Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Ed Mcgowin na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Ed Mcgowin: přehled čtenosti
Za posledních dvanáct měsíců se nejpouštěnějším dílem Ed Mcgowin v databázi WikiOO.org stalo Dossett (from the Name Change Project): 400 prohlídek, což představuje 27% všech prohlídek tohoto umělce. Následuje jich Nicholas Gregory Nazianzen (from the Name Change Project) a Nathan Ellis McDuff (from the Name Change Project). Záznamy o umělci Ed Mcgowin byly prohlíženy celkem 1 900krát: 500krát u profilu umělce a 1 400krát u záznamů jednotlivých děl. Měsícem s nejvyšší mírou prohlídek byl Čec 2026 s 1 900 návštěvami. Čtenáři konzultují Jasná rovnováha (Jasnost světla) častěji, než by odpovídalo jejímu podílu v katalogu: 40% návštěv oproti 17% děl.
10 nejčastěji prohlížených děl umělce Ed Mcgowin
Díla umělce Ed Mcgowin seřazena podle počtu prohlídek na WikiOO.org za posledních dvanáct měsíců, od nejčastěji prohlížených.
-
1
Dossett (from the Name Change Project), 1972
400 návštěv · 26,7%
-
2
Nicholas Gregory Nazianzen (from the Name Change Project), 1972
200 návštěv · 13,3%
-
3
Nathan Ellis McDuff (from the Name Change Project), 1972
100 návštěv · 6,7%
-
4
Mirror Tableau (from the Name Change Project), 1972
100 návštěv · 6,7%
-
5
Lexan (from the Name Change Project), 1972
100 návštěv · 6,7%
-
6
Dairy Queen Stage 1 (from the Name Change Project), 1972
100 návštěv · 6,7%
-
7
Door Position 2 (from the Name Change Project), 1972
100 návštěv · 6,7%
-
8
Untitled, 1961
100 návštěv · 6,7%
-
9
(Equal Employment Opportunity Is the Law, Portfolio) (Untitled), 1973
100 návštěv · 6,7%
-
10
Untitled Arches, 1966
100 návštěv · 6,7%
Kolikrát je za měsíc prohlížena karta umělce Ed Mcgowin?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Tabulka dat
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 500 | 1 400 |
| Srp 2026 | 0 | 0 |
| Zář 2026 | 0 | 0 |
| Říj 2026 | 0 | 0 |
Jak často jsou díla umělce Ed Mcgowin vyhledávána?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaké díla umělce Ed Mcgowin si čtenáři prohlížejí?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Tabulka dat
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 5,6% | 6,7% |
| Měkké stínění | 19,4% | 6,7% |
| Střední jas | 25,0% | 20,0% |
| Jasná rovnováha | 16,7% | 40,0% |
| Luminózní | 33,3% | 26,7% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 33,3% | 20,0% |
| Jemné odstíny | 16,7% | 20,0% |
| Vyvážená jemnost | 5,6% | 6,7% |
| Jasná barevná přítomnost | 16,7% | 33,3% |
| Sytá barva | 27,8% | 20,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Neutrální tóny | 20,7% | 22,2% |
| Tmavé tóny | 20,7% | 0,0% |
| Zemité tóny | 17,2% | 11,1% |
| Monochromní | 13,8% | 22,2% |
| Přírodní motivy | 6,9% | 22,2% |
| Výrazné | 10,3% | 11,1% |
| Pastelové barvy | 6,9% | 11,1% |
| Teplé tóny | 3,5% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 16,7% | 13,3% |
| Vyvážená | 36,1% | 26,7% |
| Živobylé | 47,2% | 60,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 63,9% | 46,7% |
| Jemný | 11,1% | 33,3% |
| Vyvážený | 0,0% | 0,0% |
| Výrazný | 2,8% | 0,0% |
| Prohlášení | 22,2% | 20,0% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 8,3% | 13,3% |
| Jemně promíchaná paleta | 5,6% | 0,0% |
| Vyvážená harmonie | 2,8% | 6,7% |
| Silná barevná jednotnost | 19,4% | 40,0% |
| Jednotná paleta | 63,9% | 40,0% |
Která díla Ed Mcgowin jsou nejčastěji prohlížena měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Tabulka dat
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nicholas Gregory Nazianzen… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled Arches | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled Relief | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Three Locked Pyramids | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| (Equal Employment Opportuni… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Door Position 3 (from the N… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Door Position 1 (from the N… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Door Position 2 (from the N… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Dairy Queen Stage 3 (from t… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V jakých jazycích je Ed Mcgowin vyhledáván?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Kolik konzultací Ed Mcgowin se denně koná a jaký je jejich očekávaný počet?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Tabulka dat
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| pá 16 Říj | 0 |
| so 17 Říj | 0 |
| ne 18 Říj | 0 |
| po 19 Říj | 0 |
| út 20 Říj | 0 |
| st 21 Říj | 0 |
| čt 22 Říj | 0 |
| pá 23 Říj | 0 |
| so 24 Říj | 0 |
| ne 25 Říj | 0 |
| po 26 Říj | 0 |
| út 27 Říj | 0 |
| st 28 Říj | 0 |
| čt 29 Říj | 0 |
| pá 30 Říj | 0 |
| so 31 Říj | 0 |
| ne 1 Lis | 0 |
| po 2 Lis | 0 |
| út 3 Lis | 0 |
| st 4 Lis | 0 |
| čt 5 Lis | 100 |
| pá 6 Lis (předpověď) | 0 |
| so 7 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 0 |
| po 9 Lis (předpověď) | 0 |
| út 10 Lis (předpověď) | 0 |
| st 11 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 100 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 0 |
| so 14 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 0 |
| po 16 Lis (předpověď) | 0 |
| út 17 Lis (předpověď) | 0 |
| st 18 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 200 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 0 |
| so 21 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 0 |
| po 23 Lis (předpověď) | 0 |
| út 24 Lis (předpověď) | 0 |
| st 25 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 26 Lis (předpověď) | 200 |
Otázky týkající se čtenářů Ed Mcgowin
Která díla umělce Ed Mcgowin jsou nejčastěji prohlížena?
- Dossett (from the Name Change Project) s 400 prohlédnutími (27% všech prohlídek Ed Mcgowin). Výše uvedené pořadí obsahuje 10 děl.
Kolikrát byl(a) Ed Mcgowin vyhledán(a) na WikiOO.org?
- 1 900krát za dvanáct měsíců: 500 na profilu umělce a 1 400 u záznamů děl.
Jaké díla umělce Ed Mcgowin čtenáři preferují?
- Jasná rovnováha (Jasnost světla): 40% návštěv oproti 17% v katalogu.