Mrs. William Page

Rozměry
153.0 x 92.0cm
Náhled v interiéru Náhled v AR Přepnout na tisk Přepnout na digitální obraz Sdílet
Podrobnosti o díle Průvodce Přidat do oblíbených Stáhnout Podobné položky Rentgenové snímky Slideshow Otázky a odpovědi Statistiky

Pohlédněte blíž

Každý detail, ručně malováno

Tři detaily obrazu v zvětšení. Naši umělci je ručně reprodukují ve vámi zvolené velikosti.

i.

Srdce scény.

ii.

Světlo a pozadí

iii.

Tahy štětcem.

Obraz

Popis sbírného předmětu

This 1860 Academic Realism portrait features a dignified woman against the Roman Colosseum. Discover the elegance of this William Page masterpiece.

Biografie umělce

Americký portrétista známý svými překvapivými kopií děl od Tiziana. Objevte nadčasné umění Williama Page dnes.

Composition and Visual Elements

In this vertical, three-quarter length portrait, Mrs. William Page by William Page occupies a space of quiet dignity. She sits slightly off-center to the right, a placement that allows the eye to wander toward the monumental architecture looming to her left. The composition creates a deliberate balance between the living presence of the subject and the ancient, weathered stone of the Roman Colosseum. This structural tension draws the viewer into a moment of stillness amidst the weight of history.

The artist employs atmospheric perspective to pull the viewer through the scene, establishing a profound sense of depth and scale. While the subject remains in sharp focus in the foreground, the massive arches of the Colosseum recede into the mid-ground, softening as they meet the clear sky. This layering of space makes the ruins feel vast and distant, emphasizing the scale of the Roman landscape. The arrangement ensures that the subject remains the primary focus, even as the grandeur of the background provides a sweeping sense of place.

Style and Artistic Technique

The portrait adheres to the principles of Academic Realism, where every stroke seeks to honor the physical truth of the world. There is a profound sense of precision in the way the artist handles the details, ensuring that the viewer perceives the exactness of the subject's features and the structural integrity of the ruins behind her. This meticulous approach creates a scene that feels anchored in a specific, tangible moment of history.

Smooth brushwork defines the execution, leaving almost no trace of the artist's hand upon the surface. This seamless application allows the eye to glide over the canvas, moving from the soft contours of the face to the heavy, dark folds of the cloak without interruption. Such technical control ensures that the focus remains entirely on the lifelike representation of textures and forms. One can almost feel the difference between the weight of the fabric and the weathered, porous surface of the stone arches.

The artist achieves a remarkable sense of presence through this disciplined method. By emphasizing the tactile qualities of the materials—the softness of fur against the hardness of ancient masonry—the work achieves a heightened sense of reality. The forms do not merely exist on the canvas; they occupy space with a convincing, physical weight that bridges the gap between the painted image and the viewer's own perception of the world.

Color and Lighting Details

The scene unfolds through a palette dominated by earthy, warm tones that ground the composition in a sense of ancient permanence. Ochre, tan, and sienna wash over the massive stone structures of the Colosseum, capturing the weathered essence of the ruins. These sun-baked hues provide a striking contrast to the deep, solid black of the subject's cloak. Above the architectural weight of the background, a soft blue sky offers a gentle, airy counterpoint to the heavy textures below.

Light falls across the scene with a soft, diffused quality, as if the sun is filtered through a light layer of clouds or the quiet haze of a late afternoon. This even illumination wraps around the subject, washing over her features without the intrusion of harsh shadows. Such gentle lighting preserves the subtle contours of her face and allows the textures of the fur trim to emerge with clarity. The interplay of light and shadow remains muted, ensuring that the focus stays on the quiet dignity of the moment rather than dramatic shifts in brightness.

