Про що ця сторінка?
Ця сторінка відображає кількість відвідувань сторінок Pierre-Eugène Montézin на цьому сайті. Один візит означає, що одна людина відкрила сторінку. Кожен графік нижче має власне коротке пояснення.
Pierre-Eugène Montézin: зведення за показниками читання
За останні дванадцять місяців найпопулярнішою роботою Pierre-Eugène Montézin у базі даних WikiOO.org стала Village under the Rain: 100 переглядів, що становить 10% від усіх запитів щодо цього автора. За цим слідують Hay mowing та The road. Загальна кількість переглядів сторінок Pierre-Eugène Montézin становить 1 200: 300 переглядів профілю художника та 900 переглядів окремих робіт. Кількість консультацій зменшилася на 100% з Вер 2026 до Жов 2026. Місяцем з найбільшою кількістю переглядів став Лип 2026 — 900 візитів. Читачі звертаються до Висока колірна єдність (Колірна гармонія) частіше, ніж це можна очікувати згідно з часткою в каталозі: 70% відвідувань проти 48% робіт.
10 найпопулярніших робіт Pierre-Eugène Montézin, які найчастіше переглядають
Роботи Pierre-Eugène Montézin, відсортовані за кількістю консультацій на WikiOO.org за останні дванадцять місяців, від найбільш затребуваних до найменш затребуваних.
-
1
Village under the Rain
100 переглядів · 10,0%
-
2
Hay mowing
100 переглядів · 10,0%
-
3
The road
100 переглядів · 10,0%
-
4
Bridge upon the River, Sainte-Gemme-Moronval
100 переглядів · 10,0%
-
5
Hay mowing
100 переглядів · 10,0%
-
6
The Harvest at By
100 переглядів · 10,0%
-
7
Young women knitting
100 переглядів · 10,0%
-
8
The gear
100 переглядів · 10,0%
-
9
View on the Etang
100 переглядів · 10,0%
-
10
The rabbits
100 переглядів · 10,0%
Скільки разів на місяць переглядають сторінку Pierre-Eugène Montézin?
Кожен стовпчик відповідає одному місяцю. Він відображає кількість переглядів сторінки цього митця протягом відповідного місяця за останні дванадцять місяців.
Таблиця даних
| Місяць | Сторінка художника | Сторінки творів |
|---|---|---|
| Лис 2025 | 0 | 0 |
| Гру 2025 | 0 | 0 |
| Січ 2026 | 0 | 0 |
| Лют 2026 | 0 | 0 |
| Бер 2026 | 0 | 0 |
| Кві 2026 | 0 | 0 |
| Тра 2026 | 0 | 0 |
| Чер 2026 | 0 | 100 |
| Лип 2026 | 200 | 700 |
| Сер 2026 | 0 | 100 |
| Вер 2026 | 100 | 0 |
| Жов 2026 | 0 | 0 |
Як часто переглядають роботи Pierre-Eugène Montézin?
Кожен стовпчик відповідає одному місяцю. Він відображає сумарну кількість переглядів усіх сторінок творів цього митця за кожен окремий місяць протягом одного року.
Місячні показники обох графіків наведені в першій таблиці вище.
Які роботи Pierre-Eugène Montézin переглядають читачі?
Кожна діаграма порівнює два показники. Пунктирна фігура — це власні роботи художника: п'ятдесят випадково обраних творів, відсортованих за одним параметром. Суцільна фігура відображає реальний розподіл переглядів за останні дванадцять місяців. Якщо суцільна фігура виходить за межі пунктирної, це означає, що саме цей тип творів привертає більше уваги, ніж займає в загальному обсязі робіт художника.
Атмосфера
Емоційне забарвлення
Яскравість
Насиченість кольору
Колірна палітра
Інтенсивність кольору
Контрастність
Колірна гармонія
Таблиця даних
| Яскравість | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Темний | 0,0% | 0,0% |
| М'яка тінь | 28,0% | 10,0% |
| М'яке сяйво | 62,0% | 70,0% |
| Загальна яскравість: світла | 10,0% | 20,0% |
| Світлий | 0,0% | 0,0% |
| Насиченість кольору | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Приглушений | 14,0% | 10,0% |
| Ніжні кольори | 40,0% | 60,0% |
| Помірно м'яка насиченість | 46,0% | 30,0% |
| Чітка насиченість кольорів | 0,0% | 0,0% |
| Насичений колір | 0,0% | 0,0% |
| Колірна палітра | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Нейтральні кольори | 58,8% | 80,0% |
| Землисті відтінки | 29,4% | 20,0% |
| Темні відтінки | 11,8% | 0,0% |
| Інтенсивність кольору | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Монохромний | 12,0% | 0,0% |
| Збалансований | 82,0% | 80,0% |
| Насичені | 6,0% | 20,0% |
| Контрастність | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Безтурботний | 4,0% | 0,0% |
| Ніжний | 32,0% | 40,0% |
| Збалансований | 20,0% | 20,0% |
| Виразний | 36,0% | 40,0% |
| Опис | 8,0% | 0,0% |
| Колірна гармонія | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Контрастна палітра | 12,0% | 0,0% |
| М'яка палітра з плавними переходами | 10,0% | 10,0% |
| Збалансована гармонія | 16,0% | 0,0% |
| Висока колірна єдність | 48,0% | 70,0% |
| Цілісна палітра | 14,0% | 20,0% |
Які роботи Pierre-Eugène Montézin переглядають найчастіше щомісяця?
