Ця сторінка відображає кількість відвідувань сторінок Вальтер Уфер на цьому сайті. Один візит означає, що одна людина відкрила сторінку. Кожен графік нижче має власне коротке пояснення.
!
Статистику було оновлено 1 липня 2026 року — дані до цієї дати відсутні.
Вальтер Уфер: статистика коротко
Callers — найпопулярніша робота Вальтер Уфер: 200 переглядів за дванадцять місяців, що становить 12% від загальної кількості. Також часто переглядають: At Rest та Cornfield In Taos. Загальна кількість переглядів: 1 800 (сторінка художника — 100, роботи — 1 700). Спад на 100% у період з Сер 2026 по Вер 2026. Пік: Лип 2026 (1 500 візитів). Виявлено перевагу: Ностальгічний (Емоційне забарвлення), 40% відвідувань для 17% каталогу.
Топ 10 робіт Вальтер Уфер за кількістю консультацій
Рейтинг підраховує кількість запитів щодо WikiOO.org за дванадцять місяців, а не бали каталогу. 1 місце посідає найпопулярніша робота Вальтер Уфер за кількістю запитів.
Яка щомісячна кількість читачів у профілі Вальтер Уфер?
Кожен стовпчик відповідає одному місяцю. Він відображає кількість переглядів сторінки цього митця протягом відповідного місяця за останні дванадцять місяців.
Показати вихідні дані
Місяць
Сторінка художника
Сторінки творів
Жов 2025
0
0
Лис 2025
0
0
Гру 2025
0
0
Січ 2026
0
0
Лют 2026
0
0
Бер 2026
0
0
Кві 2026
0
0
Тра 2026
0
0
Чер 2026
0
100
Лип 2026
100
1 400
Сер 2026
0
200
Вер 2026
0
0
Яка щомісячна кількість читачів творів Вальтер Уфер?
Кожен стовпчик відповідає одному місяцю. Він відображає сумарну кількість переглядів усіх сторінок творів цього митця за кожен окремий місяць протягом одного року.
Місячні показники обох графіків наведені в першій таблиці вище.
Які категорії робіт Вальтер Уфер обирають читачі?
Кожна діаграма порівнює два показники. Пунктирна фігура — це власні роботи художника: п'ятдесят випадково обраних творів, відсортованих за одним параметром. Суцільна фігура відображає реальний розподіл переглядів за останні дванадцять місяців. Якщо суцільна фігура виходить за межі пунктирної, це означає, що саме цей тип творів привертає більше уваги, ніж займає в загальному обсязі робіт художника.
Атмосфера
Емоційне забарвлення
Яскравість
Насиченість кольору
Колірна палітра
Інтенсивність кольору
Контрастність
Колірна гармонія
Показати вихідні дані
Атмосфера
Атмосфера
Твори художника
Перегляди
Спокій
33,3%
40,0%
Безтурботний
33,3%
40,0%
Класика
16,7%
20,0%
Ностальгічний
16,7%
0,0%
Емоційне забарвлення
Емоційне забарвлення
Твори художника
Перегляди
Спокій
50,0%
40,0%
Ностальгічний
16,7%
40,0%
Задумливий
16,7%
20,0%
Меланхолійний
16,7%
0,0%
Яскравість
Яскравість
Твори художника
Перегляди
Темний
0,0%
0,0%
М'яка тінь
16,1%
11,8%
М'яке сяйво
48,4%
52,9%
Загальна яскравість: світла
32,3%
35,3%
Світлий
3,2%
0,0%
Насиченість кольору
Насиченість кольору
Твори художника
Перегляди
Приглушений
0,0%
0,0%
Ніжні кольори
29,0%
17,6%
Помірно м'яка насиченість
41,9%
52,9%
Чітка насиченість кольорів
29,0%
29,4%
Насичений колір
0,0%
0,0%
Колірна палітра
Колірна палітра
Твори художника
Перегляди
Нейтральні кольори
44,0%
30,8%
Землисті відтінки
28,0%
30,8%
Темні відтінки
20,0%
7,7%
Природні мотиви
8,0%
30,8%
Інтенсивність кольору
Інтенсивність кольору
Твори художника
Перегляди
Монохромний
0,0%
0,0%
Збалансований
58,1%
58,8%
Насичені
41,9%
41,2%
Контрастність
Контрастність
Твори художника
Перегляди
Безтурботний
9,7%
0,0%
Ніжний
12,9%
5,9%
Збалансований
6,5%
17,6%
Виразний
25,8%
29,4%
Опис
45,2%
47,1%
Колірна гармонія
Колірна гармонія
Твори художника
Перегляди
Контрастна палітра
25,8%
11,8%
М'яка палітра з плавними переходами
19,4%
29,4%
Збалансована гармонія
16,1%
23,5%
Висока колірна єдність
35,5%
29,4%
Цілісна палітра
3,2%
5,9%
Як розподілені найбільш переглянуті роботи Вальтер Уфер протягом року?