Subject Matter and Attire

Mrs. William Page occupies the foreground, her presence commanding the space with a quiet, dignified grace. She is captured in a three-quarter length pose, her figure set against the monumental, weathered arches of the Roman Colosseum. The sheer scale of the ancient ruins behind her emphasizes her elegance, creating a striking contrast between the enduring stone of history and the living, breathing subject of the portrait. She gazes out with a composure that suggests a woman of significant standing, perfectly at home amidst the grandeur of Italy.

Her attire speaks of high formality and the luxury of the nineteenth century. She is draped in a heavy, dark cloak that absorbs the light, providing a deep anchor for the composition. A soft, tactile fur trim edges the garment, its texture appearing thick and inviting against the smooth fabric of her clothing. This dark ensemble is complemented by a matching headpiece, which frames her face and adds to the structured, regal silhouette of her appearance. Every fold of her cloak and every strand of the fur trim suggests a moment of stillness during a grand tour of the Roman landscape.

Otázky a odpovědi

Kde mohu najít statistiky k dílu „Mrs. William Page“ od William Page?

Stránka Statistiky díla „Mrs. William Page“ od William Page zobrazuje statistiky veřejných návštěv: měsíční návštěvnost tohoto díla, srovnání s nejvíce prohlíženými díly daného umělce a původ jeho návštěvníků.

Jakou celkovou náladu vyzařuje „Mrs. William Page“ od William Page?

Dílo „Mrs. William Page“ od William Page je v náladě popsáno jako Classic. Tato klasifikace může pomoci při zařazení díla do konkrétního prostředí.

Jaký je formát a rozměr díla "Mrs. William Page"?

Dílo „Mrs. William Page“ od William Page je v formátu Tall o rozměrech 153.0 x 92.1cm.

William Page

William Page

1811 - 1885, Spojené státy

Malíř

Biografie umělce

Život a umělecká cesta Williama Page

Narodil se v Albany ve Spojených státech, William Page byl všestranným americkým malířem a portrétistou. Jeho raná výchova začala v kanceláři Fredericka de Peystera, po které následovaly studia ve studiu Jamese Herringa. Nakonec se stal žákem Samuela F. Morse a byl přijat do National Academy of Design, kde jeho kresby v antické třídě mu vynesly stříbrný medail. Po krátkém období studia teologie na Andover Theological Seminar a Amherst College se však rozhodl vrátit se do světa umění.

Pageova kariéra jej zaváděla mezi New York a Boston, až nakonec strávil jedenáct let sídlěním ve Florencii a Římě. Během svého pobytu v Itálii namaloval portréty významných osobností, jako byli Robert a Elizabeth Browning. Hluboce ho inspirovala díla velkých mistrů, zejména Titian, jehož malířskou techniku se snažil odhalit. Jeho kopie Titianových děl byly tak neuvěřitelné, že jedna z nich byla jednou zabavena florentskými ú authorities v přesvědčení, že jde o originál.

Významná díla a odkaz

Během své dlouhé éry Page pracoval s širokou škálou témat, od náboženských scén, jako jsou "Mojsés a Áron na hoře Horeb" a "Svatá rodina", až po portréty významných jednotlivců. Mezi jeho portrétní díla patřily podobizny:

Kromě svého malířství byl Page mužem rozmanitých zájmů; napsal dílo A New Geometrical Method of Measuring the Human Figure a držel patenty za různé vylepšení zbraní a lodí. Zemřel na Staten Islandu.

Rychlé informace o umělci William Page

  • Artists Who Influenced This Artist: ['Titian']
  • Date Of Birth: 1811
  • Date Of Death: 1885
  • Full Name: William Page
  • Nationality: Američan
  • Notable Artworks:
    • Pohled na Athény
    • Venuše
    • Moše a Áron na hoře Horeb
    • Dítě Bacchus
    • Útěk do Egypta
    • Mladí obchodníci
    • Poslední rozhovor
    • Rut a Naomi
    • Kupid
  • Place Of Birth: Albany, Spojené státy

