Про що ця сторінка?
Ця сторінка відображає кількість відвідувань сторінок Мішель Маро на цьому сайті. Один візит означає, що одна людина відкрила сторінку. Кожен графік нижче має власне коротке пояснення.
Мішель Маро: статистика коротко
Preparing the slope for building 5 — найпопулярніша робота Мішель Маро: 200 переглядів за дванадцять місяців, що становить 14% від загальної кількості. Також часто переглядають: Northern part of Cypress Alley, looking to the north та Building 3, great hall looking towards the north. Загальна кількість переглядів: 1 400 (сторінка художника — 400, роботи — 1 000). Пік: Лип 2026 (1 400 візитів). Виявлено перевагу: М'яка палітра з плавними переходами (Колірна гармонія), 50% відвідувань для 16% каталогу.
Топ 10 робіт Мішель Маро за кількістю консультацій
Рейтинг підраховує кількість запитів щодо WikiOO.org за дванадцять місяців, а не бали каталогу. 1 місце посідає найпопулярніша робота Мішель Маро за кількістю запитів.
-
1
Preparing the slope for building 5, 1968
200 переглядів · 14,3%
-
2
Northern part of Cypress Alley, looking to the north, 1972
200 переглядів · 14,3%
-
3
Building 3, great hall looking towards the north, 1972
100 переглядів · 7,1%
-
4
Terraces of building 3 and building 4, looking to the south – east, 1970
100 переглядів · 7,1%
-
5
Level -2 of building 1, looking to the west, 1969
100 переглядів · 7,1%
-
6
View of the Bosco from the last floor of the old Villa, 1972
100 переглядів · 7,1%
-
7
North part of Cypress Alley, looking to the south, 1972
100 переглядів · 7,1%
-
8
A room in the south – west part of building 3, 1970
100 переглядів · 7,1%
-
9
The old Villa, last floor, looking towards the east, 1969
100 переглядів · 7,1%
-
10
Building 4, a pathway parallel to the central street looking south
100 переглядів · 7,1%
Яка щомісячна кількість читачів у профілі Мішель Маро?
Кожен стовпчик відповідає одному місяцю. Він відображає кількість переглядів сторінки цього митця протягом відповідного місяця за останні дванадцять місяців.
Показати вихідні дані
| Місяць | Сторінка художника | Сторінки творів |
|---|---|---|
| Жов 2025 | 0 | 0 |
| Лис 2025 | 0 | 0 |
| Гру 2025 | 0 | 0 |
| Січ 2026 | 0 | 0 |
| Лют 2026 | 0 | 0 |
| Бер 2026 | 0 | 0 |
| Кві 2026 | 0 | 0 |
| Тра 2026 | 0 | 0 |
| Чер 2026 | 0 | 0 |
| Лип 2026 | 400 | 1 000 |
| Сер 2026 | 0 | 0 |
| Вер 2026 | 0 | 0 |
Яка щомісячна кількість читачів творів Мішель Маро?
Кожен стовпчик відповідає одному місяцю. Він відображає сумарну кількість переглядів усіх сторінок творів цього митця за кожен окремий місяць протягом одного року.
Місячні показники обох графіків наведені в першій таблиці вище.
Які категорії робіт Мішель Маро обирають читачі?
Кожна діаграма порівнює два показники. Пунктирна фігура — це власні роботи художника: п'ятдесят випадково обраних творів, відсортованих за одним параметром. Суцільна фігура відображає реальний розподіл переглядів за останні дванадцять місяців. Якщо суцільна фігура виходить за межі пунктирної, це означає, що саме цей тип творів привертає більше уваги, ніж займає в загальному обсязі робіт художника.
Атмосфера
Емоційне забарвлення
Яскравість
Насиченість кольору
Колірна палітра
Інтенсивність кольору
Контрастність
Колірна гармонія
Показати вихідні дані
| Яскравість | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Темний | 2,0% | 0,0% |
| М'яка тінь | 30,0% | 28,6% |
| М'яке сяйво | 54,0% | 71,4% |
| Загальна яскравість: світла | 14,0% | 0,0% |
| Світлий | 0,0% | 0,0% |
| Насиченість кольору | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Приглушений | 96,0% | 92,9% |
| Ніжні кольори | 4,0% | 7,1% |
| Помірно м'яка насиченість | 0,0% | 0,0% |
| Чітка насиченість кольорів | 0,0% | 0,0% |
| Насичений колір | 0,0% | 0,0% |
| Інтенсивність кольору | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Монохромний | 96,0% | 92,9% |
| Збалансований | 4,0% | 7,1% |
| Насичені | 0,0% | 0,0% |
| Контрастність | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Безтурботний | 0,0% | 0,0% |
| Ніжний | 2,0% | 0,0% |
| Збалансований | 4,0% | 0,0% |
| Виразний | 6,0% | 7,1% |
| Опис | 88,0% | 92,9% |
| Колірна гармонія | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Контрастна палітра | 36,0% | 28,6% |
| М'яка палітра з плавними переходами | 16,0% | 50,0% |
| Збалансована гармонія | 18,0% | 7,1% |
| Висока колірна єдність | 24,0% | 0,0% |
| Цілісна палітра | 6,0% | 14,3% |
Як розподілені найбільш переглянуті роботи Мішель Маро протягом року?
