Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Daniel Garber na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Daniel Garber: statistiky v kostce
Springtime In The Village je nejvyhledávanějším dílem umělce Daniel Garber: 1 200 prohlídek za dvanáct měsíců, což představuje 41% celkového počtu. Často se také zajímali o: New Hope a A Wooded Watershed. Celkový počet prohlídek: 2 300 (400 profil umělce, 1 900 děl). Nárůst o 700% mezi Srp 2026 a Zář 2026. Vrchol: Čec 2026 (1 400 návštěv). Zaznamenaná preference: Výrazný (Kontrast), 52% návštěv pro 16% katalogu.
Top 10 děl umělce Daniel Garber podle počtu prohlídek
Žebříček počítá počet prohlídek díel WikiOO.org za dvanáct měsíců, nikoliv skóre v katalogu. Prvna v žebříčku je nejčastěji prohlíženým dílem autora Daniel Garber.
-
1
Springtime In The Village
1 200 návštěv · 41,4%
-
2
New Hope
300 návštěv · 10,3%
-
3
A Wooded Watershed
200 návštěv · 6,9%
-
4
Yonder Hill
200 návštěv · 6,9%
-
5
Reading -
200 návštěv · 6,9%
-
6
Lone Tree, 1943
100 návštěv · 3,4%
-
7
The Old Mill
100 návštěv · 3,4%
-
8
The Valley
100 návštěv · 3,4%
-
9
Uplands, November
100 návštěv · 3,4%
-
10
Fisherman's Hut
100 návštěv · 3,4%
Jaký je měsíční počet čtenářů záznamu Daniel Garber?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit podkladová data
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 200 | 1 200 |
| Srp 2026 | 0 | 100 |
| Zář 2026 | 200 | 600 |
Jaký je měsíční počet čtenářů děl umělce Daniel Garber?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Které kategorie děl Daniel Garber si nejčastěji vybírají čtenáři?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit podkladová data
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 8,0% | 3,5% |
| Měkké stínění | 24,0% | 3,5% |
| Střední jas | 48,0% | 72,4% |
| Jasná rovnováha | 20,0% | 20,7% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 8,0% | 10,3% |
| Jemné odstíny | 40,0% | 48,3% |
| Vyvážená jemnost | 38,0% | 27,6% |
| Jasná barevná přítomnost | 14,0% | 13,8% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 43,2% | 63,0% |
| Neutrální tóny | 37,8% | 18,5% |
| Tmavé tóny | 16,2% | 14,8% |
| Monochromní | 0,0% | 3,7% |
| Přírodní motivy | 2,7% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 12,0% | 10,3% |
| Vyvážená | 68,0% | 69,0% |
| Živobylé | 20,0% | 20,7% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 16,0% | 13,8% |
| Jemný | 26,0% | 13,8% |
| Vyvážený | 20,0% | 6,9% |
| Výrazný | 16,0% | 51,7% |
| Prohlášení | 22,0% | 13,8% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 24,0% | 44,8% |
| Jemně promíchaná paleta | 8,0% | 10,3% |
| Vyvážená harmonie | 18,0% | 13,8% |
| Silná barevná jednotnost | 38,0% | 27,6% |
| Jednotná paleta | 12,0% | 3,5% |
Jak se v průběhu roku distribuují nejčastěji prohlížené díla umělce Daniel Garber?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit podkladová data
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| A Wooded Watershed | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Coming | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| William Langson Lathrop | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Chese Game | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Springtime In The Village | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 600 |
| The Old Mill | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Valley | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cherry Blossoms | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fisherman's Hut | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Trees | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Jaké je rozdělení čtenářů Daniel Garber podle jazyka?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit podkladová data
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| francouzsky | 200 | 100,0% |
Jaká je denní čtenost Daniel Garber včetně předpovědi?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit podkladová data
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 100 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 200 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 200 |
| ne 11 Říj | 500 |
| po 12 Říj | 0 |
| út 13 Říj | 0 |
| st 14 Říj | 500 |
| čt 15 Říj | 0 |
| pá 16 Říj | 100 |
| so 17 Říj | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 700 |
| po 19 Říj (předpověď) | 100 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 500 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 100 |
| so 24 Říj (předpověď) | 200 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 800 |
| po 26 Říj (předpověď) | 100 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 600 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 100 |
| so 31 Říj (předpověď) | 200 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 1 000 |
| po 2 Lis (předpověď) | 100 |
| út 3 Lis (předpověď) | 0 |
| st 4 Lis (předpověď) | 700 |
| čt 5 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 6 Lis (předpověď) | 100 |
| so 7 Lis (předpověď) | 300 |
Daniel Garber: nejčastější dotazy
Které dílo umělce Daniel Garber má nejvíce prohlídek?
- Springtime In The Village: 1 200 návštěv, 41% konzultací. Seznam pokračuje až do pořadí 10.
Jaká je čtenost u Daniel Garber?
- 2 300 návštěv za dvanáct měsíců (400 prohlídek profilu umělce, 1 900 prohlídek děl).
Preferují čtenáři určitou kategorii děl od Daniel Garber?
- Ano, Výrazný (Kontrast): 52% návštěv pro 16% katalogu.