Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce André Derain na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
André Derain: přehled čtenosti
Za posledních dvanáct měsíců se nejpouštěnějším dílem André Derain v databázi WikiOO.org stalo Charing Cross Bridge, Londýn: 5 700 prohlídek, což představuje 16% všech prohlídek tohoto umělce. Následuje jich Landscape at Collioure (also known as Mountains at Collioure) a Drying the Sails. Záznamy o umělci André Derain byly prohlíženy celkem 40 100krát: 7 700krát u profilu umělce a 32 400krát u záznamů jednotlivých děl. Počet konzultací vzrostl o 91% z Srp 2026 na Zář 2026. Měsícem s nejvyšší mírou prohlídek byl Čec 2026 s 19 200 návštěvami. Záznamy jsou čteny v anglicky (40%), francouzsky (13%) a rusky (6%). Čtenáři jsou sídloci především v Francie (28%), Spojené státy americké (13%) a Spojené království (10%). Konzultace probíhá na počítače (67%), telefony (29%) a tablety (3%). Čtenáři konzultují Živobylé (Intenzita barev) častěji, než by odpovídalo jejímu podílu v katalogu: 73% návštěv oproti 46% děl.
10 nejčastěji prohlížených děl umělce André Derain
Díla umělce André Derain seřazena podle počtu prohlídek na WikiOO.org za posledních dvanáct měsíců, od nejčastěji prohlížených.
Kolikrát je za měsíc prohlížena karta umělce André Derain?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Tabulka dat
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Říj 2025
0
0
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
0
800
Čec 2026
1 500
17 700
Srp 2026
1 400
5 500
Zář 2026
4 800
8 400
Jak často jsou díla umělce André Derain vyhledávána?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaké díla umělce André Derain si čtenáři prohlížejí?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Tabulka dat
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Výrazné
53,8%
53,4%
Pokojný
46,2%
14,2%
Klidná atmosféra
0,0%
13,4%
Zemité tóny
0,0%
7,7%
Dramatický
0,0%
3,2%
Romantický
0,0%
3,2%
Elegance
0,0%
2,4%
Klasické
0,0%
1,2%
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Energický
38,5%
51,2%
Reflektivní
0,0%
14,8%
Pokojný
30,8%
10,4%
Klidná
15,4%
6,8%
Nostalgický
0,0%
7,2%
Melancholický
0,0%
5,2%
Radostný
15,4%
2,4%
Dramatický
0,0%
1,2%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
22,0%
9,0%
Měkké stínění
30,0%
21,3%
Střední jas
28,0%
48,2%
Jasná rovnováha
10,0%
18,5%
Luminózní
10,0%
3,1%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
22,0%
5,6%
Jemné odstíny
18,0%
10,1%
Vyvážená jemnost
14,0%
19,6%
Jasná barevná přítomnost
40,0%
43,7%
Sytá barva
6,0%
21,0%
Barevná paleta
Barevná paleta
Díla umělce
Návštěvy
Tmavé tóny
39,5%
53,0%
Zemité tóny
37,2%
30,2%
Neutrální tóny
11,6%
9,2%
Pastelové barvy
7,0%
3,2%
Přírodní motivy
2,3%
2,5%
Teplé tóny
2,3%
1,4%
Monochromní
0,0%
0,4%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
24,0%
7,6%
Vyvážená
30,0%
19,6%
Živobylé
46,0%
72,8%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
6,0%
3,1%
Jemný
18,0%
15,1%
Vyvážený
16,0%
8,4%
Výrazný
24,0%
27,5%
Prohlášení
36,0%
45,9%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
32,0%
56,6%
Jemně promíchaná paleta
12,0%
14,3%
Vyvážená harmonie
18,0%
13,7%
Silná barevná jednotnost
20,0%
10,1%
Jednotná paleta
18,0%
5,3%
Která díla André Derain jsou nejčastěji prohlížena měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Tabulka dat
Dílo
Říj 2025
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
Landscape at Collioure (als…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
100
1 100
Fishing Boats, Colioure
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
200
bathers
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Fishing Boats, Collioure
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
0
Charing Cross from sw
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
300
The beautiful model
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
London Bridge
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Drying the Sails
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
300
300
Mountains at Collioure
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
200
0
Houses of Parliament at Nig…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
0
100
Jaká zařízení se používají k prohlížení profilu André Derain?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Tabulka dat
Zařízení
Návštěvy
Sdílet
počítače
27 000
67,3%
telefony
11 800
29,4%
tablety
1 300
3,2%
V jakých jazycích je André Derain vyhledáván?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Tabulka dat
Jazyk
Návštěvy
Sdílet
anglicky
4 000
40,4%
francouzsky
1 300
13,1%
rusky
600
6,1%
srbsky
600
6,1%
slovensky
500
5,1%
španělsky
400
4,0%
ukrajinsky
400
4,0%
nizozemsky
300
3,0%
Chinese
300
3,0%
dánsky
200
2,0%
Kolik konzultací André Derain se denně koná a jaký je jejich očekávaný počet?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Tabulka dat
Den
Návštěvy
st 23 Zář
900
čt 24 Zář
1 000
pá 25 Zář
600
so 26 Zář
800
ne 27 Zář
600
po 28 Zář
500
út 29 Zář
900
st 30 Zář
2 100
čt 1 Říj
1 700
pá 2 Říj
1 100
so 3 Říj
600
ne 4 Říj
1 000
po 5 Říj
2 000
út 6 Říj
1 200
st 7 Říj
2 300
čt 8 Říj
700
pá 9 Říj
1 000
so 10 Říj
400
ne 11 Říj
1 400
po 12 Říj
800
út 13 Říj
1 800
st 14 Říj (předpověď)
2 200
čt 15 Říj (předpověď)
1 400
pá 16 Říj (předpověď)
1 100
so 17 Říj (předpověď)
700
ne 18 Říj (předpověď)
1 200
po 19 Říj (předpověď)
1 400
út 20 Říj (předpověď)
1 600
st 21 Říj (předpověď)
2 500
čt 22 Říj (předpověď)
1 600
pá 23 Říj (předpověď)
1 300
so 24 Říj (předpověď)
800
ne 25 Říj (předpověď)
1 400
po 26 Říj (předpověď)
1 500
út 27 Říj (předpověď)
1 800
st 28 Říj (předpověď)
2 700
čt 29 Říj (předpověď)
1 700
pá 30 Říj (předpověď)
1 400
so 31 Říj (předpověď)
900
ne 1 Lis (předpověď)
1 500
po 2 Lis (předpověď)
1 700
út 3 Lis (předpověď)
2 000
Otázky týkající se čtenářů André Derain
Která díla umělce André Derain jsou nejčastěji prohlížena?
Charing Cross Bridge, Londýn s 5 700 prohlédnutími (16% všech prohlídek André Derain). Výše uvedené pořadí obsahuje 10 děl.
Kolikrát byl(a) André Derain vyhledán(a) na WikiOO.org?
40 100krát za dvanáct měsíců: 7 700 na profilu umělce a 32 400 u záznamů děl.
Na jakých zařízeních je André Derain vyhledáván?
Profil André Derain byl prohlížen na počítače (67%), telefony (29%) a tablety (3%); počítače tvoří 67% všech prohlíženích.
V jakých jazycích je André Derain vyhledáván?
V anglicky (40%), francouzsky (13%) a rusky (6%). Na prvním místě je anglicky s podílem 40%.
Jaké díla umělce André Derain čtenáři preferují?
Živobylé (Intenzita barev): 73% návštěv oproti 46% v katalogu.