Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Dez Quarréll na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Dez Quarréll: co ukazují konzultace
Dílo uměleckého autora Dez Quarréll, které bylo nejčastěji prohlíženo, je Edric Still Rides, s 200 prohlídkami za posledních dvanáct měsíců, což představuje 25% všech prohlídek. V pořadí následují The Old Man Becomes Young a The Snake Sheds Its Skin. Profil umělce byl otevřen 800krát a záznamy děl 500krát, celkem 1 300krát. Mezi Zář 2026 a Říj 2026 počet konzultací vzrostl o 150%. Čec 2026 je měsíc s největším počtem konzultací: 500. Čtenáři vybírají Nejtmavší (Jasnost světla) v 62% návštěv, přičemž v katalogu tato hodnota představuje 29%.
Dez Quarréll: 6 nejčastěji prohlížených děl
Každý záznam zobrazuje dílo umělce Dez Quarréll a jeho pořadí podle počtu prohlídek na WikiOO.org za posledních dvanáct měsíců.
Kdy byla konzultována záznam o Dez Quarréll?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Čísla v tabulce
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 100 | 400 |
| Srp 2026 | 100 | 0 |
| Zář 2026 | 100 | 100 |
| Říj 2026 | 500 | 0 |
Kdy jsou díla umělce Dez Quarréll vyhledávána?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si čtenáři vybírají z děl umělce Dez Quarréll?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Čísla v tabulce
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 29,4% | 62,5% |
| Měkké stínění | 32,4% | 25,0% |
| Střední jas | 23,5% | 12,5% |
| Jasná rovnováha | 14,7% | 0,0% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 8,8% | 0,0% |
| Jemné odstíny | 20,6% | 25,0% |
| Vyvážená jemnost | 26,5% | 37,5% |
| Jasná barevná přítomnost | 44,1% | 37,5% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Tmavé tóny | 69,6% | 100,0% |
| Neutrální tóny | 21,7% | 0,0% |
| Zemité tóny | 8,7% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 14,7% | 25,0% |
| Vyvážená | 50,0% | 37,5% |
| Živobylé | 35,3% | 37,5% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 2,9% | 0,0% |
| Jemný | 29,4% | 50,0% |
| Vyvážený | 8,8% | 0,0% |
| Výrazný | 26,5% | 50,0% |
| Prohlášení | 32,4% | 0,0% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 41,2% | 25,0% |
| Jemně promíchaná paleta | 11,8% | 0,0% |
| Vyvážená harmonie | 17,6% | 37,5% |
| Silná barevná jednotnost | 26,5% | 37,5% |
| Jednotná paleta | 2,9% | 0,0% |
Jaká jsou nejvyhledávanější díla Dez Quarréll měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Čísla v tabulce
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Talk No More | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Into the Impenetrable Forest | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Loyalist Cow | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Snake Sheds Its Skin | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Jatayu's Noble Fight | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Divine Weapons | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Celestial Food | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Message | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Final Arrow | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nala's Causeway | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V jakých jazycích je Dez Quarréll vyhledáván?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Čísla v tabulce
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| anglicky | 400 | 80,0% |
| česky | 100 | 20,0% |
Kolik konzultací denně pro Dez Quarréll a v následujících třech týdnech?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Čísla v tabulce
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| pá 16 Říj | 0 |
| so 17 Říj | 0 |
| ne 18 Říj | 0 |
| po 19 Říj | 0 |
| út 20 Říj | 0 |
| st 21 Říj | 0 |
| čt 22 Říj | 0 |
| pá 23 Říj | 0 |
| so 24 Říj | 0 |
| ne 25 Říj | 0 |
| po 26 Říj | 100 |
| út 27 Říj | 0 |
| st 28 Říj | 0 |
| čt 29 Říj | 600 |
| pá 30 Říj | 0 |
| so 31 Říj | 0 |
| ne 1 Lis | 0 |
| po 2 Lis | 0 |
| út 3 Lis | 0 |
| st 4 Lis | 0 |
| čt 5 Lis | 0 |
| pá 6 Lis (předpověď) | 0 |
| so 7 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 0 |
| po 9 Lis (předpověď) | 0 |
| út 10 Lis (předpověď) | 0 |
| st 11 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 0 |
| so 14 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 0 |
| po 16 Lis (předpověď) | 0 |
| út 17 Lis (předpověď) | 0 |
| st 18 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 0 |
| so 21 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 0 |
| po 23 Lis (předpověď) | 0 |
| út 24 Lis (předpověď) | 0 |
| st 25 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 26 Lis (předpověď) | 0 |
O čtenářích umělce Dez Quarréll
Které dílo umělce Dez Quarréll je nejčastěji prohlíženo?
- Na prvním místě Edric Still Rides s 200 návštěvami a 25% dotazů. Nad ním je zařazeno 6 děl.
Jak velkou čtenářskou základnu má Dez Quarréll na WikiOO.org?
- 1 300 návštěv za dvanáct měsíců: 800 na profil umělce, 500 u děl.
Která díla Dez Quarréll odpovídají výběru čtenářů?
- Díla označená jako Nejtmavší (Jasnost světla) získávají 62% návštěv pro 29% katalogu.