Про що ця сторінка?
Ця сторінка відображає кількість відвідувань сторінок Sándor Ziffer на цьому сайті. Один візит означає, що одна людина відкрила сторінку. Кожен графік нижче має власне коротке пояснення.
Sándor Ziffer: результати консультацій
Найчастіше запитують роботу Sándor Ziffer — це Village In Winter, яка отримала 200 переглядів за дванадцять місяців, що становить 29% від усіх запитів. За ним у рейтингу йдуть Gardener Girl та Self-portrait. Сторінку художника переглянули 100 разів, а сторінки робіт — 500 разів, загальна кількість переглядів — 600. Лип 2026 — місяць із найбільшою кількістю консультацій: 400. Читачі обирають Збалансований (Контрастність) у 43% випадків, що становить 13% від усього каталогу.
Sándor Ziffer: 5 найбільш переглянутих робіт
Кожен запис відображає роботу Sándor Ziffer та її рейтинг за кількістю запитів на WikiOO.org за останні дванадцять місяців.
Коли переглядають профіль Sándor Ziffer?
Кожен стовпчик відповідає одному місяцю. Він відображає кількість переглядів сторінки цього митця протягом відповідного місяця за останні дванадцять місяців.
Дані в таблиці
| Місяць | Сторінка художника | Сторінки творів |
|---|---|---|
| Жов 2025 | 0 | 0 |
| Лис 2025 | 0 | 0 |
| Гру 2025 | 0 | 0 |
| Січ 2026 | 0 | 0 |
| Лют 2026 | 0 | 0 |
| Бер 2026 | 0 | 0 |
| Кві 2026 | 0 | 0 |
| Тра 2026 | 0 | 0 |
| Чер 2026 | 0 | 0 |
| Лип 2026 | 100 | 300 |
| Сер 2026 | 0 | 100 |
| Вер 2026 | 0 | 100 |
Коли переглядають роботи Sándor Ziffer?
Кожен стовпчик відповідає одному місяцю. Він відображає сумарну кількість переглядів усіх сторінок творів цього митця за кожен окремий місяць протягом одного року.
Місячні показники обох графіків наведені в першій таблиці вище.
Які роботи Sándor Ziffer обирають читачі?
Кожна діаграма порівнює два показники. Пунктирна фігура — це власні роботи художника: п'ятдесят випадково обраних творів, відсортованих за одним параметром. Суцільна фігура відображає реальний розподіл переглядів за останні дванадцять місяців. Якщо суцільна фігура виходить за межі пунктирної, це означає, що саме цей тип творів привертає більше уваги, ніж займає в загальному обсязі робіт художника.
Атмосфера
Емоційне забарвлення
Яскравість
Насиченість кольору
Колірна палітра
Інтенсивність кольору
Контрастність
Колірна гармонія
Дані в таблиці
| Яскравість | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Темний | 6,7% | 14,3% |
| М'яка тінь | 26,7% | 28,6% |
| М'яке сяйво | 46,7% | 57,1% |
| Загальна яскравість: світла | 13,3% | 0,0% |
| Світлий | 6,7% | 0,0% |
| Насиченість кольору | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Приглушений | 26,7% | 42,9% |
| Ніжні кольори | 40,0% | 28,6% |
| Помірно м'яка насиченість | 33,3% | 28,6% |
| Чітка насиченість кольорів | 0,0% | 0,0% |
| Насичений колір | 0,0% | 0,0% |
| Інтенсивність кольору | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Монохромний | 26,7% | 42,9% |
| Збалансований | 66,7% | 57,1% |
| Насичені | 6,7% | 0,0% |
| Контрастність | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Безтурботний | 0,0% | 0,0% |
| Ніжний | 20,0% | 14,3% |
| Збалансований | 13,3% | 42,9% |
| Виразний | 33,3% | 14,3% |
| Опис | 33,3% | 28,6% |
| Колірна гармонія | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Контрастна палітра | 40,0% | 28,6% |
| М'яка палітра з плавними переходами | 13,3% | 14,3% |
| Збалансована гармонія | 33,3% | 42,9% |
| Висока колірна єдність | 6,7% | 14,3% |
| Цілісна палітра | 6,7% | 0,0% |
Які роботи Sándor Ziffer були найбільш переглянутими за місяцями?
