Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce André Derain na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
André Derain: přehled čtenosti
Za posledních dvanáct měsíců se nejpouštěnějším dílem André Derain v databázi WikiOO.org stalo Charing Cross Bridge, Londýn: 9 100 prohlídek, což představuje 15% všech prohlídek tohoto umělce. Následuje jich Landscape at Collioure (also known as Mountains at Collioure) a Woman in a Chemise. Záznamy o umělci André Derain byly prohlíženy celkem 68 700krát: 20 800krát u profilu umělce a 47 900krát u záznamů jednotlivých děl. Počet konzultací vzrostl o 117% z Zář 2026 na Říj 2026. Měsícem s nejvyšší mírou prohlídek byl Říj 2026 s 28 600 návštěvami. Záznamy jsou čteny v anglicky (28%), francouzsky (19%) a španělsky (10%). Čtenáři jsou sídloci především v Francie (16%), Spojené státy americké (13%) a Brazílie (6%). Konzultace probíhá na počítače (61%), telefony (35%) a tablety (4%). Čtenáři konzultují Živobylé (Intenzita barev) častěji, než by odpovídalo jejímu podílu v katalogu: 78% návštěv oproti 44% děl.
10 nejčastěji prohlížených děl umělce André Derain
Díla umělce André Derain seřazena podle počtu prohlídek na WikiOO.org za posledních dvanáct měsíců, od nejčastěji prohlížených.
Kolikrát je za měsíc prohlížena karta umělce André Derain?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Tabulka dat
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
0
800
Čec 2026
1 500
17 700
Srp 2026
1 400
5 500
Zář 2026
4 800
8 400
Říj 2026
13 100
15 500
Jak často jsou díla umělce André Derain vyhledávána?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaké díla umělce André Derain si čtenáři prohlížejí?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Tabulka dat
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Výrazné
40,0%
50,8%
Pokojný
13,3%
14,4%
Klidná atmosféra
13,3%
14,0%
Zemité tóny
6,7%
10,7%
Dramatický
13,3%
2,7%
Elegance
6,7%
2,7%
Romantický
0,0%
2,7%
Klasické
6,7%
0,8%
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Energický
33,3%
46,2%
Reflektivní
13,3%
15,7%
Nostalgický
6,7%
10,0%
Pokojný
6,7%
10,0%
Klidná
6,7%
7,9%
Melancholický
13,3%
4,3%
Radostný
0,0%
3,5%
Dramatický
13,3%
0,8%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
12,0%
7,3%
Měkké stínění
42,0%
20,5%
Střední jas
22,0%
45,6%
Jasná rovnováha
16,0%
24,7%
Luminózní
8,0%
1,9%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
20,0%
4,0%
Jemné odstíny
20,0%
7,3%
Vyvážená jemnost
24,0%
19,8%
Jasná barevná přítomnost
30,0%
48,2%
Sytá barva
6,0%
20,6%
Barevná paleta
Barevná paleta
Díla umělce
Návštěvy
Tmavé tóny
24,2%
50,6%
Zemité tóny
45,5%
28,9%
Neutrální tóny
18,2%
10,0%
Přírodní motivy
3,0%
4,7%
Pastelové barvy
9,1%
2,9%
Teplé tóny
0,0%
2,4%
Monochromní
0,0%
0,6%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
24,0%
5,3%
Vyvážená
32,0%
16,4%
Živobylé
44,0%
78,2%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
6,0%
2,3%
Jemný
20,0%
14,2%
Vyvážený
6,0%
8,7%
Výrazný
24,0%
26,1%
Prohlášení
44,0%
48,7%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
32,0%
60,7%
Jemně promíchaná paleta
20,0%
14,7%
Vyvážená harmonie
12,0%
12,9%
Silná barevná jednotnost
24,0%
7,9%
Jednotná paleta
12,0%
3,9%