Ručně malovaná olejová reprodukce

Nechte si namalovat pro vás

Ručně malovaná olejová reprodukce

Rukou malované olejné plátno v libovolném rozměru i s rámem, vyrobené našimi umělci na zakázku. ( Přepnout na tisk Přepnout na digitální obraz)

Vaše provize

Mrs. William Page

Technika reprodukce

Rozměry reprodukce

-

Vybraní mistři umění

Vyšší míra detailu, jemnosti a delší doba výroby

-

Možnosti rámování reprodukcí

-

-

U děl nebo reprodukcí, u nichž je jakákoliv strana větší než 105 cm (přibližně 41 palců), bude rám dodán jako sestava v rozloženém stavu. Tato metoda zajišťuje bezpečné doručení a chrání dílo před poškozením během přepravy.

Vyžaduje se odborná montáž – nejedná se o produkt pro svépomocnou realizaci (DIY).
Sestava musí být složena a plátno napnuto zkušeným profesionálním rámovačem s použitím dřevěného lepidla (není součástí balení), kleští na napínání plátna a svorek pro udržení pravých úhlů křížů během schnutí lepidla. Nesprávná montáž nebo nerovnoměrné napnutí plátna může způsobit trvalé poškození uměleckého díla, které není kryto naší zárukou.

  • Jsou zahrnuty všechny lišty z masivního dřeva, přesně na míru nařezané.

  • Sestavuje se pomocí součástí balení (šroubů), plus dřevěného lepidla na rohové spoje, které není součástí balení a musí jej zajistit váš rámovač.

  • Vyžaduje se profesionální nářadí, které není součástí sady: kleště na napínání plátna a svorky pro udržení kolmosti příček během schnutí lepidla.

Důležité:
Spoje v rozích vyžadují lepidlo na dřevo, tyčinky musí být přichyceny pomocí svorek, dokud lepidlo zcela neuschne, a pro napnutí plátna na sestavený rám je zapotřebí kleští na natahování plátna. Žádný z těchto náčiní není součástí sady. Před objednáním této velikosti prosím zajistěte zkušeného profesionálního rámovače.

Popisek díla

-

-

Ochranný lak

Lesklý lak (zvýrazňuje barvy, chrání před světlem a vlhkostí)

-

Přizpůsobit své umělecké dílo

Příklady možných úprav: nahrazení obličeje fotografií zákazníka; přidání domácího mazlíčka (např. výměna kočky za psa); vložení skrytého vzkazu do pozadí; změna krajiny nebo prvků v pozadí.

-

Prioritní doručení

Celosvětové doručení () za 3–4 týdny namísto standardních 5 týdnů. (18 listopad). Bez kompromisů v kvalitě.

-

Expresní doručení

Celosvětová doprava () do 5 týdnů. (25 listopad).

V ceně

Celková cena za vybrané možnosti reprodukcí

Kč 5739

Celková cena Kč 5739

Skleněná varianta je dostupná pouze u rozměrů menších než 110 cm

i.

Měřítko

Původní rozměry jsou 153.0 x 92.0cm. Přitáhněte si k ne své stěně: každý rozměr si zachovává své proporce.

Standardní velikost
na zakázku
CM
INCH

Vyberte si z našich přednastavených velikostí, které odpovídají původním proporcím díla.

šířka
výška

Zadejte šířku a výšku, které potřebujete pro váš rám nebo stěnu. Protože se jedná o ruční malbu, při výběru jiného formátu může umělec kolem obrazu domalovat o něco více, nebo jej mírně oříznout — rozhodnete si vy. Před zahájením malby vám zašleme digitální náhled ke schválení. Obraz zobrazený na této stránce neodpovídá skutečnému výsledku — pouze digitální náhled jej zobrazuje.

ii.

Rám

Rám je na malbě vykreslen v jeho skutečné šířce.