Кожен рядок відповідає одному популярному твору мистецтва. Кожен стовпчик відображає кількість переглядів цього твору за один місяць. Чим вищий стовпчик, тим більше було переглядів того місяця.
Таблиця даних
| Твір мистецтва | Лис 2025 | Гру 2025 | Січ 2026 | Лют 2026 | Бер 2026 | Кві 2026 | Тра 2026 | Чер 2026 | Лип 2026 | Сер 2026 | Вер 2026 | Жов 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The bathing | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Harvest at By | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hay mowing | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Hay-Mowing at the Bank of t… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape with Two Fishermen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Quai in Saint-Mammes | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Snow Effect | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Orchard in bloom | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Heron at Grenouilles | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fishing | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Якими мовами користуються Pierre-Eugène Montézin?
Кожен сегмент відповідає певній мові. Чим більший сегмент, тим більше відвідувачів користувалися сайтом цією мовою протягом останніх тридцяти днів. Показано лише десять найпопулярніших.
Скільки щоденно проводиться консультацій з Pierre-Eugène Montézin та яких очікувань?
Кожен стовпчик відповідає одному дню. Перші стовпчики відображають кількість відвідувань за останні три тижні. Стовпчики іншого кольору — це наш прогноз на наступні три тижні.
Таблиця даних
| День | Перегляди |
|---|---|
| Нд 18 Жов | 0 |
| Пн 19 Жов | 0 |
| Вт 20 Жов | 0 |
| Ср 21 Жов | 0 |
| Чт 22 Жов | 0 |
| Пт 23 Жов | 0 |
| Сб 24 Жов | 0 |
| Нд 25 Жов | 0 |
| Пн 26 Жов | 0 |
| Вт 27 Жов | 0 |
| Ср 28 Жов | 0 |
| Чт 29 Жов | 0 |
| Пт 30 Жов | 0 |
| Сб 31 Жов | 0 |
| Нд 1 Лис | 0 |
| Пн 2 Лис | 0 |
| Вт 3 Лис | 0 |
| Ср 4 Лис | 0 |
| Чт 5 Лис | 0 |
| Пт 6 Лис | 0 |
| Сб 7 Лис | 0 |
| Нд 8 Лис (прогноз) | 0 |
| Пн 9 Лис (прогноз) | 0 |
| Вт 10 Лис (прогноз) | 0 |
| Ср 11 Лис (прогноз) | 0 |
| Чт 12 Лис (прогноз) | 0 |
| Пт 13 Лис (прогноз) | 0 |
| Сб 14 Лис (прогноз) | 0 |
| Нд 15 Лис (прогноз) | 0 |
| Пн 16 Лис (прогноз) | 0 |
| Вт 17 Лис (прогноз) | 0 |
| Ср 18 Лис (прогноз) | 0 |
| Чт 19 Лис (прогноз) | 0 |
| Пт 20 Лис (прогноз) | 0 |
| Сб 21 Лис (прогноз) | 0 |
| Нд 22 Лис (прогноз) | 0 |
| Пн 23 Лис (прогноз) | 0 |
| Вт 24 Лис (прогноз) | 0 |
| Ср 25 Лис (прогноз) | 0 |
| Чт 26 Лис (прогноз) | 0 |
| Пт 27 Лис (прогноз) | 0 |
| Сб 28 Лис (прогноз) | 0 |
Питання щодо аудиторії Pierre-Eugène Montézin
Які роботи Pierre-Eugène Montézin переглядають найчастіше?
- Village under the Rain, що отримала 100 переглядів (10% від усіх переглядів Pierre-Eugène Montézin). У рейтингу вище наведено 10 робіт.
Скільки разів шукають Pierre-Eugène Montézin на WikiOO.org?
- 1 200 разів за дванадцять місяців: 300 на сторінці художника та 900 на сторінках творів.
Які роботи Pierre-Eugène Montézin подобаються читачам найбільше?
- Висока колірна єдність (Колірна гармонія): 70% відвідувань проти 48% у каталозі.