Про що ця сторінка?
Ця сторінка відображає кількість відвідувань сторінок Talbert Mclean на цьому сайті. Один візит означає, що одна людина відкрила сторінку. Кожен графік нижче має власне коротке пояснення.
Talbert Mclean: статистика коротко
Dunnichen, Angus — найпопулярніша робота Talbert Mclean: 100 переглядів за дванадцять місяців, що становить 50% від загальної кількості. Також часто переглядають: Still Life with a Melon. Загальна кількість переглядів: 500 (сторінка художника — 400, роботи — 100). Спад на 100% у період з Вер 2026 по Жов 2026. Пік: Лип 2026 (300 візитів). Виявлено перевагу: М'яке сяйво (Яскравість), 100% відвідувань для 43% каталогу.
Топ 2 робіт Talbert Mclean за кількістю консультацій
Рейтинг підраховує кількість запитів щодо WikiOO.org за дванадцять місяців, а не бали каталогу. 1 місце посідає найпопулярніша робота Talbert Mclean за кількістю запитів.
Яка щомісячна кількість читачів у профілі Talbert Mclean?
Кожен стовпчик відповідає одному місяцю. Він відображає кількість переглядів сторінки цього митця протягом відповідного місяця за останні дванадцять місяців.
Показати вихідні дані
| Місяць | Сторінка художника | Сторінки творів |
|---|---|---|
| Лис 2025 | 0 | 0 |
| Гру 2025 | 0 | 0 |
| Січ 2026 | 0 | 0 |
| Лют 2026 | 0 | 0 |
| Бер 2026 | 0 | 0 |
| Кві 2026 | 0 | 0 |
| Тра 2026 | 0 | 0 |
| Чер 2026 | 0 | 0 |
| Лип 2026 | 200 | 100 |
| Сер 2026 | 100 | 0 |
| Вер 2026 | 100 | 0 |
| Жов 2026 | 0 | 0 |
Яка щомісячна кількість читачів творів Talbert Mclean?
Кожен стовпчик відповідає одному місяцю. Він відображає сумарну кількість переглядів усіх сторінок творів цього митця за кожен окремий місяць протягом одного року.
Місячні показники обох графіків наведені в першій таблиці вище.
Які категорії робіт Talbert Mclean обирають читачі?
Кожна діаграма порівнює два показники. Пунктирна фігура — це власні роботи художника: п'ятдесят випадково обраних творів, відсортованих за одним параметром. Суцільна фігура відображає реальний розподіл переглядів за останні дванадцять місяців. Якщо суцільна фігура виходить за межі пунктирної, це означає, що саме цей тип творів привертає більше уваги, ніж займає в загальному обсязі робіт художника.
Атмосфера
Емоційне забарвлення
Яскравість
Насиченість кольору
Колірна палітра
Інтенсивність кольору
Контрастність
Колірна гармонія
Показати вихідні дані
| Яскравість | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Темний | 0,0% | 0,0% |
| М'яка тінь | 14,3% | 0,0% |
| М'яке сяйво | 42,9% | 100,0% |
| Загальна яскравість: світла | 28,6% | 0,0% |
| Світлий | 14,3% | 0,0% |
| Насиченість кольору | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Приглушений | 28,6% | 0,0% |
| Ніжні кольори | 14,3% | 50,0% |
| Помірно м'яка насиченість | 28,6% | 0,0% |
| Чітка насиченість кольорів | 28,6% | 50,0% |
| Насичений колір | 0,0% | 0,0% |
| Колірна палітра | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Землисті відтінки | 33,3% | 50,0% |
| Темні відтінки | 16,7% | 50,0% |
| Нейтральні кольори | 33,3% | 0,0% |
| Пастельні тони | 16,7% | 0,0% |
| Інтенсивність кольору | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Монохромний | 14,3% | 0,0% |
| Збалансований | 42,9% | 50,0% |
| Насичені | 42,9% | 50,0% |
| Контрастність | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Безтурботний | 42,9% | 50,0% |
| Ніжний | 42,9% | 50,0% |
| Збалансований | 0,0% | 0,0% |
| Виразний | 0,0% | 0,0% |
| Опис | 14,3% | 0,0% |
| Колірна гармонія | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Контрастна палітра | 0,0% | 0,0% |
| М'яка палітра з плавними переходами | 14,3% | 0,0% |
| Збалансована гармонія | 0,0% | 0,0% |
| Висока колірна єдність | 28,6% | 50,0% |
| Цілісна палітра | 57,1% | 50,0% |
Як розподілені найбільш переглянуті роботи Talbert Mclean протягом року?