Corner sample of the WhiteWrap canvas edge finish, stretched on masivní dřevo bars
Bílé okraje Kč1
Corner sample of the BlurSideWrap canvas edge finish, stretched on masivní dřevo bars
Rozostřené okraje Kč1
Corner sample of the ExtendedWrap canvas edge finish, stretched on masivní dřevo bars
Prodloužené okraje Kč1
Corner sample of the P118B picture frame: tvarovaný polystyren, 5 cm wide and 3 cm thick
P118B Kč10
Corner sample of the P118H picture frame: tvarovaný polystyren, 5 cm wide and 3 cm thick
P118H Kč10
Corner sample of the P118W picture frame: tvarovaný polystyren, 5 cm wide and 3 cm thick
P118W Kč10
Corner sample of the P438Z picture frame: tvarovaný polystyren, 5.5 cm wide and 3.5 cm thick
P438Z Kč10
Corner sample of the P508JH picture frame: tvarovaný polystyren, 7 cm wide and 3.5 cm thick
P508JH Kč12
Corner sample of the P508YH picture frame: tvarovaný polystyren, 7 cm wide and 3.5 cm thick
P508YH Kč12
Corner sample of the P805H picture frame: tvarovaný polystyren, 5 cm wide and 3.5 cm thick
P805H Kč10
Corner sample of the P805Z picture frame: tvarovaný polystyren, 5 cm wide and 3.5 cm thick
P805Z Kč10
Corner sample of the P919BZ picture frame: tvarovaný polystyren, 7 cm wide and 3.5 cm thick
P919BZ Kč10
Corner sample of the P919G picture frame: tvarovaný polystyren, 7 cm wide and 3.5 cm thick
P919G Kč10
Corner sample of the P919XJ picture frame: tvarovaný polystyren, 7 cm wide and 3.5 cm thick
P919XJ Kč10
Corner sample of the P959ZH picture frame: tvarovaný polystyren, 5 cm wide and 3 cm thick
P959ZH Kč10
Corner sample of the P968JZ picture frame: tvarovaný polystyren, 6 cm wide and 4 cm thick
P968JZ Kč12
Corner sample of the W106C picture frame: masivní dřevo, 5 cm wide and 3 cm thick
W106C Kč8
Corner sample of the W218G picture frame: masivní dřevo, 5 cm wide and 3 cm thick
W218G Kč10
Corner sample of the W218JH picture frame: masivní dřevo, 5 cm wide and 3 cm thick
W218JH Kč8
Corner sample of the W218Y picture frame: masivní dřevo, 5 cm wide and 3 cm thick
W218Y Kč10
Corner sample of the W307PJ picture frame: masivní dřevo, 6 cm wide and 3 cm thick
W307PJ Kč10
Corner sample of the W316G picture frame: masivní dřevo, 6 cm wide and 3 cm thick
W316G Kč10
Corner sample of the W316PJ picture frame: masivní dřevo, 6 cm wide and 3 cm thick
W316PJ Kč8
Corner sample of the W316Y picture frame: masivní dřevo, 6 cm wide and 3 cm thick
W316Y Kč10
Corner sample of the W398PJ picture frame: masivní dřevo, 5 cm wide and 3 cm thick
W398PJ Kč8
Corner sample of the W4111J picture frame: masivní dřevo, 6.5 cm wide and 3.5 cm thick
W4111J Kč10
Corner sample of the W500HY picture frame: masivní dřevo, 7 cm wide and 5 cm thick
W500HY Kč15
Corner sample of the W500JH picture frame: masivní dřevo, 7 cm wide and 5 cm thick
W500JH Kč15
Corner sample of the W692G picture frame: masivní dřevo, 8 cm wide and 4 cm thick
W692G Kč12
Corner sample of the W849H picture frame: masivní dřevo, 5 cm wide and 3 cm thick
W849H Kč8
Corner sample of the W940BG picture frame: masivní dřevo, 7.5 cm wide and 4.5 cm thick
W940BG Kč15
Corner sample of the W953PJ picture frame: masivní dřevo, 6 cm wide and 3.5 cm thick
W953PJ Kč8
Corner sample of the H24-GOLD picture frame: řezané dřevo s gessu, 10 cm wide and 6 cm thick
H24-GOLD Kč30
Corner sample of the H24-SILVER picture frame: řezané dřevo s gessu, 10 cm wide and 6 cm thick
H24-SILVER Kč30
Corner sample of the H36-GOLD picture frame: řezané dřevo s gessu, 15 cm wide and 6.5 cm thick
H36-GOLD Kč45
Corner sample of the H36-SILVER picture frame: řezané dřevo s gessu, 15 cm wide and 6.5 cm thick
H36-SILVER Kč45

Vyberte si rámeček

iii.