Кожен рядок відповідає одному популярному твору мистецтва. Кожен стовпчик відображає кількість переглядів цього твору за один місяць. Чим вищий стовпчик, тим більше було переглядів того місяця.
Показати вихідні дані
| Твір мистецтва | Жов 2025 | Лис 2025 | Гру 2025 | Січ 2026 | Лют 2026 | Бер 2026 | Кві 2026 | Тра 2026 | Чер 2026 | Лип 2026 | Сер 2026 | Вер 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Statues of the four seasons | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Building 3, south side look… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| North side of building 3 an… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cypress Alley, going up tow… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Building 3, detail of one o… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| East garden on the north –… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Building 5, south – west fa… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Building 3, great hall look… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Birdseye view of buildings… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Building 3, great hall look… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Який розподіл читачів Мішель Маро за мовами?
Кожен сегмент відповідає певній мові. Чим більший сегмент, тим більше відвідувачів користувалися сайтом цією мовою протягом останніх тридцяти днів. Показано лише десять найпопулярніших.
Яка щоденна кількість читачів Мішель Маро з урахуванням прогнозу?
Кожен стовпчик відповідає одному дню. Перші стовпчики відображають кількість відвідувань за останні три тижні. Стовпчики іншого кольору — це наш прогноз на наступні три тижні.
Показати вихідні дані
| День | Перегляди |
|---|---|
| Ср 23 Вер | 0 |
| Чт 24 Вер | 0 |
| Пт 25 Вер | 0 |
| Сб 26 Вер | 0 |
| Нд 27 Вер | 0 |
| Пн 28 Вер | 0 |
| Вт 29 Вер | 0 |
| Ср 30 Вер | 0 |
| Чт 1 Жов | 0 |
| Пт 2 Жов | 0 |
| Сб 3 Жов | 0 |
| Нд 4 Жов | 0 |
| Пн 5 Жов | 0 |
| Вт 6 Жов | 0 |
| Ср 7 Жов | 100 |
| Чт 8 Жов | 0 |
| Пт 9 Жов | 0 |
| Сб 10 Жов | 0 |
| Нд 11 Жов | 0 |
| Пн 12 Жов | 0 |
| Вт 13 Жов | 0 |
| Ср 14 Жов (прогноз) | 100 |
| Чт 15 Жов (прогноз) | 0 |
| Пт 16 Жов (прогноз) | 0 |
| Сб 17 Жов (прогноз) | 0 |
| Нд 18 Жов (прогноз) | 0 |
| Пн 19 Жов (прогноз) | 0 |
| Вт 20 Жов (прогноз) | 0 |
| Ср 21 Жов (прогноз) | 200 |
| Чт 22 Жов (прогноз) | 0 |
| Пт 23 Жов (прогноз) | 0 |
| Сб 24 Жов (прогноз) | 0 |
| Нд 25 Жов (прогноз) | 0 |
| Пн 26 Жов (прогноз) | 0 |
| Вт 27 Жов (прогноз) | 0 |
| Ср 28 Жов (прогноз) | 200 |
| Чт 29 Жов (прогноз) | 0 |
| Пт 30 Жов (прогноз) | 0 |
| Сб 31 Жов (прогноз) | 0 |
| Нд 1 Лис (прогноз) | 0 |
| Пн 2 Лис (прогноз) | 0 |
| Вт 3 Лис (прогноз) | 0 |
Мішель Маро: часто задавані питання
Яка робота Мішель Маро має найбільшу кількість переглядів?
- Preparing the slope for building 5: 200 переглядів, 14% від усіх консультацій. Список включає до 10 місця.
Яка аудиторія Мішель Маро?
- 1 400 візитів за дванадцять місяців (400 переглядів сторінки художника, 1 000 переглядів робіт).
Чи віддають читачі перевагу певній категорії робіт Мішель Маро?
- Так, М'яка палітра з плавними переходами (Колірна гармонія): 50% відвідувань для 16% каталогу.