Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Cliff Rowe na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Cliff Rowe: co ukazují konzultace
Dílo uměleckého autora Cliff Rowe, které bylo nejčastěji prohlíženo, je Street Scene Kentish Town, s 200 prohlídkami za posledních dvanáct měsíců, což představuje 8% všech prohlídek. V pořadí následují Woman with a Shopping Bag a Drying Enamel Plates. Profil umělce byl otevřen 800krát a záznamy děl 2 200krát, celkem 3 000krát. Čec 2026 je měsíc s největším počtem konzultací: 2 600. Čtenáři si prohlížejí záznamy na počítače (97%) a telefony (3%). Čtenáři vybírají Neutrální tóny (Barevná paleta) v 43% návštěv, přičemž v katalogu tato hodnota představuje 12%.
Cliff Rowe: 10 nejčastěji prohlížených děl
Každý záznam zobrazuje dílo umělce Cliff Rowe a jeho pořadí podle počtu prohlídek na WikiOO.org za posledních dvanáct měsíců.
-
1
Street Scene Kentish Town, 1931
200 návštěv · 8,3%
-
2
Woman with a Shopping Bag
200 návštěv · 8,3%
-
3
Drying Enamel Plates
200 návštěv · 8,3%
-
4
Cleaning Gas Retorts, St Pancras, 1942
100 návštěv · 4,2%
-
5
Chemist
100 návštěv · 4,2%
-
6
Loco Cleaners
100 návštěv · 4,2%
-
7
Two Women and Pram, 1937
100 návštěv · 4,2%
-
8
Electrical Engineer
100 návštěv · 4,2%
-
9
Child on Rocking Horse
100 návštěv · 4,2%
-
10
Woman Working
100 návštěv · 4,2%
Kdy byla konzultována záznam o Cliff Rowe?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Čísla v tabulce
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 300 |
| Čec 2026 | 700 | 1 900 |
| Srp 2026 | 0 | 0 |
| Zář 2026 | 100 | 0 |
Kdy jsou díla umělce Cliff Rowe vyhledávána?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si čtenáři vybírají z děl umělce Cliff Rowe?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Čísla v tabulce
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 32,0% | 33,3% |
| Měkké stínění | 48,0% | 25,0% |
| Střední jas | 16,0% | 29,2% |
| Jasná rovnováha | 4,0% | 12,5% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 44,0% | 58,3% |
| Jemné odstíny | 36,0% | 29,2% |
| Vyvážená jemnost | 16,0% | 12,5% |
| Jasná barevná přítomnost | 2,0% | 0,0% |
| Sytá barva | 2,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 80,0% | 57,1% |
| Neutrální tóny | 12,0% | 42,9% |
| Tmavé tóny | 8,0% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 52,0% | 54,2% |
| Vyvážená | 42,0% | 45,8% |
| Živobylé | 6,0% | 0,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 8,0% | 8,3% |
| Jemný | 48,0% | 45,8% |
| Vyvážený | 16,0% | 20,8% |
| Výrazný | 28,0% | 20,8% |
| Prohlášení | 0,0% | 4,2% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 42,0% | 54,2% |
| Jemně promíchaná paleta | 22,0% | 8,3% |
| Vyvážená harmonie | 14,0% | 8,3% |
| Silná barevná jednotnost | 20,0% | 29,2% |
| Jednotná paleta | 2,0% | 0,0% |
Jaká jsou nejvyhledávanější díla Cliff Rowe měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Čísla v tabulce
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Woman with Birdcage in Wind… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Fried Fish Shop | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fireside | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Casting | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Man at Boot Machine | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Steps | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Three Women Talking | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Woman with a Shopping Bag | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Scientist at Lab Bench | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| St Pancras, Cleaning Yard | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Jaké je rozdělení prohlídek Cliff Rowe podle zařízení?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Čísla v tabulce
| Zařízení | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| počítače | 2 900 | 96,7% |
| telefony | 100 | 3,3% |
V jakých jazycích je Cliff Rowe vyhledáván?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Čísla v tabulce
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| anglicky | 300 | 100,0% |
Kolik konzultací denně pro Cliff Rowe a v následujících třech týdnech?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Čísla v tabulce
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| po 21 Zář | 0 |
| út 22 Zář | 0 |
| st 23 Zář | 0 |
| čt 24 Zář | 100 |
| pá 25 Zář | 0 |
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 100 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 800 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj (předpověď) | 0 |
| út 13 Říj (předpověď) | 0 |
| st 14 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 15 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 0 |
| so 17 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
O čtenářích umělce Cliff Rowe
Které dílo umělce Cliff Rowe je nejčastěji prohlíženo?
- Na prvním místě Street Scene Kentish Town s 200 návštěvami a 8% dotazů. Nad ním je zařazeno 10 děl.
Jak velkou čtenářskou základnu má Cliff Rowe na WikiOO.org?
- 3 000 návštěv za dvanáct měsíců: 800 na profil umělce, 2 200 u děl.
Jaká zařízení používají čtenáři autora Cliff Rowe?
- Používají počítače (97%) a telefony (3%); počítače představuje 97% prohlídek.
Která díla Cliff Rowe odpovídají výběru čtenářů?
- Díla označená jako Neutrální tóny (Barevná paleta) získávají 43% návštěv pro 12% katalogu.