Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Fernand Toussaint na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Fernand Toussaint: statistiky v kostce
Quiet afternoon je nejvyhledávanějším dílem umělce Fernand Toussaint: 600 prohlídek za dvanáct měsíců, což představuje 19% celkového počtu. Často se také zajímali o: Lady in White Dress with Dog a Flower arrangements with umbrella and fan. Celkový počet prohlídek: 3 400 (800 profil umělce, 2 600 děl). Pokles o 43% mezi Zář 2026 a Říj 2026. Vrchol: Čec 2026 (2 000 návštěv). Rozdělení zařízení: počítače (65%), telefony (24%) a tablety (12%). Zaznamenaná preference: Živobylé (Intenzita barev), 38% návštěv pro 20% katalogu.
Top 10 děl umělce Fernand Toussaint podle počtu prohlídek
Žebříček počítá počet prohlídek díel WikiOO.org za dvanáct měsíců, nikoliv skóre v katalogu. Prvna v žebříčku je nejčastěji prohlíženým dílem autora Fernand Toussaint.
-
1
Quiet afternoon
600 návštěv · 18,8%
-
2
Lady in White Dress with Dog
300 návštěv · 9,4%
-
3
Flower arrangements with umbrella and fan
300 návštěv · 9,4%
-
4
An Elegent Woman (also known as Lady in white-blue dress)
200 návštěv · 6,2%
-
5
Deep in Thought
200 návštěv · 6,2%
-
6
Femme au collier de chien
200 návštěv · 6,2%
-
7
Dreaming Away
200 návštěv · 6,2%
-
8
Lady Resting on a Cushion
100 návštěv · 3,1%
-
9
Elegant Lady with Music Score
100 návštěv · 3,1%
-
10
Lady in the Green Dress with Mirror
100 návštěv · 3,1%
Jaký je měsíční počet čtenářů záznamu Fernand Toussaint?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit podkladová data
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 200 | 1 800 |
| Srp 2026 | 200 | 100 |
| Zář 2026 | 300 | 400 |
| Říj 2026 | 100 | 300 |
Jaký je měsíční počet čtenářů děl umělce Fernand Toussaint?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Které kategorie děl Fernand Toussaint si nejčastěji vybírají čtenáři?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit podkladová data
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 2,3% | 0,0% |
| Měkké stínění | 34,1% | 18,8% |
| Střední jas | 52,3% | 65,6% |
| Jasná rovnováha | 11,4% | 15,6% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 9,1% | 3,1% |
| Jemné odstíny | 40,9% | 37,5% |
| Vyvážená jemnost | 36,4% | 25,0% |
| Jasná barevná přítomnost | 11,4% | 15,6% |
| Sytá barva | 2,3% | 18,8% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 74,4% | 78,6% |
| Neutrální tóny | 23,1% | 21,4% |
| Tmavé tóny | 2,6% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 6,8% | 3,1% |
| Vyvážená | 72,7% | 59,4% |
| Živobylé | 20,4% | 37,5% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 0,0% | 0,0% |
| Jemný | 20,4% | 15,6% |
| Vyvážený | 15,9% | 28,1% |
| Výrazný | 22,7% | 12,5% |
| Prohlášení | 40,9% | 43,8% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 6,8% | 9,4% |
| Jemně promíchaná paleta | 27,3% | 18,8% |
| Vyvážená harmonie | 6,8% | 12,5% |
| Silná barevná jednotnost | 47,7% | 50,0% |
| Jednotná paleta | 11,4% | 9,4% |
Jak se v průběhu roku distribuují nejčastěji prohlížené díla umělce Fernand Toussaint?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit podkladová data
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Quiet afternoon | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 200 |
| The Looking Glass | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Elegant lady at the opera | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Dreaming Away | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| Lady with Parasol | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Faraway Thoughts | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lady in White Dress with Dog | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 200 | 0 |
| Contemplation | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Daydreaming | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Elegance | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Je Fernand Toussaint vyhledáván na telefonech nebo na počítačích?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Zobrazit podkladová data
| Zařízení | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| počítače | 2 200 | 64,7% |
| telefony | 800 | 23,5% |
| tablety | 400 | 11,8% |
Jaké je rozdělení čtenářů Fernand Toussaint podle jazyka?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit podkladová data
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| anglicky | 100 | 100,0% |
Jaká je denní čtenost Fernand Toussaint včetně předpovědi?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit podkladová data
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| čt 15 Říj | 0 |
| pá 16 Říj | 0 |
| so 17 Říj | 0 |
| ne 18 Říj | 0 |
| po 19 Říj | 0 |
| út 20 Říj | 0 |
| st 21 Říj | 0 |
| čt 22 Říj | 100 |
| pá 23 Říj | 0 |
| so 24 Říj | 0 |
| ne 25 Říj | 0 |
| po 26 Říj | 0 |
| út 27 Říj | 0 |
| st 28 Říj | 0 |
| čt 29 Říj | 100 |
| pá 30 Říj | 0 |
| so 31 Říj | 0 |
| ne 1 Lis | 0 |
| po 2 Lis | 100 |
| út 3 Lis | 0 |
| st 4 Lis | 0 |
| čt 5 Lis (předpověď) | 200 |
| pá 6 Lis (předpověď) | 0 |
| so 7 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 0 |
| po 9 Lis (předpověď) | 100 |
| út 10 Lis (předpověď) | 0 |
| st 11 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 200 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 0 |
| so 14 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 0 |
| po 16 Lis (předpověď) | 100 |
| út 17 Lis (předpověď) | 0 |
| st 18 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 300 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 0 |
| so 21 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 0 |
| po 23 Lis (předpověď) | 100 |
| út 24 Lis (předpověď) | 0 |
| st 25 Lis (předpověď) | 0 |
Fernand Toussaint: nejčastější dotazy
Které dílo umělce Fernand Toussaint má nejvíce prohlídek?
- Quiet afternoon: 600 návštěv, 19% konzultací. Seznam pokračuje až do pořadí 10.
Jaká je čtenost u Fernand Toussaint?
- 3 400 návštěv za dvanáct měsíců (800 prohlídek profilu umělce, 2 600 prohlídek děl).
Je Fernand Toussaint vyhledáván častěji na telefonech nebo počítačích?
- Zadavatelé jsou rozděleni podle počítače (65%), telefony (24%) a tablety (12%); nejvíce je jich počítače s podílem 65%.
Preferují čtenáři určitou kategorii děl od Fernand Toussaint?
- Ano, Živobylé (Intenzita barev): 38% návštěv pro 20% katalogu.