Про що ця сторінка?
Ця сторінка відображає кількість відвідувань сторінок Walter Kershaw на цьому сайті. Один візит означає, що одна людина відкрила сторінку. Кожен графік нижче має власне коротке пояснення.
Walter Kershaw: результати консультацій
Найчастіше запитують роботу Walter Kershaw — це Trafford Park Mural, яка отримала 900 переглядів за дванадцять місяців, що становить 47% від усіх запитів. За ним у рейтингу йдуть Ready Steady Go та Nude in a Polythene Interior. Сторінку художника переглянули 2 300 разів, а сторінки робіт — 700 разів, загальна кількість переглядів — 3 000. Вер 2026 — місяць із найбільшою кількістю консультацій: 2 500. Читачі переглядають записи на мобільні телефони (43%), пристрої (37%) та планшети (20%). Читачі обирають Помірно м'яка насиченість (Насиченість кольору) у 63% випадків, що становить 33% від усього каталогу.
Walter Kershaw: 6 найбільш переглянутих робіт
Кожен запис відображає роботу Walter Kershaw та її рейтинг за кількістю запитів на WikiOO.org за останні дванадцять місяців.
-
1
Trafford Park Mural, 2009
900 переглядів · 47,4%
-
2
Ready Steady Go
300 переглядів · 15,8%
-
3
Nude in a Polythene Interior
300 переглядів · 15,8%
-
4
Highway Chile, M62
200 переглядів · 10,5%
-
5
Landscape with Windmills near Haarlem
100 переглядів · 5,3%
-
6
Scrum Half and Prop Forward
100 переглядів · 5,3%
Коли переглядають профіль Walter Kershaw?
Кожен стовпчик відповідає одному місяцю. Він відображає кількість переглядів сторінки цього митця протягом відповідного місяця за останні дванадцять місяців.
Дані в таблиці
| Місяць | Сторінка художника | Сторінки творів |
|---|---|---|
| Жов 2025 | 0 | 0 |
| Лис 2025 | 0 | 0 |
| Гру 2025 | 0 | 0 |
| Січ 2026 | 0 | 0 |
| Лют 2026 | 0 | 0 |
| Бер 2026 | 0 | 0 |
| Кві 2026 | 0 | 0 |
| Тра 2026 | 0 | 0 |
| Чер 2026 | 0 | 0 |
| Лип 2026 | 0 | 500 |
| Сер 2026 | 0 | 0 |
| Вер 2026 | 2 300 | 200 |
Коли переглядають роботи Walter Kershaw?
Кожен стовпчик відповідає одному місяцю. Він відображає сумарну кількість переглядів усіх сторінок творів цього митця за кожен окремий місяць протягом одного року.
Місячні показники обох графіків наведені в першій таблиці вище.
Які роботи Walter Kershaw обирають читачі?
Кожна діаграма порівнює два показники. Пунктирна фігура — це власні роботи художника: п'ятдесят випадково обраних творів, відсортованих за одним параметром. Суцільна фігура відображає реальний розподіл переглядів за останні дванадцять місяців. Якщо суцільна фігура виходить за межі пунктирної, це означає, що саме цей тип творів привертає більше уваги, ніж займає в загальному обсязі робіт художника.
Атмосфера
Емоційне забарвлення
Яскравість
Насиченість кольору
Колірна палітра
Інтенсивність кольору
Контрастність
Колірна гармонія
Дані в таблиці
| Яскравість | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Темний | 16,7% | 10,5% |
| М'яка тінь | 16,7% | 15,8% |
| М'яке сяйво | 33,3% | 21,1% |
| Загальна яскравість: світла | 33,3% | 52,6% |
| Світлий | 0,0% | 0,0% |
| Насиченість кольору | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Приглушений | 16,7% | 5,3% |
| Ніжні кольори | 50,0% | 31,6% |
| Помірно м'яка насиченість | 33,3% | 63,2% |
| Чітка насиченість кольорів | 0,0% | 0,0% |
| Насичений колір | 0,0% | 0,0% |
| Інтенсивність кольору | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Монохромний | 16,7% | 5,3% |
| Збалансований | 83,3% | 94,7% |
| Насичені | 0,0% | 0,0% |
| Контрастність | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Безтурботний | 0,0% | 0,0% |
| Ніжний | 33,3% | 57,9% |
| Збалансований | 16,7% | 15,8% |
| Виразний | 0,0% | 0,0% |
| Опис | 50,0% | 26,3% |
| Колірна гармонія | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Контрастна палітра | 100,0% | 100,0% |
| М'яка палітра з плавними переходами | 0,0% | 0,0% |
| Збалансована гармонія | 0,0% | 0,0% |
| Висока колірна єдність | 0,0% | 0,0% |
| Цілісна палітра | 0,0% | 0,0% |
Які роботи Walter Kershaw були найбільш переглянутими за місяцями?
