Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Cecilio Pla Y Gallardo na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Cecilio Pla Y Gallardo: statistiky v kostce
Paisaje je nejvyhledávanějším dílem umělce Cecilio Pla Y Gallardo: 400 prohlídek za dvanáct měsíců, což představuje 21% celkového počtu. Často se také zajímali o: Escondidas a Jugando. Celkový počet prohlídek: 2 000 (500 profil umělce, 1 500 děl). Vrchol: Čec 2026 (1 300 návštěv). Zaznamenaná preference: Neutrální tóny (Barevná paleta), 58% návštěv pro 27% katalogu.
Top 10 děl umělce Cecilio Pla Y Gallardo podle počtu prohlídek
Žebříček počítá počet prohlídek díel WikiOO.org za dvanáct měsíců, nikoliv skóre v katalogu. Prvna v žebříčku je nejčastěji prohlíženým dílem autora Cecilio Pla Y Gallardo.
-
1
Paisaje
400 návštěv · 21,1%
-
2
Escondidas
200 návštěv · 10,5%
-
3
Jugando
200 návštěv · 10,5%
-
4
Retrato de su hija
100 návštěv · 5,3%
-
5
Retrato de Casimiro Sainz
100 návštěv · 5,3%
-
6
Escena en la playa
100 návštěv · 5,3%
-
7
Dama
100 návštěv · 5,3%
-
8
Retrato de su Mujer
100 návštěv · 5,3%
-
9
En la Estacion
100 návštěv · 5,3%
-
10
Mujer con mantilla
100 návštěv · 5,3%
Jaký je měsíční počet čtenářů záznamu Cecilio Pla Y Gallardo?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit podkladová data
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 100 | 1 200 |
| Srp 2026 | 200 | 200 |
| Zář 2026 | 0 | 0 |
| Říj 2026 | 200 | 100 |
Jaký je měsíční počet čtenářů děl umělce Cecilio Pla Y Gallardo?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Které kategorie děl Cecilio Pla Y Gallardo si nejčastěji vybírají čtenáři?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit podkladová data
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 20,0% | 10,5% |
| Měkké stínění | 32,0% | 36,8% |
| Střední jas | 30,0% | 36,8% |
| Jasná rovnováha | 18,0% | 15,8% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 20,0% | 15,8% |
| Jemné odstíny | 34,0% | 47,4% |
| Vyvážená jemnost | 28,0% | 21,1% |
| Jasná barevná přítomnost | 18,0% | 15,8% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 48,6% | 16,7% |
| Neutrální tóny | 27,0% | 58,3% |
| Tmavé tóny | 24,3% | 25,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 28,0% | 21,1% |
| Vyvážená | 54,0% | 63,2% |
| Živobylé | 18,0% | 15,8% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 2,0% | 5,3% |
| Jemný | 24,0% | 5,3% |
| Vyvážený | 8,0% | 5,3% |
| Výrazný | 12,0% | 10,5% |
| Prohlášení | 54,0% | 73,7% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 14,0% | 36,8% |
| Jemně promíchaná paleta | 18,0% | 10,5% |
| Vyvážená harmonie | 12,0% | 10,5% |
| Silná barevná jednotnost | 48,0% | 31,6% |
| Jednotná paleta | 8,0% | 10,5% |
Jak se v průběhu roku distribuují nejčastěji prohlížené díla umělce Cecilio Pla Y Gallardo?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit podkladová data
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Burial of Santa Leocadia | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Verbena | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Playing on the Beach | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Una gaviota | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mujeres a los toros | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Escena en la playa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| En la Estacion | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dama | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Pintura en paleta | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Retrato de mujer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Jaké je rozdělení čtenářů Cecilio Pla Y Gallardo podle jazyka?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit podkladová data
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| dánsky | 100 | 50,0% |
| anglicky | 100 | 50,0% |
Jaká je denní čtenost Cecilio Pla Y Gallardo včetně předpovědi?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit podkladová data
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| čt 15 Říj | 0 |
| pá 16 Říj | 0 |
| so 17 Říj | 0 |
| ne 18 Říj | 0 |
| po 19 Říj | 0 |
| út 20 Říj | 0 |
| st 21 Říj | 0 |
| čt 22 Říj | 0 |
| pá 23 Říj | 0 |
| so 24 Říj | 0 |
| ne 25 Říj | 0 |
| po 26 Říj | 0 |
| út 27 Říj | 400 |
| st 28 Říj | 100 |
| čt 29 Říj | 0 |
| pá 30 Říj | 0 |
| so 31 Říj | 0 |
| ne 1 Lis | 100 |
| po 2 Lis | 0 |
| út 3 Lis | 0 |
| st 4 Lis | 0 |
| čt 5 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 6 Lis (předpověď) | 0 |
| so 7 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 0 |
| po 9 Lis (předpověď) | 0 |
| út 10 Lis (předpověď) | 100 |
| st 11 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 0 |
| so 14 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 0 |
| po 16 Lis (předpověď) | 0 |
| út 17 Lis (předpověď) | 100 |
| st 18 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 0 |
| so 21 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 0 |
| po 23 Lis (předpověď) | 0 |
| út 24 Lis (předpověď) | 100 |
| st 25 Lis (předpověď) | 0 |
Cecilio Pla Y Gallardo: nejčastější dotazy
Které dílo umělce Cecilio Pla Y Gallardo má nejvíce prohlídek?
- Paisaje: 400 návštěv, 21% konzultací. Seznam pokračuje až do pořadí 10.
Jaká je čtenost u Cecilio Pla Y Gallardo?
- 2 000 návštěv za dvanáct měsíců (500 prohlídek profilu umělce, 1 500 prohlídek děl).
Preferují čtenáři určitou kategorii děl od Cecilio Pla Y Gallardo?
- Ano, Neutrální tóny (Barevná paleta): 58% návštěv pro 27% katalogu.