Vlastněte tímto dílem

Ručně malovaný obraz lze vytvořit na zakázku pro jednoho člověka.

Příklady možných změn: Nahrazení obličeje fotografií zákazníka; Přidání mazlíčka (např. výměna kočky za psa); Skrytá zpráva v pozadí; Změna krajiny nebo prvků v pozadí.
Po přijetí objednávky vám tým WikiOO.org pošle e-mail s instrukcemi a poskytne náhled návrhu

iv.

Dokončování

Jmenovné desky, lak a doručení.

Popisek díla

Detaily ryté bronzové plakety

This elegant plaque features the artist's name and the title of the artwork, finely engraved for a timeless presentation.

It is made from bronze with a refined, elegant finish. The text is precisely laser-engraved for a sharp and permanent result. Measuring 9x2 cm, the plaque is compact yet easy to read. It's built to be durable and scratch-resistant, offering a professional, museum-quality look. Mounting is simple thanks to the included adhesive backing.

Detaily průhledné akrylové desky

The plaque includes essential engraved details such as the artist's name, the title of the artwork, the date it was created, the type of media used-like oil on canvas or watercolor-a brief description of the piece, and a QR code that links to the complete artwork information.

It is crafted from clear acrylic, offering a sleek, modern appearance. The text is UV-engraved in black to ensure strong visual contrast. With a size of 10x15 cm, it ensures optimal readability. It comes equipped with two metal hooks for secure wall mounting. The plaque is designed to be weather-resistant, making it suitable for various environments, and it includes interactive features that work seamlessly with smartphone scanning.

Detaily černé akrylové destičky

This elegant plaque includes engraved information such as the artist's name, the title of the artwork, the date it was created, the type of media used (like oil on canvas or watercolor), a short description of the artwork, and a QR code for quick access to more information.

The plaque itself is made from refined black acrylic with a premium finish. The text is laser-engraved in white for high contrast and readability. Its size is 10x15 cm, designed to be easy to read. It comes with two metal hooks for professional mounting. The design is sleek and fits any interior style. It is also weather-resistant and durable, with built-in digital integration for mobile compatibility.

Ochranný lak

Prioritní výroba

Celosvětová doprava () za 3–4 týdny namísto standardních 5 týdnů. (18 listopad). Bez kompromisů v kvalitě.

  • Zdarma celosvětová expresní doprava
  • Vysoce kvalitní lněné plátno
  • Kompletní pojištění přepravy
  • Záruka vrácení celního poplatku
  • Záruka věrného barevného souladu
  • 100dení lhůta pro vrácení zboží (pouze při vadách výroby)
  • 100% záruka vrácení peněz
  • Sleva při více objednávkách

Rychlá fakta a umělecký kvíz

Rychlé informace

  • Artistic style: Academic Realism
  • Artist: William Page
  • Title: Mrs. William Page
  • Notable elements or techniques: Atmospheric perspective, smooth brushwork
  • Location: Detroit Institute of Arts, Detroit

Artový kvíz

U každé otázky je pouze jedna správná odpověď.

Otázka 1:
What is the setting for the portrait of Mrs. William Page?
Otázka 2:
What is the artistic style of this painting?
Otázka 3:
In what year was this portrait painted?
Otázka 4:
What color is the subject's clothing?
Otázka 5:
What type of trim is featured on the subject's dark cloak?
Nechte si namalovat