Про що ця сторінка?
Ця сторінка відображає кількість відвідувань сторінок Самуель Бау на цьому сайті. Один візит означає, що одна людина відкрила сторінку. Кожен графік нижче має власне коротке пояснення.
Самуель Бау: статистика коротко
Children In The Stream - — найпопулярніша робота Самуель Бау: 200 переглядів за дванадцять місяців, що становить 14% від загальної кількості. Також часто переглядають: Pittenweem, Fife та Snowballing Outside Edinburgh University. Загальна кількість переглядів: 3 300 (сторінка художника — 1 900, роботи — 1 400). Зростання на 25% у період з Сер 2026 по Вер 2026. Пік: Лип 2026 (2 300 візитів). Розподіл за пристроями: пристрої (82%) та мобільні телефони (18%). Виявлено перевагу: Ніжний (Контрастність), 29% відвідувань для 18% каталогу.
Топ 10 робіт Самуель Бау за кількістю консультацій
Рейтинг підраховує кількість запитів щодо WikiOO.org за дванадцять місяців, а не бали каталогу. 1 місце посідає найпопулярніша робота Самуель Бау за кількістю запитів.
-
1
Children In The Stream -
200 переглядів · 14,3%
-
2
Pittenweem, Fife
200 переглядів · 14,3%
-
3
Snowballing Outside Edinburgh University, 1853
100 переглядів · 7,1%
-
4
Dumbarton Rock from above Port Glasgow Looking North, 1878
100 переглядів · 7,1%
-
5
East Lothian Landscape, 1874
100 переглядів · 7,1%
-
6
A Gaggle of Geese, 1856
100 переглядів · 7,1%
-
7
The Hayfield, Coming Storm
100 переглядів · 7,1%
-
8
Cadzow Burn
100 переглядів · 7,1%
-
9
The mail coach
100 переглядів · 7,1%
-
10
Wetheral - View Of The River Eden Showing Wetheral
100 переглядів · 7,1%
Яка щомісячна кількість читачів у профілі Самуель Бау?
Кожен стовпчик відповідає одному місяцю. Він відображає кількість переглядів сторінки цього митця протягом відповідного місяця за останні дванадцять місяців.
Показати вихідні дані
| Місяць | Сторінка художника | Сторінки творів |
|---|---|---|
| Жов 2025 | 0 | 0 |
| Лис 2025 | 0 | 0 |
| Гру 2025 | 0 | 0 |
| Січ 2026 | 0 | 0 |
| Лют 2026 | 0 | 0 |
| Бер 2026 | 0 | 0 |
| Кві 2026 | 0 | 0 |
| Тра 2026 | 0 | 0 |
| Чер 2026 | 100 | 0 |
| Лип 2026 | 1 000 | 1 300 |
| Сер 2026 | 300 | 100 |
| Вер 2026 | 500 | 0 |
Яка щомісячна кількість читачів творів Самуель Бау?
Кожен стовпчик відповідає одному місяцю. Він відображає сумарну кількість переглядів усіх сторінок творів цього митця за кожен окремий місяць протягом одного року.
Місячні показники обох графіків наведені в першій таблиці вище.
Які категорії робіт Самуель Бау обирають читачі?
Кожна діаграма порівнює два показники. Пунктирна фігура — це власні роботи художника: п'ятдесят випадково обраних творів, відсортованих за одним параметром. Суцільна фігура відображає реальний розподіл переглядів за останні дванадцять місяців. Якщо суцільна фігура виходить за межі пунктирної, це означає, що саме цей тип творів привертає більше уваги, ніж займає в загальному обсязі робіт художника.
Атмосфера
Емоційне забарвлення
Яскравість
Насиченість кольору
Колірна палітра
Інтенсивність кольору
Контрастність
Колірна гармонія
Показати вихідні дані
| Яскравість | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Темний | 10,0% | 14,3% |
| М'яка тінь | 24,0% | 14,3% |
| М'яке сяйво | 44,0% | 50,0% |
| Загальна яскравість: світла | 20,0% | 21,4% |
| Світлий | 2,0% | 0,0% |
| Насиченість кольору | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Приглушений | 32,0% | 28,6% |
| Ніжні кольори | 50,0% | 42,9% |
| Помірно м'яка насиченість | 12,0% | 21,4% |
| Чітка насиченість кольорів | 6,0% | 7,1% |
| Насичений колір | 0,0% | 0,0% |
| Колірна палітра | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Нейтральні кольори | 50,0% | 40,0% |
| Землисті відтінки | 44,1% | 50,0% |
| Темні відтінки | 5,9% | 10,0% |
| Інтенсивність кольору | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Монохромний | 34,0% | 35,7% |
| Збалансований | 58,0% | 57,1% |
| Насичені | 8,0% | 7,1% |
| Контрастність | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Безтурботний | 4,0% | 0,0% |
| Ніжний | 18,0% | 28,6% |
| Збалансований | 4,0% | 14,3% |
| Виразний | 30,0% | 7,1% |
| Опис | 44,0% | 50,0% |
| Колірна гармонія | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Контрастна палітра | 4,0% | 14,3% |
| М'яка палітра з плавними переходами | 10,0% | 7,1% |
| Збалансована гармонія | 8,0% | 0,0% |
| Висока колірна єдність | 48,0% | 42,9% |
| Цілісна палітра | 30,0% | 35,7% |
Як розподілені найбільш переглянуті роботи Самуель Бау протягом року?
