Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Anton Raphael Mengs na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
Anton Raphael Mengs: statistiky v kostce
Škola Athén je nejvyhledávanějším dílem umělce Anton Raphael Mengs: 3 200 prohlídek za dvanáct měsíců, což představuje 30% celkového počtu. Často se také zajímali o: Parnassus (study) a Johann Joachim Winckelmann (1717–1768). Celkový počet prohlídek: 8 900 (1 100 profil umělce, 7 800 děl). Nárůst o 25% mezi Srp 2026 a Zář 2026. Vrchol: Čec 2026 (6 900 návštěv). Rozdělení zařízení: počítače (88%), telefony (10%) a tablety (2%). Zaznamenaná preference: Inspirační (Atmosféra), 41% návštěv pro 6% katalogu.
Top 10 děl umělce Anton Raphael Mengs podle počtu prohlídek
Žebříček počítá počet prohlídek díel WikiOO.org za dvanáct měsíců, nikoliv skóre v katalogu. Prvna v žebříčku je nejčastěji prohlíženým dílem autora Anton Raphael Mengs.
Jaký je měsíční počet čtenářů záznamu Anton Raphael Mengs?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit podkladová data
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Říj 2025
0
0
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
100
100
Čec 2026
900
6 000
Srp 2026
100
700
Zář 2026
0
1 000
Jaký je měsíční počet čtenářů děl umělce Anton Raphael Mengs?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Které kategorie děl Anton Raphael Mengs si nejčastěji vybírají čtenáři?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit podkladová data
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Elegance
51,5%
28,0%
Inspirační
6,1%
40,9%
Klidná atmosféra
12,1%
11,8%
Dramatický
12,1%
6,5%
Klasické
12,1%
5,4%
Pokojný
6,1%
7,5%
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Reflektivní
36,4%
63,4%
Pokojný
9,1%
14,0%
Klidná
24,2%
5,4%
Melancholický
12,1%
7,5%
Duchovní
9,1%
2,1%
Dramatický
3,0%
3,2%
Závažný a tklivý
3,0%
3,2%
Romantický
3,0%
1,1%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
63,3%
39,2%
Měkké stínění
24,5%
26,2%
Střední jas
12,2%
34,6%
Jasná rovnováha
0,0%
0,0%
Luminózní
0,0%
0,0%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
30,6%
40,2%
Jemné odstíny
49,0%
35,5%
Vyvážená jemnost
18,4%
23,4%
Jasná barevná přítomnost
2,0%
0,9%
Sytá barva
0,0%
0,0%
Barevná paleta
Barevná paleta
Díla umělce
Návštěvy
Zemité tóny
92,7%
98,0%
Tmavé tóny
4,9%
2,0%
Neutrální tóny
2,4%
0,0%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
59,2%
62,6%
Vyvážená
38,8%
36,4%
Živobylé
2,0%
0,9%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
6,1%
3,7%
Jemný
26,5%
20,6%
Vyvážený
30,6%
15,9%
Výrazný
16,3%
38,3%
Prohlášení
20,4%
21,5%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
12,2%
4,7%
Jemně promíchaná paleta
6,1%
1,9%
Vyvážená harmonie
18,4%
45,8%
Silná barevná jednotnost
51,0%
39,2%
Jednotná paleta
12,2%
8,4%
Jak se v průběhu roku distribuují nejčastěji prohlížené díla umělce Anton Raphael Mengs?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit podkladová data
Dílo
Říj 2025
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
Johann Joachim Winckelmann…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
100
100
Portrait of Ferdinand IV
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Self Portrait
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Škola Athén
0
0
0
0
0
0
0
0
0
900
400
200
The Adoration of the Shephe…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Penitent Magdalene
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
0
0
Charles IV as Prince
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
100
Maria Luisa of Parma
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Self-Portrait
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Maria Luisa of Parma
0
0
0
0
0
0
0
0
0
500
0
0
Je Anton Raphael Mengs vyhledáván na telefonech nebo na počítačích?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Zobrazit podkladová data
Zařízení
Návštěvy
Sdílet
počítače
7 800
87,6%
telefony
900
10,1%
tablety
200
2,2%
Jaké je rozdělení čtenářů Anton Raphael Mengs podle jazyka?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit podkladová data
Jazyk
Návštěvy
Sdílet
turecky
100
100,0%
Jaká je denní čtenost Anton Raphael Mengs včetně předpovědi?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit podkladová data
Den
Návštěvy
st 23 Zář
200
čt 24 Zář
500
pá 25 Zář
0
so 26 Zář
700
ne 27 Zář
200
po 28 Zář
0
út 29 Zář
500
st 30 Zář
300
čt 1 Říj
100
pá 2 Říj
0
so 3 Říj
0
ne 4 Říj
0
po 5 Říj
0
út 6 Říj
100
st 7 Říj
200
čt 8 Říj
300
pá 9 Říj
0
so 10 Říj
100
ne 11 Říj
0
po 12 Říj
0
út 13 Říj
100
st 14 Říj (předpověď)
0
čt 15 Říj (předpověď)
0
pá 16 Říj (předpověď)
0
so 17 Říj (předpověď)
0
ne 18 Říj (předpověď)
0
po 19 Říj (předpověď)
0
út 20 Říj (předpověď)
0
st 21 Říj (předpověď)
0
čt 22 Říj (předpověď)
0
pá 23 Říj (předpověď)
0
so 24 Říj (předpověď)
0
ne 25 Říj (předpověď)
0
po 26 Říj (předpověď)
0
út 27 Říj (předpověď)
0
st 28 Říj (předpověď)
0
čt 29 Říj (předpověď)
0
pá 30 Říj (předpověď)
0
so 31 Říj (předpověď)
0
ne 1 Lis (předpověď)
0
po 2 Lis (předpověď)
0
út 3 Lis (předpověď)
0
Anton Raphael Mengs: nejčastější dotazy
Které dílo umělce Anton Raphael Mengs má nejvíce prohlídek?
Škola Athén: 3 200 návštěv, 30% konzultací. Seznam pokračuje až do pořadí 10.
Jaká je čtenost u Anton Raphael Mengs?
8 900 návštěv za dvanáct měsíců (1 100 prohlídek profilu umělce, 7 800 prohlídek děl).
Je Anton Raphael Mengs vyhledáván častěji na telefonech nebo počítačích?
Zadavatelé jsou rozděleni podle počítače (88%), telefony (10%) a tablety (2%); nejvíce je jich počítače s podílem 88%.
Preferují čtenáři určitou kategorii děl od Anton Raphael Mengs?
Ano, Inspirační (Atmosféra): 41% návštěv pro 6% katalogu.