Кожен рядок відповідає одному популярному твору мистецтва. Кожен стовпчик відображає кількість переглядів цього твору за один місяць. Чим вищий стовпчик, тим більше було переглядів того місяця.
Дані в таблиці
| Твір мистецтва | Жов 2025 | Лис 2025 | Гру 2025 | Січ 2026 | Лют 2026 | Бер 2026 | Кві 2026 | Тра 2026 | Чер 2026 | Лип 2026 | Сер 2026 | Вер 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Boats On The Seine | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View Of Stephen's Tower | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nagybánya Haystacks | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Self-portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Tájrészlet Fence | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Village In Winter | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 |
| Gardener Girl | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Park | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Red Gateway | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Якими мовами користуються Sándor Ziffer?
Кожен сегмент відповідає певній мові. Чим більший сегмент, тим більше відвідувачів користувалися сайтом цією мовою протягом останніх тридцяти днів. Показано лише десять найпопулярніших.
Дані в таблиці
| Мова | Перегляди | Поділитися |
|---|---|---|
| Іспанська | 100 | 100,0% |
Скільки консультацій на день для Sándor Ziffer протягом наступних трьох тижнів?
Кожен стовпчик відповідає одному дню. Перші стовпчики відображають кількість відвідувань за останні три тижні. Стовпчики іншого кольору — це наш прогноз на наступні три тижні.
Дані в таблиці
| День | Перегляди |
|---|---|
| Нд 27 Вер | 0 |
| Пн 28 Вер | 200 |
| Вт 29 Вер | 0 |
| Ср 30 Вер | 0 |
| Чт 1 Жов | 0 |
| Пт 2 Жов | 100 |
| Сб 3 Жов | 0 |
| Нд 4 Жов | 100 |
| Пн 5 Жов | 0 |
| Вт 6 Жов | 0 |
| Ср 7 Жов | 0 |
| Чт 8 Жов | 0 |
| Пт 9 Жов | 0 |
| Сб 10 Жов | 0 |
| Нд 11 Жов | 0 |
| Пн 12 Жов | 0 |
| Вт 13 Жов | 0 |
| Ср 14 Жов | 0 |
| Чт 15 Жов | 0 |
| Пт 16 Жов | 0 |
| Сб 17 Жов | 0 |
| Нд 18 Жов (прогноз) | 0 |
| Пн 19 Жов (прогноз) | 0 |
| Вт 20 Жов (прогноз) | 0 |
| Ср 21 Жов (прогноз) | 0 |
| Чт 22 Жов (прогноз) | 0 |
| Пт 23 Жов (прогноз) | 0 |
| Сб 24 Жов (прогноз) | 0 |
| Нд 25 Жов (прогноз) | 0 |
| Пн 26 Жов (прогноз) | 0 |
| Вт 27 Жов (прогноз) | 0 |
| Ср 28 Жов (прогноз) | 0 |
| Чт 29 Жов (прогноз) | 0 |
| Пт 30 Жов (прогноз) | 0 |
| Сб 31 Жов (прогноз) | 0 |
| Нд 1 Лис (прогноз) | 0 |
| Пн 2 Лис (прогноз) | 0 |
| Вт 3 Лис (прогноз) | 0 |
| Ср 4 Лис (прогноз) | 0 |
| Чт 5 Лис (прогноз) | 0 |
| Пт 6 Лис (прогноз) | 0 |
| Сб 7 Лис (прогноз) | 0 |
Про аудиторію Sándor Ziffer
Яка робота Sándor Ziffer має найбільшу кількість переглядів?
- На першому місці — Village In Winter із 200 переглядами та 29% консультацій. Вище за ним — 5 робіт.
Яка аудиторія Sándor Ziffer на WikiOO.org?
- 600 візитів за дванадцять місяців: 100 на сторінку художника, 500 до творів.
Які роботи Sándor Ziffer відповідають вибору читачів?
- Роботи, позначені як Збалансований (Контрастність), отримують 43% відвідувань для 13% каталогу.