Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce David Farquharson na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
David Farquharson: co ukazují konzultace
Dílo uměleckého autora David Farquharson, které bylo nejčastěji prohlíženo, je In a Fog, s 200 prohlídkami za posledních dvanáct měsíců, což představuje 10% všech prohlídek. V pořadí následují Loch Katrine a Perth. Profil umělce byl otevřen 600krát a záznamy děl 1 400krát, celkem 2 000krát. Mezi Zář 2026 a Říj 2026 počet konzultací vzrostl o 400%. Čec 2026 je měsíc s největším počtem konzultací: 1 300. Čtenáři vybírají Měkké stínění (Jasnost světla) v 60% návštěv, přičemž v katalogu tato hodnota představuje 28%.
David Farquharson: 10 nejčastěji prohlížených děl
Každý záznam zobrazuje dílo umělce David Farquharson a jeho pořadí podle počtu prohlídek na WikiOO.org za posledních dvanáct měsíců.
-
1
In a Fog, 1897
200 návštěv · 10,0%
-
2
Loch Katrine
200 návštěv · 10,0%
-
3
Perth
200 návštěv · 10,0%
-
4
Spring In The Trossachs
200 návštěv · 10,0%
-
5
The Garry, Killiecrankie
200 návštěv · 10,0%
-
6
Early Morning on Beer Common, South Devon, 1873
100 návštěv · 5,0%
-
7
A Highland Glen, 1894
100 návštěv · 5,0%
-
8
Harbour at Evening
100 návštěv · 5,0%
-
9
Brodick Pier, Arran
100 návštěv · 5,0%
-
10
On The Achray
100 návštěv · 5,0%
Kdy byla konzultována záznam o David Farquharson?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Čísla v tabulce
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 100 |
| Čec 2026 | 200 | 1 100 |
| Srp 2026 | 0 | 0 |
| Zář 2026 | 0 | 100 |
| Říj 2026 | 400 | 100 |
Kdy jsou díla umělce David Farquharson vyhledávána?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si čtenáři vybírají z děl umělce David Farquharson?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Čísla v tabulce
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 10,0% | 0,0% |
| Měkké stínění | 28,0% | 60,0% |
| Střední jas | 44,0% | 30,0% |
| Jasná rovnováha | 18,0% | 10,0% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 32,0% | 40,0% |
| Jemné odstíny | 38,0% | 40,0% |
| Vyvážená jemnost | 20,0% | 20,0% |
| Jasná barevná přítomnost | 10,0% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 51,4% | 63,6% |
| Neutrální tóny | 37,1% | 36,4% |
| Tmavé tóny | 11,4% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 40,0% | 55,0% |
| Vyvážená | 48,0% | 45,0% |
| Živobylé | 12,0% | 0,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 2,0% | 0,0% |
| Jemný | 8,0% | 0,0% |
| Vyvážený | 6,0% | 10,0% |
| Výrazný | 28,0% | 25,0% |
| Prohlášení | 56,0% | 65,0% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 14,0% | 30,0% |
| Jemně promíchaná paleta | 4,0% | 0,0% |
| Vyvážená harmonie | 10,0% | 5,0% |
| Silná barevná jednotnost | 42,0% | 40,0% |
| Jednotná paleta | 30,0% | 25,0% |
Jaká jsou nejvyhledávanější díla David Farquharson měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Čísla v tabulce
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| River And Road, Strathdon,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Meadow And Moorland | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Early Morning on Beer Commo… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| A Highland Glen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| A Gray Day on the Tummell | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Birnam Wood | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Canty Bay, North Berwick, E… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Forest of Meiklour, Per… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| In a Fog | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Canty Bay | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V jakých jazycích je David Farquharson vyhledáván?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Čísla v tabulce
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| anglicky | 500 | 100,0% |
Kolik konzultací denně pro David Farquharson a v následujících třech týdnech?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Čísla v tabulce
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| čt 15 Říj | 100 |
| pá 16 Říj | 0 |
| so 17 Říj | 0 |
| ne 18 Říj | 500 |
| po 19 Říj | 0 |
| út 20 Říj | 0 |
| st 21 Říj | 0 |
| čt 22 Říj | 0 |
| pá 23 Říj | 0 |
| so 24 Říj | 0 |
| ne 25 Říj | 0 |
| po 26 Říj | 0 |
| út 27 Říj | 0 |
| st 28 Říj | 0 |
| čt 29 Říj | 0 |
| pá 30 Říj | 0 |
| so 31 Říj | 0 |
| ne 1 Lis | 0 |
| po 2 Lis | 100 |
| út 3 Lis | 0 |
| st 4 Lis | 0 |
| čt 5 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 6 Lis (předpověď) | 0 |
| so 7 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 0 |
| po 9 Lis (předpověď) | 0 |
| út 10 Lis (předpověď) | 0 |
| st 11 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 0 |
| so 14 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 0 |
| po 16 Lis (předpověď) | 0 |
| út 17 Lis (předpověď) | 0 |
| st 18 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 0 |
| so 21 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 0 |
| po 23 Lis (předpověď) | 0 |
| út 24 Lis (předpověď) | 0 |
| st 25 Lis (předpověď) | 0 |
O čtenářích umělce David Farquharson
Které dílo umělce David Farquharson je nejčastěji prohlíženo?
- Na prvním místě In a Fog s 200 návštěvami a 10% dotazů. Nad ním je zařazeno 10 děl.
Jak velkou čtenářskou základnu má David Farquharson na WikiOO.org?
- 2 000 návštěv za dvanáct měsíců: 600 na profil umělce, 1 400 u děl.
Která díla David Farquharson odpovídají výběru čtenářů?
- Díla označená jako Měkké stínění (Jasnost světla) získávají 60% návštěv pro 28% katalogu.