніж займає в загальному обсязі робіт художника.
Атмосфера
Емоційне забарвлення
Яскравість
Насиченість кольору
Колірна палітра
Інтенсивність кольору
Контрастність
Колірна гармонія
Дані в таблиці
| Яскравість | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Темний | 8,7% | 5,6% |
| М'яка тінь | 47,8% | 38,9% |
| М'яке сяйво | 30,4% | 50,0% |
| Загальна яскравість: світла | 4,3% | 5,6% |
| Світлий | 8,7% | 0,0% |
| Насиченість кольору | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Приглушений | 34,8% | 27,8% |
| Ніжні кольори | 0,0% | 0,0% |
| Помірно м'яка насиченість | 34,8% | 33,3% |
| Чітка насиченість кольорів | 30,4% | 38,9% |
| Насичений колір | 0,0% | 0,0% |
| Колірна палітра | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Нейтральні кольори | 27,3% | 50,0% |
| Темні відтінки | 31,8% | 38,9% |
| Землисті відтінки | 40,9% | 11,1% |
| Інтенсивність кольору | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Монохромний | 21,7% | 16,7% |
| Збалансований | 47,8% | 22,2% |
| Насичені | 30,4% | 61,1% |
| Контрастність | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Безтурботний | 0,0% | 0,0% |
| Ніжний | 13,0% | 11,1% |
| Збалансований | 13,0% | 11,1% |
| Виразний | 34,8% | 22,2% |
| Опис | 39,1% | 55,6% |
| Колірна гармонія | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Контрастна палітра | 21,7% | 16,7% |
| М'яка палітра з плавними переходами | 8,7% | 11,1% |
| Збалансована гармонія | 17,4% | 11,1% |
| Висока колірна єдність | 39,1% | 44,4% |
| Цілісна палітра | 13,0% | 16,7% |
Які роботи Manolo Valdés були найбільш переглянутими за місяцями?
Кожен рядок відповідає одному популярному твору мистецтва. Кожен стовпчик відображає кількість переглядів цього твору за один місяць. Чим вищий стовпчик, тим більше було переглядів того місяця.
Дані в таблиці
| Твір мистецтва | Жов 2025 | Лис 2025 | Гру 2025 | Січ 2026 | Лют 2026 | Бер 2026 | Кві 2026 | Тра 2026 | Чер 2026 | Лип 2026 | Сер 2026 | Вер 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lillie III | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Retrato | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Tulipanes Sobre Fondo Naran… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Vivianne con Traje Azul | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vivianne II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Jackie VIII | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Perfil Sobre Fondo Azul | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Conde Duque de Olivares | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Felipe IV | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Якими мовами користуються Manolo Valdés?
Кожен сегмент відповідає певній мові. Чим більший сегмент, тим більше відвідувачів користувалися сайтом цією мовою протягом останніх тридцяти днів. Показано лише десять найпопулярніших.
Дані в таблиці
| Мова | Перегляди | Поділитися |
|---|---|---|
| Англійська | 100 | 100,0% |
Скільки консультацій на день для Manolo Valdés протягом наступних трьох тижнів?
Кожен стовпчик відповідає одному дню. Перші стовпчики відображають кількість відвідувань за останні три тижні. Стовпчики іншого кольору — це наш прогноз на наступні три тижні.
Дані в таблиці
| День | Перегляди |
|---|---|
| Пн 21 Вер | 0 |
| Вт 22 Вер | 0 |
| Ср 23 Вер | 0 |
| Чт 24 Вер | 0 |
| Пт 25 Вер | 0 |
| Сб 26 Вер | 0 |
| Нд 27 Вер | 0 |
| Пн 28 Вер | 0 |
| Вт 29 Вер | 0 |
| Ср 30 Вер | 0 |
| Чт 1 Жов | 0 |
| Пт 2 Жов | 0 |
| Сб 3 Жов | 0 |
| Нд 4 Жов | 0 |
| Пн 5 Жов | 0 |
| Вт 6 Жов | 0 |
| Ср 7 Жов | 0 |
| Чт 8 Жов | 0 |
| Пт 9 Жов | 0 |
| Сб 10 Жов | 100 |
| Нд 11 Жов | 0 |
| Пн 12 Жов (прогноз) | 0 |
| Вт 13 Жов (прогноз) | 0 |
| Ср 14 Жов (прогноз) | 0 |
| Чт 15 Жов (прогноз) | 0 |
| Пт 16 Жов (прогноз) | 0 |
| Сб 17 Жов (прогноз) | 100 |
| Нд 18 Жов (прогноз) | 0 |
| Пн 19 Жов (прогноз) | 0 |
| Вт 20 Жов (прогноз) | 0 |
| Ср 21 Жов (прогноз) | 0 |
| Чт 22 Жов (прогноз) | 0 |
| Пт 23 Жов (прогноз) | 0 |
| Сб 24 Жов (прогноз) | 200 |
| Нд 25 Жов (прогноз) | 0 |
| Пн 26 Жов (прогноз) | 0 |
| Вт 27 Жов (прогноз) | 0 |
| Ср 28 Жов (прогноз) | 0 |
| Чт 29 Жов (прогноз) | 0 |
| Пт 30 Жов (прогноз) | 0 |
| Сб 31 Жов (прогноз) | 200 |
| Нд 1 Лис (прогноз) | 0 |
Про аудиторію Manolo Valdés
Яка робота Manolo Valdés має найбільшу кількість переглядів?
- На першому місці — Reina Mariana із 500 переглядами та 28% консультацій. Вище за ним — 10 робіт.
Яка аудиторія Manolo Valdés на WikiOO.org?
- 1 700 візитів за дванадцять місяців: 500 на сторінку художника, 1 200 до творів.
Які роботи Manolo Valdés відповідають вибору читачів?
- Роботи, позначені як Насичені (Інтенсивність кольору), отримують 61% відвідувань для 30% каталогу.