Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Algernon Talmage na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Algernon Talmage: přehled čtenosti
Za posledních dvanáct měsíců se nejpouštěnějším dílem Algernon Talmage v databázi WikiOO.org stalo The Western Sky: 400 prohlídek, což představuje 14% všech prohlídek tohoto umělce. Následuje jich The Founding Of Australia 1788 a The Founding Of Australia. Záznamy o umělci Algernon Talmage byly prohlíženy celkem 3 500krát: 1 000krát u profilu umělce a 2 500krát u záznamů jednotlivých děl. Počet konzultací vzrostl o 100% z Zář 2026 na Říj 2026. Měsícem s nejvyšší mírou prohlídek byl Čec 2026 s 2 400 návštěvami. Konzultace probíhá na počítače (77%), telefony (17%) a tablety (6%). Čtenáři konzultují Jednotná paleta (Harmonie barev) častěji, než by odpovídalo jejímu podílu v katalogu: 50% návštěv oproti 32% děl.
10 nejčastěji prohlížených děl umělce Algernon Talmage
Díla umělce Algernon Talmage seřazena podle počtu prohlídek na WikiOO.org za posledních dvanáct měsíců, od nejčastěji prohlížených.
-
1
The Western Sky
400 návštěv · 14,3%
-
2
The Founding Of Australia 1788
300 návštěv · 10,7%
-
3
The Founding Of Australia
300 návštěv · 10,7%
-
4
Study For 'the Parade Of Dogs At Wembley'
200 návštěv · 7,1%
-
5
London, Wet Evening, Gaiety Theatre
200 návštěv · 7,1%
-
6
Before The Storm, Tintagel, Cornwall
200 návštěv · 7,1%
-
7
Señorita Juanita Díaz And 'jasmine'
100 návštěv · 3,6%
-
8
Boy On Pony
100 návštěv · 3,6%
-
9
Hampshire Countryside
100 návštěv · 3,6%
-
10
Ploughing
100 návštěv · 3,6%
Kolikrát je za měsíc prohlížena karta umělce Algernon Talmage?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Tabulka dat
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 600 | 1 800 |
| Srp 2026 | 0 | 200 |
| Zář 2026 | 0 | 300 |
| Říj 2026 | 400 | 200 |
Jak často jsou díla umělce Algernon Talmage vyhledávána?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaké díla umělce Algernon Talmage si čtenáři prohlížejí?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Tabulka dat
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 10,0% | 7,1% |
| Měkké stínění | 10,0% | 10,7% |
| Střední jas | 44,0% | 42,9% |
| Jasná rovnováha | 34,0% | 28,6% |
| Luminózní | 2,0% | 10,7% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 10,0% | 3,6% |
| Jemné odstíny | 38,0% | 35,7% |
| Vyvážená jemnost | 34,0% | 32,1% |
| Jasná barevná přítomnost | 18,0% | 28,6% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 44,7% | 42,3% |
| Neutrální tóny | 40,4% | 34,6% |
| Tmavé tóny | 12,8% | 11,5% |
| Pastelové barvy | 2,1% | 11,5% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 8,0% | 3,6% |
| Vyvážená | 64,0% | 60,7% |
| Živobylé | 28,0% | 35,7% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 16,0% | 21,4% |
| Jemný | 28,0% | 14,3% |
| Vyvážený | 14,0% | 28,6% |
| Výrazný | 28,0% | 17,9% |
| Prohlášení | 14,0% | 17,9% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 12,0% | 3,6% |
| Jemně promíchaná paleta | 2,0% | 0,0% |
| Vyvážená harmonie | 4,0% | 7,1% |
| Silná barevná jednotnost | 50,0% | 39,3% |
| Jednotná paleta | 32,0% | 50,0% |
Která díla Algernon Talmage jsou nejčastěji prohlížena měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Tabulka dat
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Mackerel Shawl | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Founding Of Australia 1… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 | 100 |
| Feeding Mules in the Corral | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Sulphur Dip for Mange | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Before The Storm, Tintagel,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 100 | 0 |
| The Western Sky | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 | 0 | 0 | 0 |
| In the Mud | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mobile Veterinary Unit in F… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Self Portrait - | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Figures On A Rocky Beach | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Jaká zařízení se používají k prohlížení profilu Algernon Talmage?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Tabulka dat
| Zařízení | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| počítače | 2 700 | 77,1% |
| telefony | 600 | 17,1% |
| tablety | 200 | 5,7% |
V jakých jazycích je Algernon Talmage vyhledáván?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Tabulka dat
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| španělsky | 300 | 100,0% |
Kolik konzultací Algernon Talmage se denně koná a jaký je jejich očekávaný počet?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Tabulka dat
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| čt 15 Říj | 0 |
| pá 16 Říj | 0 |
| so 17 Říj | 0 |
| ne 18 Říj | 100 |
| po 19 Říj | 300 |
| út 20 Říj | 0 |
| st 21 Říj | 0 |
| čt 22 Říj | 0 |
| pá 23 Říj | 0 |
| so 24 Říj | 0 |
| ne 25 Říj | 100 |
| po 26 Říj | 0 |
| út 27 Říj | 0 |
| st 28 Říj | 0 |
| čt 29 Říj | 0 |
| pá 30 Říj | 0 |
| so 31 Říj | 0 |
| ne 1 Lis | 0 |
| po 2 Lis | 0 |
| út 3 Lis | 0 |
| st 4 Lis | 0 |
| čt 5 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 6 Lis (předpověď) | 0 |
| so 7 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 0 |
| po 9 Lis (předpověď) | 0 |
| út 10 Lis (předpověď) | 0 |
| st 11 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 0 |
| so 14 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 0 |
| po 16 Lis (předpověď) | 0 |
| út 17 Lis (předpověď) | 0 |
| st 18 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 0 |
| so 21 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 0 |
| po 23 Lis (předpověď) | 0 |
| út 24 Lis (předpověď) | 0 |
| st 25 Lis (předpověď) | 0 |
Otázky týkající se čtenářů Algernon Talmage
Která díla umělce Algernon Talmage jsou nejčastěji prohlížena?
- The Western Sky s 400 prohlédnutími (14% všech prohlídek Algernon Talmage). Výše uvedené pořadí obsahuje 10 děl.
Kolikrát byl(a) Algernon Talmage vyhledán(a) na WikiOO.org?
- 3 500krát za dvanáct měsíců: 1 000 na profilu umělce a 2 500 u záznamů děl.
Na jakých zařízeních je Algernon Talmage vyhledáván?
- Profil Algernon Talmage byl prohlížen na počítače (77%), telefony (17%) a tablety (6%); počítače tvoří 77% všech prohlíženích.
Jaké díla umělce Algernon Talmage čtenáři preferují?
- Jednotná paleta (Harmonie barev): 50% návštěv oproti 32% v katalogu.