Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Francois Diday na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Francois Diday: přehled čtenosti
Za posledních dvanáct měsíců se nejpouštěnějším dílem Francois Diday v databázi WikiOO.org stalo Mountain Landscape With Farmhouse And Figure: 400 prohlídek, což představuje 40% všech prohlídek tohoto umělce. Následuje jich Paysage Des Alpes Suisses a A Swiss Lake Scene. Záznamy o umělci Francois Diday byly prohlíženy celkem 800krát: 100krát u profilu umělce a 700krát u záznamů jednotlivých děl. Počet konzultací klesl o 33% z Srp 2026 na Zář 2026. Měsícem s nejvyšší mírou prohlídek byl Čec 2026 s 300 návštěvami. Čtenáři konzultují Zemité tóny (Barevná paleta) častěji, než by odpovídalo jejímu podílu v katalogu: 100% návštěv oproti 67% děl.
6 nejčastěji prohlížených děl umělce Francois Diday
Díla umělce Francois Diday seřazena podle počtu prohlídek na WikiOO.org za posledních dvanáct měsíců, od nejčastěji prohlížených.
-
1
Mountain Landscape With Farmhouse And Figure
400 návštěv · 40,0%
-
2
Paysage Des Alpes Suisses
200 návštěv · 20,0%
-
3
A Swiss Lake Scene
100 návštěv · 10,0%
-
4
Vue Du Glacier De Blockenstock Sur Le Seelisberg Canton D'uri En Suisse
100 návštěv · 10,0%
-
5
Path From Grimsel To Handeck
100 návštěv · 10,0%
-
6
Paysage De Montagnes
100 návštěv · 10,0%
Kolikrát je za měsíc prohlížena karta umělce Francois Diday?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Tabulka dat
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 0 | 300 |
| Srp 2026 | 0 | 300 |
| Zář 2026 | 100 | 100 |
Jak často jsou díla umělce Francois Diday vyhledávána?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaké díla umělce Francois Diday si čtenáři prohlížejí?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Tabulka dat
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 8,3% | 0,0% |
| Měkké stínění | 25,0% | 30,0% |
| Střední jas | 58,3% | 70,0% |
| Jasná rovnováha | 8,3% | 0,0% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 58,3% | 40,0% |
| Jemné odstíny | 25,0% | 20,0% |
| Vyvážená jemnost | 16,7% | 40,0% |
| Jasná barevná přítomnost | 0,0% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 66,7% | 100,0% |
| Monochromní | 16,7% | 0,0% |
| Neutrální tóny | 16,7% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 58,3% | 40,0% |
| Vyvážená | 41,7% | 60,0% |
| Živobylé | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 8,3% | 0,0% |
| Jemný | 0,0% | 0,0% |
| Vyvážený | 8,3% | 20,0% |
| Výrazný | 8,3% | 0,0% |
| Prohlášení | 75,0% | 80,0% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 25,0% | 30,0% |
| Jemně promíchaná paleta | 8,3% | 0,0% |
| Vyvážená harmonie | 16,7% | 10,0% |
| Silná barevná jednotnost | 33,3% | 60,0% |
| Jednotná paleta | 16,7% | 0,0% |
Která díla Francois Diday jsou nejčastěji prohlížena měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Tabulka dat
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| A Swiss Lake Scene | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Waterfall | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mountain Landscape With Far… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 |
| Path From Grimsel To Handeck | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Study From Nature At Bex | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vue Du Glacier De Blockenst… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Paysage Des Alpes Suisses | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 |
| Paysage De Montagnes | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Paysage Avec Riviere | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View From Murren To The Ebn… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V jakých jazycích je Francois Diday vyhledáván?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Tabulka dat
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| anglicky | 100 | 100,0% |
Kolik konzultací Francois Diday se denně koná a jaký je jejich očekávaný počet?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Tabulka dat
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| po 21 Zář | 0 |
| út 22 Zář | 0 |
| st 23 Zář | 300 |
| čt 24 Zář | 0 |
| pá 25 Zář | 0 |
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj (předpověď) | 0 |
| út 13 Říj (předpověď) | 0 |
| st 14 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 15 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 0 |
| so 17 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
Otázky týkající se čtenářů Francois Diday
Která díla umělce Francois Diday jsou nejčastěji prohlížena?
- Mountain Landscape With Farmhouse And Figure s 400 prohlédnutími (40% všech prohlídek Francois Diday). Výše uvedené pořadí obsahuje 6 děl.
Kolikrát byl(a) Francois Diday vyhledán(a) na WikiOO.org?
- 800krát za dvanáct měsíců: 100 na profilu umělce a 700 u záznamů děl.
Jaké díla umělce Francois Diday čtenáři preferují?
- Zemité tóny (Barevná paleta): 100% návštěv oproti 67% v katalogu.