Кожен рядок відповідає одному популярному твору мистецтва. Кожен стовпчик відображає кількість переглядів цього твору за один місяць. Чим вищий стовпчик, тим більше було переглядів того місяця.
Показати вихідні дані
| Твір мистецтва | Жов 2025 | Лис 2025 | Гру 2025 | Січ 2026 | Лют 2026 | Бер 2026 | Кві 2026 | Тра 2026 | Чер 2026 | Лип 2026 | Сер 2026 | Вер 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Edinburgh from Leith Roads | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Snowballing Outside Edinbur… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Off St Andrews | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Berwick-on-Tweed | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dumbarton Rock from above P… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Unloading the Catch, Newhav… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Edinburgh Castle from Princ… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Royal Volunteer Review, 7 A… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Castle Ruins on a Cliff Edge | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Self-Portrait with his Dog,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Чи переглядають Самуель Бау з телефонів чи з комп'ютерів?
Кожен сегмент відповідає за певний тип пристрою: телефон, планшет або комп'ютер. Чим більший сегмент, тим більше відвідувань було здійснено з цього типу пристроїв протягом останніх дванадцяти місяців.
Показати вихідні дані
| Пристрій | Перегляди | Поділитися |
|---|---|---|
| пристрої | 2 700 | 81,8% |
| мобільні телефони | 600 | 18,2% |
Який розподіл читачів Самуель Бау за мовами?
Кожен сегмент відповідає певній мові. Чим більший сегмент, тим більше відвідувачів користувалися сайтом цією мовою протягом останніх тридцяти днів. Показано лише десять найпопулярніших.
Показати вихідні дані
| Мова | Перегляди | Поділитися |
|---|---|---|
| Англійська | 400 | 66,7% |
| Французька | 200 | 33,3% |
Яка щоденна кількість читачів Самуель Бау з урахуванням прогнозу?
Кожен стовпчик відповідає одному дню. Перші стовпчики відображають кількість відвідувань за останні три тижні. Стовпчики іншого кольору — це наш прогноз на наступні три тижні.
Показати вихідні дані
| День | Перегляди |
|---|---|
| Пт 25 Вер | 0 |
| Сб 26 Вер | 0 |
| Нд 27 Вер | 0 |
| Пн 28 Вер | 0 |
| Вт 29 Вер | 0 |
| Ср 30 Вер | 0 |
| Чт 1 Жов | 0 |
| Пт 2 Жов | 0 |
| Сб 3 Жов | 0 |
| Нд 4 Жов | 0 |
| Пн 5 Жов | 0 |
| Вт 6 Жов | 0 |
| Ср 7 Жов | 0 |
| Чт 8 Жов | 0 |
| Пт 9 Жов | 0 |
| Сб 10 Жов | 0 |
| Нд 11 Жов | 100 |
| Пн 12 Жов | 0 |
| Вт 13 Жов | 0 |
| Ср 14 Жов | 0 |
| Чт 15 Жов | 0 |
| Пт 16 Жов (прогноз) | 0 |
| Сб 17 Жов (прогноз) | 0 |
| Нд 18 Жов (прогноз) | 100 |
| Пн 19 Жов (прогноз) | 0 |
| Вт 20 Жов (прогноз) | 0 |
| Ср 21 Жов (прогноз) | 0 |
| Чт 22 Жов (прогноз) | 0 |
| Пт 23 Жов (прогноз) | 0 |
| Сб 24 Жов (прогноз) | 0 |
| Нд 25 Жов (прогноз) | 200 |
| Пн 26 Жов (прогноз) | 0 |
| Вт 27 Жов (прогноз) | 0 |
| Ср 28 Жов (прогноз) | 0 |
| Чт 29 Жов (прогноз) | 0 |
| Пт 30 Жов (прогноз) | 0 |
| Сб 31 Жов (прогноз) | 0 |
| Нд 1 Лис (прогноз) | 200 |
| Пн 2 Лис (прогноз) | 0 |
| Вт 3 Лис (прогноз) | 0 |
| Ср 4 Лис (прогноз) | 0 |
| Чт 5 Лис (прогноз) | 0 |
Самуель Бау: часто задавані питання
Яка робота Самуель Бау має найбільшу кількість переглядів?
- Children In The Stream -: 200 переглядів, 14% від усіх консультацій. Список включає до 10 місця.
Яка аудиторія Самуель Бау?
- 3 300 візитів за дванадцять місяців (1 900 переглядів сторінки художника, 1 400 переглядів робіт).
Чи частіше Самуель Бау переглядають з телефонів чи з комп'ютерів?
- Консультації поділяються на пристрої (82%) та мобільні телефони (18%); лідирує пристрої із часткою 82%.
Чи віддають читачі перевагу певній категорії робіт Самуель Бау?
- Так, Ніжний (Контрастність): 29% відвідувань для 18% каталогу.