Кожен рядок відповідає одному популярному твору мистецтва. Кожен стовпчик відображає кількість переглядів цього твору за один місяць. Чим вищий стовпчик, тим більше було переглядів того місяця.
Показати вихідні дані
Твір мистецтва
Жов 2025
Лис 2025
Гру 2025
Січ 2026
Лют 2026
Бер 2026
Кві 2026
Тра 2026
Чер 2026
Лип 2026
Сер 2026
Вер 2026
Callers
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Sleep
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
At Rest
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
On the Rio Grande
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Pab Shlee
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Callers
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Cornfield In Taos
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Her Daughter -
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Builders Of The Desert
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Panaramic landscape
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Який розподіл читачів Вальтер Уфер за мовами?
Кожен сегмент відповідає певній мові. Чим більший сегмент, тим більше відвідувачів користувалися сайтом цією мовою протягом останніх тридцяти днів. Показано лише десять найпопулярніших.
Показати вихідні дані
Мова
Перегляди
Поділитися
Німецька
100
100,0%
Яка щоденна кількість читачів Вальтер Уфер з урахуванням прогнозу?
Кожен стовпчик відповідає одному дню. Перші стовпчики відображають кількість відвідувань за останні три тижні. Стовпчики іншого кольору — це наш прогноз на наступні три тижні.
Показати вихідні дані
День
Перегляди
Чт 24 Вер
0
Пт 25 Вер
0
Сб 26 Вер
0
Нд 27 Вер
0
Пн 28 Вер
0
Вт 29 Вер
0
Ср 30 Вер
0
Чт 1 Жов
0
Пт 2 Жов
0
Сб 3 Жов
0
Нд 4 Жов
0
Пн 5 Жов
0
Вт 6 Жов
0
Ср 7 Жов
0
Чт 8 Жов
0
Пт 9 Жов
0
Сб 10 Жов
0
Нд 11 Жов
0
Пн 12 Жов
0
Вт 13 Жов
100
Ср 14 Жов
0
Чт 15 Жов (прогноз)
0
Пт 16 Жов (прогноз)
0
Сб 17 Жов (прогноз)
0
Нд 18 Жов (прогноз)
0
Пн 19 Жов (прогноз)
0
Вт 20 Жов (прогноз)
100
Ср 21 Жов (прогноз)
0
Чт 22 Жов (прогноз)
0
Пт 23 Жов (прогноз)
0
Сб 24 Жов (прогноз)
0
Нд 25 Жов (прогноз)
0
Пн 26 Жов (прогноз)
0
Вт 27 Жов (прогноз)
200
Ср 28 Жов (прогноз)
0
Чт 29 Жов (прогноз)
0
Пт 30 Жов (прогноз)
0
Сб 31 Жов (прогноз)
0
Нд 1 Лис (прогноз)
0
Пн 2 Лис (прогноз)
0
Вт 3 Лис (прогноз)
200
Ср 4 Лис (прогноз)
0
Вальтер Уфер: часто задавані питання
Яка робота Вальтер Уфер має найбільшу кількість переглядів?
Callers: 200 переглядів, 12% від усіх консультацій. Список включає до 10 місця.
Яка аудиторія Вальтер Уфер?
1 800 візитів за дванадцять місяців (100 переглядів сторінки художника, 1 700 переглядів робіт).
Чи віддають читачі перевагу певній категорії робіт Вальтер Уфер?
Так, Ностальгічний (Емоційне забарвлення): 40% відвідувань для 17% каталогу.