Кожен рядок відповідає одному популярному твору мистецтва. Кожен стовпчик відображає кількість переглядів цього твору за один місяць. Чим вищий стовпчик, тим більше було переглядів того місяця.
Дані в таблиці
| Твір мистецтва | Жов 2025 | Лис 2025 | Гру 2025 | Січ 2026 | Лют 2026 | Бер 2026 | Кві 2026 | Тра 2026 | Чер 2026 | Лип 2026 | Сер 2026 | Вер 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Landscape with Windmills ne… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ready Steady Go | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Highway Chile, M62 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Nude in a Polythene Interior | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Scrum Half and Prop Forward | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Trafford Park Mural | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 100 |
Який розподіл консультацій Walter Kershaw за пристроями?
Кожен сегмент відповідає за певний тип пристрою: телефон, планшет або комп'ютер. Чим більший сегмент, тим більше відвідувань було здійснено з цього типу пристроїв протягом останніх дванадцяти місяців.
Дані в таблиці
| Пристрій | Перегляди | Поділитися |
|---|---|---|
| мобільні телефони | 1 300 | 43,3% |
| пристрої | 1 100 | 36,7% |
| планшети | 600 | 20,0% |
Якими мовами користуються Walter Kershaw?
Кожен сегмент відповідає певній мові. Чим більший сегмент, тим більше відвідувачів користувалися сайтом цією мовою протягом останніх тридцяти днів. Показано лише десять найпопулярніших.
Дані в таблиці
| Мова | Перегляди | Поділитися |
|---|---|---|
| Англійська | 500 | 100,0% |
Скільки консультацій на день для Walter Kershaw протягом наступних трьох тижнів?
Кожен стовпчик відповідає одному дню. Перші стовпчики відображають кількість відвідувань за останні три тижні. Стовпчики іншого кольору — це наш прогноз на наступні три тижні.
Дані в таблиці
| День | Перегляди |
|---|---|
| Сб 26 Вер | 200 |
| Нд 27 Вер | 0 |
| Пн 28 Вер | 0 |
| Вт 29 Вер | 100 |
| Ср 30 Вер | 0 |
| Чт 1 Жов | 0 |
| Пт 2 Жов | 0 |
| Сб 3 Жов | 0 |
| Нд 4 Жов | 0 |
| Пн 5 Жов | 100 |
| Вт 6 Жов | 0 |
| Ср 7 Жов | 0 |
| Чт 8 Жов | 0 |
| Пт 9 Жов | 0 |
| Сб 10 Жов | 0 |
| Нд 11 Жов | 0 |
| Пн 12 Жов | 0 |
| Вт 13 Жов | 0 |
| Ср 14 Жов | 0 |
| Чт 15 Жов | 0 |
| Пт 16 Жов | 0 |
| Сб 17 Жов (прогноз) | 0 |
| Нд 18 Жов (прогноз) | 0 |
| Пн 19 Жов (прогноз) | 0 |
| Вт 20 Жов (прогноз) | 0 |
| Ср 21 Жов (прогноз) | 0 |
| Чт 22 Жов (прогноз) | 0 |
| Пт 23 Жов (прогноз) | 0 |
| Сб 24 Жов (прогноз) | 0 |
| Нд 25 Жов (прогноз) | 0 |
| Пн 26 Жов (прогноз) | 0 |
| Вт 27 Жов (прогноз) | 0 |
| Ср 28 Жов (прогноз) | 0 |
| Чт 29 Жов (прогноз) | 0 |
| Пт 30 Жов (прогноз) | 0 |
| Сб 31 Жов (прогноз) | 0 |
| Нд 1 Лис (прогноз) | 0 |
| Пн 2 Лис (прогноз) | 0 |
| Вт 3 Лис (прогноз) | 0 |
| Ср 4 Лис (прогноз) | 0 |
| Чт 5 Лис (прогноз) | 0 |
| Пт 6 Лис (прогноз) | 0 |
Про аудиторію Walter Kershaw
Яка робота Walter Kershaw має найбільшу кількість переглядів?
- На першому місці — Trafford Park Mural із 900 переглядами та 47% консультацій. Вище за ним — 6 робіт.
Яка аудиторія Walter Kershaw на WikiOO.org?
- 3 000 візитів за дванадцять місяців: 2 300 на сторінку художника, 700 до творів.
Які пристрої використовують читачі Walter Kershaw?
- Вони використовують мобільні телефони (43%), пристрої (37%) та планшети (20%); мобільні телефони становить 43% від усіх консультацій.
Які роботи Walter Kershaw відповідають вибору читачів?
- Роботи, позначені як Помірно м'яка насиченість (Насиченість кольору), отримують 63% відвідувань для 33% каталогу.