Кожен рядок відповідає одному популярному твору мистецтва. Кожен стовпчик відображає кількість переглядів цього твору за один місяць. Чим вищий стовпчик, тим більше було переглядів того місяця.
Показати вихідні дані
| Твір мистецтва | Лис 2025 | Гру 2025 | Січ 2026 | Лют 2026 | Бер 2026 | Кві 2026 | Тра 2026 | Чер 2026 | Лип 2026 | Сер 2026 | Вер 2026 | Жов 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Dunnichen, Angus | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still Life with a Lamp and… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dead Sea Salt Pans | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Crudie | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still Life with a Melon | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Sun Up | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mirage | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Який розподіл читачів Talbert Mclean за мовами?
Кожен сегмент відповідає певній мові. Чим більший сегмент, тим більше відвідувачів користувалися сайтом цією мовою протягом останніх тридцяти днів. Показано лише десять найпопулярніших.
Яка щоденна кількість читачів Talbert Mclean з урахуванням прогнозу?
Кожен стовпчик відповідає одному дню. Перші стовпчики відображають кількість відвідувань за останні три тижні. Стовпчики іншого кольору — це наш прогноз на наступні три тижні.
Показати вихідні дані
| День | Перегляди |
|---|---|
| Нд 11 Жов | 0 |
| Пн 12 Жов | 0 |
| Вт 13 Жов | 0 |
| Ср 14 Жов | 0 |
| Чт 15 Жов | 0 |
| Пт 16 Жов | 0 |
| Сб 17 Жов | 0 |
| Нд 18 Жов | 0 |
| Пн 19 Жов | 0 |
| Вт 20 Жов | 0 |
| Ср 21 Жов | 0 |
| Чт 22 Жов | 0 |
| Пт 23 Жов | 0 |
| Сб 24 Жов | 0 |
| Нд 25 Жов | 0 |
| Пн 26 Жов | 0 |
| Вт 27 Жов | 0 |
| Ср 28 Жов | 0 |
| Чт 29 Жов | 0 |
| Пт 30 Жов | 0 |
| Сб 31 Жов | 0 |
| Нд 1 Лис (прогноз) | 0 |
| Пн 2 Лис (прогноз) | 0 |
| Вт 3 Лис (прогноз) | 0 |
| Ср 4 Лис (прогноз) | 0 |
| Чт 5 Лис (прогноз) | 0 |
| Пт 6 Лис (прогноз) | 0 |
| Сб 7 Лис (прогноз) | 0 |
| Нд 8 Лис (прогноз) | 0 |
| Пн 9 Лис (прогноз) | 0 |
| Вт 10 Лис (прогноз) | 0 |
| Ср 11 Лис (прогноз) | 0 |
| Чт 12 Лис (прогноз) | 0 |
| Пт 13 Лис (прогноз) | 0 |
| Сб 14 Лис (прогноз) | 0 |
| Нд 15 Лис (прогноз) | 0 |
| Пн 16 Лис (прогноз) | 0 |
| Вт 17 Лис (прогноз) | 0 |
| Ср 18 Лис (прогноз) | 0 |
| Чт 19 Лис (прогноз) | 0 |
| Пт 20 Лис (прогноз) | 0 |
| Сб 21 Лис (прогноз) | 0 |
Talbert Mclean: часто задавані питання
Яка робота Talbert Mclean має найбільшу кількість переглядів?
- Dunnichen, Angus: 100 переглядів, 50% від усіх консультацій. Список включає до 2 місця.
Яка аудиторія Talbert Mclean?
- 500 візитів за дванадцять місяців (400 переглядів сторінки художника, 100 переглядів робіт).
Чи віддають читачі перевагу певній категорії робіт Talbert Mclean?
- Так, М'яке сяйво (Яскравість): 100% відвідувань для 43% каталогу.