Která díla André Derain jsou nejčastěji prohlížena měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Tabulka dat
Dílo
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
Říj 2026
Koupající se
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
800
London Bridge
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
300
Charing Cross from sw
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
300
200
Landscape at L'Estaque
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
100
Hyde Park
0
0
0
0
0
0
0
0
200
100
0
100
The Turning Road, L'Estaque…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
100
100
Cypresses
0
0
0
0
0
0
0
0
100
400
400
0
Portrait of Madame Paul Gui…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
Drying the Sails
0
0
0
0
0
0
0
0
400
300
300
500
Mountains at Collioure
0
0
0
0
0
0
0
0
200
200
0
600
Jaká zařízení se používají k prohlížení profilu André Derain?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Tabulka dat
Zařízení
Návštěvy
Sdílet
počítače
41 600
60,6%
telefony
24 300
35,4%
tablety
2 800
4,1%
V jakých jazycích je André Derain vyhledáván?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Tabulka dat
Jazyk
Návštěvy
Sdílet
anglicky
3 700
27,6%
francouzsky
2 500
18,7%
španělsky
1 300
9,7%
nizozemsky
1 100
8,2%
portugalsky
1 000
7,5%
rusky
900
6,7%
italsky
500
3,7%
slovensky
500
3,7%
rumunsky
400
3,0%
dánsky
300
2,2%
Kolik konzultací André Derain se denně koná a jaký je jejich očekávaný počet?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Tabulka dat
Den
Návštěvy
čt 15 Říj
800
pá 16 Říj
1 300
so 17 Říj
900
ne 18 Říj
1 200
po 19 Říj
1 400
út 20 Říj
2 500
st 21 Říj
2 500
čt 22 Říj
700
pá 23 Říj
1 100
so 24 Říj
1 300
ne 25 Říj
1 100
po 26 Říj
1 800
út 27 Říj
1 900
st 28 Říj
1 100
čt 29 Říj
900
pá 30 Říj
900
so 31 Říj
1 500
ne 1 Lis
1 800
po 2 Lis
1 300
út 3 Lis
1 600
st 4 Lis
3 900
čt 5 Lis (předpověď)
900
pá 6 Lis (předpověď)
1 300
so 7 Lis (předpověď)
1 500
ne 8 Lis (předpověď)
1 600
po 9 Lis (předpověď)
1 800
út 10 Lis (předpověď)
2 400
st 11 Lis (předpověď)
3 000
čt 12 Lis (předpověď)
1 000
pá 13 Lis (předpověď)
1 400
so 14 Lis (předpověď)
1 500
ne 15 Lis (předpověď)
1 700
po 16 Lis (předpověď)
1 800
út 17 Lis (předpověď)
2 500
st 18 Lis (předpověď)
3 100
čt 19 Lis (předpověď)
1 000
pá 20 Lis (předpověď)
1 400
so 21 Lis (předpověď)
1 600
ne 22 Lis (předpověď)
1 700
po 23 Lis (předpověď)
1 900
út 24 Lis (předpověď)
2 500
st 25 Lis (předpověď)
3 200
Otázky týkající se čtenářů André Derain
Která díla umělce André Derain jsou nejčastěji prohlížena?
Charing Cross Bridge, Londýn s 9 100 prohlédnutími (15% všech prohlídek André Derain). Výše uvedené pořadí obsahuje 10 děl.
Kolikrát byl(a) André Derain vyhledán(a) na WikiOO.org?
68 700krát za dvanáct měsíců: 20 800 na profilu umělce a 47 900 u záznamů děl.
Na jakých zařízeních je André Derain vyhledáván?
Profil André Derain byl prohlížen na počítače (61%), telefony (35%) a tablety (4%); počítače tvoří 61% všech prohlíženích.
V jakých jazycích je André Derain vyhledáván?
V anglicky (28%), francouzsky (19%) a španělsky (10%). Na prvním místě je anglicky s podílem 28%.
Jaké díla umělce André Derain čtenáři preferují?
Živobylé (Intenzita barev): 78% návštěv oproti 44% v katalogu.