Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Eva Hesseová na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Eva Hesseová: statistiky v kostce
Hang Up je nejvyhledávanějším dílem umělce Eva Hesseová: 800 prohlídek za dvanáct měsíců, což představuje 31% celkového počtu. Často se také zajímali o: Accession II a Repetition Nineteen III. Celkový počet prohlídek: 4 000 (3 400 profil umělce, 600 děl). Nárůst o 7% mezi Zář 2026 a Říj 2026. Vrchol: Říj 2026 (1 500 návštěv). Rozdělení zařízení: počítače (52%), telefony (42%) a tablety (5%). Zaznamenaná preference: Prohlášení (Kontrast), 62% návštěv pro 23% katalogu.
Top 7 děl umělce Eva Hesseová podle počtu prohlídek
Žebříček počítá počet prohlídek díel WikiOO.org za dvanáct měsíců, nikoliv skóre v katalogu. Prvna v žebříčku je nejčastěji prohlíženým dílem autora Eva Hesseová.
Jaký je měsíční počet čtenářů záznamu Eva Hesseová?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit podkladová data
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 100 |
| Čec 2026 | 600 | 300 |
| Srp 2026 | 0 | 100 |
| Zář 2026 | 1 400 | 0 |
| Říj 2026 | 1 400 | 100 |
Jaký je měsíční počet čtenářů děl umělce Eva Hesseová?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Které kategorie děl Eva Hesseová si nejčastěji vybírají čtenáři?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit podkladová data
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 0,0% | 0,0% |
| Měkké stínění | 15,4% | 7,7% |
| Střední jas | 7,7% | 15,4% |
| Jasná rovnováha | 46,2% | 65,4% |
| Luminózní | 30,8% | 11,5% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 46,2% | 30,8% |
| Jemné odstíny | 23,1% | 34,6% |
| Vyvážená jemnost | 23,1% | 19,2% |
| Jasná barevná přítomnost | 7,7% | 15,4% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Neutrální tóny | 53,8% | 76,9% |
| Zemité tóny | 23,1% | 23,1% |
| Pastelové barvy | 15,4% | 0,0% |
| Monochromní | 7,7% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 46,2% | 30,8% |
| Vyvážená | 38,5% | 42,3% |
| Živobylé | 15,4% | 26,9% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 38,5% | 19,2% |
| Jemný | 23,1% | 19,2% |
| Vyvážený | 7,7% | 0,0% |
| Výrazný | 7,7% | 0,0% |
| Prohlášení | 23,1% | 61,5% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 15,4% | 23,1% |
| Jemně promíchaná paleta | 7,7% | 0,0% |
| Vyvážená harmonie | 15,4% | 30,8% |
| Silná barevná jednotnost | 23,1% | 15,4% |
| Jednotná paleta | 38,5% | 30,8% |
Jak se v průběhu roku distribuují nejčastěji prohlížené díla umělce Eva Hesseová?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit podkladová data
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Repetition Nineteen III | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Tomorrow's Apples (5 in Whi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Right After | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| No Title (Spectres series) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Contingent | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hang Up | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Expanded Expansion | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Addendum | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Je Eva Hesseová vyhledáván na telefonech nebo na počítačích?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Zobrazit podkladová data
| Zařízení | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| počítače | 2 100 | 52,5% |
| telefony | 1 700 | 42,5% |
| tablety | 200 | 5,0% |
Jaké je rozdělení čtenářů Eva Hesseová podle jazyka?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit podkladová data
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| německy | 500 | 31,2% |
| anglicky | 500 | 31,2% |
| česky | 200 | 12,5% |
| italsky | 200 | 12,5% |
| rusky | 100 | 6,2% |
| švédsky | 100 | 6,2% |
Jaká je denní čtenost Eva Hesseová včetně předpovědi?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit podkladová data
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| so 17 Říj | 0 |
| ne 18 Říj | 100 |
| po 19 Říj | 100 |
| út 20 Říj | 100 |
| st 21 Říj | 0 |
| čt 22 Říj | 300 |
| pá 23 Říj | 0 |
| so 24 Říj | 300 |
| ne 25 Říj | 100 |
| po 26 Říj | 0 |
| út 27 Říj | 200 |
| st 28 Říj | 200 |
| čt 29 Říj | 300 |
| pá 30 Říj | 0 |
| so 31 Říj | 0 |
| ne 1 Lis | 200 |
| po 2 Lis | 300 |
| út 3 Lis | 200 |
| st 4 Lis | 200 |
| čt 5 Lis | 200 |
| pá 6 Lis | 100 |
| so 7 Lis (předpověď) | 200 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 200 |
| po 9 Lis (předpověď) | 200 |
| út 10 Lis (předpověď) | 300 |
| st 11 Lis (předpověď) | 200 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 400 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 100 |
| so 14 Lis (předpověď) | 200 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 200 |
| po 16 Lis (předpověď) | 200 |
| út 17 Lis (předpověď) | 300 |
| st 18 Lis (předpověď) | 200 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 500 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 100 |
| so 21 Lis (předpověď) | 200 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 300 |
| po 23 Lis (předpověď) | 300 |
| út 24 Lis (předpověď) | 300 |
| st 25 Lis (předpověď) | 300 |
| čt 26 Lis (předpověď) | 500 |
| pá 27 Lis (předpověď) | 100 |
Eva Hesseová: nejčastější dotazy
Které dílo umělce Eva Hesseová má nejvíce prohlídek?
- Hang Up: 800 návštěv, 31% konzultací. Seznam pokračuje až do pořadí 7.
Jaká je čtenost u Eva Hesseová?
- 4 000 návštěv za dvanáct měsíců (3 400 prohlídek profilu umělce, 600 prohlídek děl).
Je Eva Hesseová vyhledáván častěji na telefonech nebo počítačích?
- Zadavatelé jsou rozděleni podle počítače (52%), telefony (42%) a tablety (5%); nejvíce je jich počítače s podílem 52%.
Preferují čtenáři určitou kategorii děl od Eva Hesseová?
- Ano, Prohlášení (Kontrast): 62% návštěv pro 23% katalogu.