Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Eduard Ameseder na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Eduard Ameseder: co ukazují konzultace
Dílo uměleckého autora Eduard Ameseder, které bylo nejčastěji prohlíženo, je Un Coin D'atelier, s 400 prohlídkami za posledních dvanáct měsíců, což představuje 16% všech prohlídek. V pořadí následují A Springtime Idyll a A Pougues V. Profil umělce byl otevřen 3 000krát a záznamy děl 2 300krát, celkem 5 300krát. Mezi Srp 2026 a Zář 2026 počet prohlídek klesl o 83%. Čec 2026 je měsíc s největším počtem konzultací: 4 600. Čtenáři si prohlížejí záznamy na počítače (70%), telefony (25%) a tablety (6%). Čtenáři vybírají Neutrální tóny (Barevná paleta) v 85% návštěv, přičemž v katalogu tato hodnota představuje 64%.
Eduard Ameseder: 10 nejčastěji prohlížených děl
Každý záznam zobrazuje dílo umělce Eduard Ameseder a jeho pořadí podle počtu prohlídek na WikiOO.org za posledních dvanáct měsíců.
-
1
Un Coin D'atelier
400 návštěv · 16,0%
-
2
A Springtime Idyll
300 návštěv · 12,0%
-
3
A Pougues V
200 návštěv · 8,0%
-
4
Swinging
200 návštěv · 8,0%
-
5
Sitting by the sea
200 návštěv · 8,0%
-
6
Message D'amour
200 návštěv · 8,0%
-
7
Roses De Noel
200 návštěv · 8,0%
-
8
Pavillon2
100 návštěv · 4,0%
-
9
Charles-hermans
100 návštěv · 4,0%
-
10
C Chaplin
100 návštěv · 4,0%
Kdy byla konzultována záznam o Eduard Ameseder?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Čísla v tabulce
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 2 500 | 2 100 |
| Srp 2026 | 400 | 200 |
| Zář 2026 | 100 | 0 |
Kdy jsou díla umělce Eduard Ameseder vyhledávána?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si čtenáři vybírají z děl umělce Eduard Ameseder?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Čísla v tabulce
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 8,3% | 0,0% |
| Měkké stínění | 41,7% | 40,0% |
| Střední jas | 37,5% | 48,0% |
| Jasná rovnováha | 8,3% | 8,0% |
| Luminózní | 4,2% | 4,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 50,0% | 68,0% |
| Jemné odstíny | 33,3% | 16,0% |
| Vyvážená jemnost | 12,5% | 16,0% |
| Jasná barevná přítomnost | 4,2% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Neutrální tóny | 63,6% | 84,6% |
| Zemité tóny | 27,3% | 15,4% |
| Tmavé tóny | 9,1% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 33,3% | 32,0% |
| Vyvážená | 66,7% | 68,0% |
| Živobylé | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 12,5% | 8,0% |
| Jemný | 8,3% | 0,0% |
| Vyvážený | 8,3% | 8,0% |
| Výrazný | 25,0% | 28,0% |
| Prohlášení | 45,8% | 56,0% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 20,8% | 24,0% |
| Jemně promíchaná paleta | 12,5% | 4,0% |
| Vyvážená harmonie | 29,2% | 24,0% |
| Silná barevná jednotnost | 16,7% | 16,0% |
| Jednotná paleta | 20,8% | 32,0% |
Jaká jsou nejvyhledávanější díla Eduard Ameseder měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Čísla v tabulce
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Before the Storm | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Pougues V | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Lower Austrian Tree Landsca… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Charles-hermans | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Winter | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dagnan-bouveret | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Pougues | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Chaplin_charles_silenced_th… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| C Chaplin | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| La Belle Epoque | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Jaké je rozdělení prohlídek Eduard Ameseder podle zařízení?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Čísla v tabulce
| Zařízení | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| počítače | 3 700 | 69,8% |
| telefony | 1 300 | 24,5% |
| tablety | 300 | 5,7% |
V jakých jazycích je Eduard Ameseder vyhledáván?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Kolik konzultací denně pro Eduard Ameseder a v následujících třech týdnech?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Čísla v tabulce
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| pá 25 Zář | 0 |
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 100 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj | 0 |
| út 13 Říj | 0 |
| st 14 Říj | 0 |
| čt 15 Říj | 0 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 0 |
| so 17 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
| po 2 Lis (předpověď) | 0 |
| út 3 Lis (předpověď) | 0 |
| st 4 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 5 Lis (předpověď) | 0 |
O čtenářích umělce Eduard Ameseder
Které dílo umělce Eduard Ameseder je nejčastěji prohlíženo?
- Na prvním místě Un Coin D'atelier s 400 návštěvami a 16% dotazů. Nad ním je zařazeno 10 děl.
Jak velkou čtenářskou základnu má Eduard Ameseder na WikiOO.org?
- 5 300 návštěv za dvanáct měsíců: 3 000 na profil umělce, 2 300 u děl.
Jaká zařízení používají čtenáři autora Eduard Ameseder?
- Používají počítače (70%), telefony (25%) a tablety (6%); počítače představuje 70% prohlídek.
Která díla Eduard Ameseder odpovídají výběru čtenářů?
- Díla označená jako Neutrální tóny (Barevná paleta) získávají 85% návštěv pro 64% katalogu.