Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Ernest Stamp na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Ernest Stamp: statistiky v kostce
The Drive near Golders Hill Park je nejvyhledávanějším dílem umělce Ernest Stamp: 100 prohlídek za dvanáct měsíců, což představuje 17% celkového počtu. Často se také zajímali o: The Mount, Hampstead a Searchlights from Parliament Hill, German Zeppelin Raid, 8 September 1915. Celkový počet prohlídek: 1 200 (700 profil umělce, 500 děl). Pokles o 50% mezi Zář 2026 a Říj 2026. Vrchol: Čec 2026 (700 návštěv). Zaznamenaná preference: Měkké stínění (Jasnost světla), 67% návštěv pro 26% katalogu.
Top 6 děl umělce Ernest Stamp podle počtu prohlídek
Žebříček počítá počet prohlídek díel WikiOO.org za dvanáct měsíců, nikoliv skóre v katalogu. Prvna v žebříčku je nejčastěji prohlíženým dílem autora Ernest Stamp.
-
1
The Drive near Golders Hill Park, 1922
100 návštěv · 16,7%
-
2
The Mount, Hampstead, 1926
100 návštěv · 16,7%
-
3
Searchlights from Parliament Hill, German Zeppelin Raid, 8 September 1915, 1915
100 návštěv · 16,7%
-
4
Hampstead from Judges Walk, 1904
100 návštěv · 16,7%
-
5
Cottages near the 'Bull and Bush', July, 1918
100 návštěv · 16,7%
-
6
Viaduct Pond, Looking West, Hampstead, July, 1921
100 návštěv · 16,7%
Jaký je měsíční počet čtenářů záznamu Ernest Stamp?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit podkladová data
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 300 | 400 |
| Srp 2026 | 200 | 0 |
| Zář 2026 | 100 | 100 |
| Říj 2026 | 100 | 0 |
Jaký je měsíční počet čtenářů děl umělce Ernest Stamp?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Které kategorie děl Ernest Stamp si nejčastěji vybírají čtenáři?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit podkladová data
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 15,8% | 16,7% |
| Měkké stínění | 26,3% | 66,7% |
| Střední jas | 57,9% | 16,7% |
| Jasná rovnováha | 0,0% | 0,0% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 26,3% | 50,0% |
| Jemné odstíny | 42,1% | 16,7% |
| Vyvážená jemnost | 15,8% | 16,7% |
| Jasná barevná přítomnost | 15,8% | 16,7% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 56,2% | 40,0% |
| Tmavé tóny | 18,8% | 40,0% |
| Neutrální tóny | 18,8% | 0,0% |
| Monochromní | 6,2% | 20,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 31,6% | 50,0% |
| Vyvážená | 47,4% | 16,7% |
| Živobylé | 21,1% | 33,3% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 5,3% | 16,7% |
| Jemný | 15,8% | 0,0% |
| Vyvážený | 15,8% | 16,7% |
| Výrazný | 47,4% | 50,0% |
| Prohlášení | 15,8% | 16,7% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 0,0% | 0,0% |
| Jemně promíchaná paleta | 15,8% | 0,0% |
| Vyvážená harmonie | 26,3% | 50,0% |
| Silná barevná jednotnost | 36,8% | 33,3% |
| Jednotná paleta | 21,1% | 16,7% |
Jak se v průběhu roku distribuují nejčastěji prohlížené díla umělce Ernest Stamp?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit podkladová data
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hampstead from Judges Walk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Searchlights from Parliamen… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| West Heath, October | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Viaduct Pond, Looking West,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Hampstead Heath, Looking to… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Vale of Health, Hampste… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Drive near Golders Hill… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| White Stone Park | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Near Kenwood, Looking over… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Mount, Hampstead | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
Jaké je rozdělení čtenářů Ernest Stamp podle jazyka?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit podkladová data
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| anglicky | 100 | 100,0% |
Jaká je denní čtenost Ernest Stamp včetně předpovědi?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit podkladová data
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| pá 16 Říj | 0 |
| so 17 Říj | 0 |
| ne 18 Říj | 0 |
| po 19 Říj | 0 |
| út 20 Říj | 0 |
| st 21 Říj | 0 |
| čt 22 Říj | 0 |
| pá 23 Říj | 0 |
| so 24 Říj | 0 |
| ne 25 Říj | 0 |
| po 26 Říj | 0 |
| út 27 Říj | 0 |
| st 28 Říj | 0 |
| čt 29 Říj | 100 |
| pá 30 Říj | 0 |
| so 31 Říj | 0 |
| ne 1 Lis | 0 |
| po 2 Lis | 0 |
| út 3 Lis | 0 |
| st 4 Lis | 100 |
| čt 5 Lis | 0 |
| pá 6 Lis (předpověď) | 0 |
| so 7 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 0 |
| po 9 Lis (předpověď) | 0 |
| út 10 Lis (předpověď) | 0 |
| st 11 Lis (předpověď) | 100 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 100 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 0 |
| so 14 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 0 |
| po 16 Lis (předpověď) | 0 |
| út 17 Lis (předpověď) | 0 |
| st 18 Lis (předpověď) | 100 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 100 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 0 |
| so 21 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 0 |
| po 23 Lis (předpověď) | 0 |
| út 24 Lis (předpověď) | 0 |
| st 25 Lis (předpověď) | 100 |
| čt 26 Lis (předpověď) | 100 |
Ernest Stamp: nejčastější dotazy
Které dílo umělce Ernest Stamp má nejvíce prohlídek?
- The Drive near Golders Hill Park: 100 návštěv, 17% konzultací. Seznam pokračuje až do pořadí 6.
Jaká je čtenost u Ernest Stamp?
- 1 200 návštěv za dvanáct měsíců (700 prohlídek profilu umělce, 500 prohlídek děl).
Preferují čtenáři určitou kategorii děl od Ernest Stamp?
- Ano, Měkké stínění (Jasnost světla): 67% návštěv pro 26% katalogu.