Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Edwin Ellis na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Edwin Ellis: co ukazují konzultace
Dílo uměleckého autora Edwin Ellis, které bylo nejčastěji prohlíženo, je The Haven Under The Hill, s 300 prohlídkami za posledních dvanáct měsíců, což představuje 19% všech prohlídek. V pořadí následují The Harbour a Landscape With Peasant. Profil umělce byl otevřen 400krát a záznamy děl 1 300krát, celkem 1 700krát. Mezi Zář 2026 a Říj 2026 počet konzultací vzrostl o 300%. Čec 2026 je měsíc s největším počtem konzultací: 900. Čtenáři vybírají Ztlumené (Nasycení barev) v 62% návštěv, přičemž v katalogu tato hodnota představuje 28%.
Edwin Ellis: 10 nejčastěji prohlížených děl
Každý záznam zobrazuje dílo umělce Edwin Ellis a jeho pořadí podle počtu prohlídek na WikiOO.org za posledních dvanáct měsíců.
-
1
The Haven Under The Hill
300 návštěv · 18,8%
-
2
The Harbour
200 návštěv · 12,5%
-
3
Landscape With Peasant
200 návštěv · 12,5%
-
4
Seascape
200 návštěv · 12,5%
-
5
Landscape And A River
100 návštěv · 6,2%
-
6
View Of Runswick Bay
100 návštěv · 6,2%
-
7
Over The Harbour Bar
100 návštěv · 6,2%
-
8
The Approaching Storm, Whitby
100 návštěv · 6,2%
-
9
Beach Scene With Fisherfolk At Low Tide
100 návštěv · 6,2%
-
10
On The South Coast Of England
100 návštěv · 6,2%
Kdy byla konzultována záznam o Edwin Ellis?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Čísla v tabulce
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 100 | 200 |
| Čec 2026 | 200 | 700 |
| Srp 2026 | 0 | 0 |
| Zář 2026 | 0 | 100 |
| Říj 2026 | 100 | 300 |
Kdy jsou díla umělce Edwin Ellis vyhledávána?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si čtenáři vybírají z děl umělce Edwin Ellis?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Čísla v tabulce
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 6,0% | 0,0% |
| Měkké stínění | 22,0% | 0,0% |
| Střední jas | 52,0% | 62,5% |
| Jasná rovnováha | 18,0% | 31,2% |
| Luminózní | 2,0% | 6,2% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 28,0% | 62,5% |
| Jemné odstíny | 40,0% | 25,0% |
| Vyvážená jemnost | 26,0% | 12,5% |
| Jasná barevná přítomnost | 6,0% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Neutrální tóny | 44,4% | 75,0% |
| Zemité tóny | 50,0% | 25,0% |
| Tmavé tóny | 5,6% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 38,0% | 50,0% |
| Vyvážená | 52,0% | 43,8% |
| Živobylé | 10,0% | 6,2% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 0,0% | 0,0% |
| Jemný | 10,0% | 0,0% |
| Vyvážený | 10,0% | 6,2% |
| Výrazný | 24,0% | 25,0% |
| Prohlášení | 56,0% | 68,8% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 22,0% | 31,2% |
| Jemně promíchaná paleta | 10,0% | 18,8% |
| Vyvážená harmonie | 16,0% | 6,2% |
| Silná barevná jednotnost | 32,0% | 31,2% |
| Jednotná paleta | 20,0% | 12,5% |
Jaká jsou nejvyhledávanější díla Edwin Ellis měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Čísla v tabulce
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Over The Harbour Bar | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lobster catchers flamboro h… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Penmaenmawr | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fishermen And Boats | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Fisherfolk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape With Peasant | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 100 | 0 |
| After Three Days Gale | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Harbour | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| The Approaching Storm, Whit… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Conway Castle | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V jakých jazycích je Edwin Ellis vyhledáván?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Čísla v tabulce
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| anglicky | 100 | 100,0% |
Kolik konzultací denně pro Edwin Ellis a v následujících třech týdnech?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Čísla v tabulce
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| čt 15 Říj | 0 |
| pá 16 Říj | 0 |
| so 17 Říj | 0 |
| ne 18 Říj | 0 |
| po 19 Říj | 0 |
| út 20 Říj | 0 |
| st 21 Říj | 0 |
| čt 22 Říj | 0 |
| pá 23 Říj | 0 |
| so 24 Říj | 0 |
| ne 25 Říj | 0 |
| po 26 Říj | 0 |
| út 27 Říj | 0 |
| st 28 Říj | 0 |
| čt 29 Říj | 0 |
| pá 30 Říj | 0 |
| so 31 Říj | 0 |
| ne 1 Lis | 0 |
| po 2 Lis | 0 |
| út 3 Lis | 0 |
| st 4 Lis | 0 |
| čt 5 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 6 Lis (předpověď) | 0 |
| so 7 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 0 |
| po 9 Lis (předpověď) | 0 |
| út 10 Lis (předpověď) | 0 |
| st 11 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 0 |
| so 14 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 0 |
| po 16 Lis (předpověď) | 0 |
| út 17 Lis (předpověď) | 0 |
| st 18 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 0 |
| so 21 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 0 |
| po 23 Lis (předpověď) | 0 |
| út 24 Lis (předpověď) | 0 |
| st 25 Lis (předpověď) | 0 |
O čtenářích umělce Edwin Ellis
Které dílo umělce Edwin Ellis je nejčastěji prohlíženo?
- Na prvním místě The Haven Under The Hill s 300 návštěvami a 19% dotazů. Nad ním je zařazeno 10 děl.
Jak velkou čtenářskou základnu má Edwin Ellis na WikiOO.org?
- 1 700 návštěv za dvanáct měsíců: 400 na profil umělce, 1 300 u děl.
Která díla Edwin Ellis odpovídají výběru čtenářů?
- Díla označená jako Ztlumené (Nasycení barev) získávají 62% návštěv pro 28% katalogu.