Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce François Spiering na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
François Spiering: co ukazují konzultace
Dílo uměleckého autora François Spiering, které bylo nejčastěji prohlíženo, je Cephalus and Procris, s 500 prohlídkami za posledních dvanáct měsíců, což představuje 42% všech prohlídek. V pořadí následují Urgande Handing over the Lance to Amadis a Scenes from the Amadigi di Gaula. Profil umělce byl otevřen 200krát a záznamy děl 800krát, celkem 1 000krát. Čec 2026 je měsíc s největším počtem konzultací: 900. Čtenáři vybírají Vášnivý (Emoční náboj) v 100% návštěv, přičemž v katalogu tato hodnota představuje 25%.
François Spiering: 5 nejčastěji prohlížených děl
Každý záznam zobrazuje dílo umělce François Spiering a jeho pořadí podle počtu prohlídek na WikiOO.org za posledních dvanáct měsíců.
-
1
Cephalus and Procris, 1610
500 návštěv · 41,7%
-
2
Urgande Handing over the Lance to Amadis, 1590
400 návštěv · 33,3%
-
3
Scenes from the Amadigi di Gaula, 1602
100 návštěv · 8,3%
-
4
The Meeting between David and Abigail, 1620
100 návštěv · 8,3%
-
5
Amadigi Rescuing Oriana (detail), 1602
100 návštěv · 8,3%
Kdy byla konzultována záznam o François Spiering?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Čísla v tabulce
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 100 | 0 |
| Čec 2026 | 100 | 800 |
| Srp 2026 | 0 | 0 |
| Zář 2026 | 0 | 0 |
Kdy jsou díla umělce François Spiering vyhledávána?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si čtenáři vybírají z děl umělce François Spiering?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Čísla v tabulce
| Emoční náboj | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Vášnivý | 25,0% | 100,0% |
| Dramatický | 50,0% | 0,0% |
| Melancholický | 25,0% | 0,0% |
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 7,7% | 0,0% |
| Měkké stínění | 53,8% | 50,0% |
| Střední jas | 38,5% | 50,0% |
| Jasná rovnováha | 0,0% | 0,0% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 7,7% | 0,0% |
| Jemné odstíny | 38,5% | 50,0% |
| Vyvážená jemnost | 46,2% | 41,7% |
| Jasná barevná přítomnost | 7,7% | 8,3% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 76,9% | 58,3% |
| Neutrální tóny | 15,4% | 33,3% |
| Tmavé tóny | 7,7% | 8,3% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 15,4% | 0,0% |
| Vyvážená | 76,9% | 91,7% |
| Živobylé | 7,7% | 8,3% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 0,0% | 0,0% |
| Jemný | 7,7% | 0,0% |
| Vyvážený | 15,4% | 0,0% |
| Výrazný | 46,2% | 58,3% |
| Prohlášení | 30,8% | 41,7% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 0,0% | 0,0% |
| Jemně promíchaná paleta | 7,7% | 0,0% |
| Vyvážená harmonie | 0,0% | 0,0% |
| Silná barevná jednotnost | 76,9% | 91,7% |
| Jednotná paleta | 15,4% | 8,3% |
Jaká jsou nejvyhledávanější díla François Spiering měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Čísla v tabulce
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cephalus and Procris | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Valois Tapestry: Festival o… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Jupiter and Callisto | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Meeting between David a… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Niobe's Pride | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cephalus and Procris (detai… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Liberation of Oriane | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Amadigi Rescuing Oriana | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Scenes from the Amadigi di… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Urgande Handing over the La… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 | 0 | 0 |
V jakých jazycích je François Spiering vyhledáván?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Kolik konzultací denně pro François Spiering a v následujících třech týdnech?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Čísla v tabulce
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| po 21 Zář | 0 |
| út 22 Zář | 0 |
| st 23 Zář | 0 |
| čt 24 Zář | 0 |
| pá 25 Zář | 0 |
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 100 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj (předpověď) | 100 |
| út 13 Říj (předpověď) | 0 |
| st 14 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 15 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 0 |
| so 17 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 200 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 200 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
O čtenářích umělce François Spiering
Které dílo umělce François Spiering je nejčastěji prohlíženo?
- Na prvním místě Cephalus and Procris s 500 návštěvami a 42% dotazů. Nad ním je zařazeno 5 děl.
Jak velkou čtenářskou základnu má François Spiering na WikiOO.org?
- 1 000 návštěv za dvanáct měsíců: 200 na profil umělce, 800 u děl.
Která díla François Spiering odpovídají výběru čtenářů?
- Díla označená jako Vášnivý (Emoční náboj) získávají 100% návštěv pro 25% katalogu.