Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce George Gregory na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
George Gregory: přehled čtenosti
Za posledních dvanáct měsíců se nejpouštěnějším dílem George Gregory v databázi WikiOO.org stalo Off The Needles: 200 prohlídek, což představuje 12% všech prohlídek tohoto umělce. Následuje jich Salvaging The Wreck a The Foundering of the S.S. You-Yangs. Záznamy o umělci George Gregory byly prohlíženy celkem 6 300krát: 4 800krát u profilu umělce a 1 500krát u záznamů jednotlivých děl. Počet konzultací klesl o 55% z Zář 2026 na Říj 2026. Měsícem s nejvyšší mírou prohlídek byl Čec 2026 s 3 200 návštěvami. Konzultace probíhá na počítače (73%), telefony (21%) a tablety (6%). Čtenáři konzultují Tmavé tóny (Barevná paleta) častěji, než by odpovídalo jejímu podílu v katalogu: 33% návštěv oproti 18% děl.
10 nejčastěji prohlížených děl umělce George Gregory
Díla umělce George Gregory seřazena podle počtu prohlídek na WikiOO.org za posledních dvanáct měsíců, od nejčastěji prohlížených.
-
1
Off The Needles
200 návštěv · 12,5%
-
2
Salvaging The Wreck
200 návštěv · 12,5%
-
3
The Foundering of the S.S. You-Yangs
200 návštěv · 12,5%
-
4
Sail And Steam By Moonlight
200 návštěv · 12,5%
-
5
Vollendam Holland
200 návštěv · 12,5%
-
6
Cowes, Isle of Wight
200 návštěv · 12,5%
-
7
Running Down The Channel In A Fair Wind As She Clears The Stern Of The Ferry
100 návštěv · 6,2%
-
8
Marine Painting
100 návštěv · 6,2%
-
9
The Royal Naval Review
100 návštěv · 6,2%
-
10
A Quiet Harbour
100 návštěv · 6,2%
Kolikrát je za měsíc prohlížena karta umělce George Gregory?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Tabulka dat
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 300 | 0 |
| Čec 2026 | 2 300 | 900 |
| Srp 2026 | 800 | 400 |
| Zář 2026 | 900 | 200 |
| Říj 2026 | 500 | 0 |
Jak často jsou díla umělce George Gregory vyhledávána?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaké díla umělce George Gregory si čtenáři prohlížejí?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Tabulka dat
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 14,3% | 25,0% |
| Měkké stínění | 7,1% | 0,0% |
| Střední jas | 42,9% | 50,0% |
| Jasná rovnováha | 35,7% | 25,0% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 50,0% | 50,0% |
| Jemné odstíny | 14,3% | 18,8% |
| Vyvážená jemnost | 21,4% | 18,8% |
| Jasná barevná přítomnost | 14,3% | 12,5% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Neutrální tóny | 63,6% | 50,0% |
| Tmavé tóny | 18,2% | 33,3% |
| Zemité tóny | 18,2% | 16,7% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 28,6% | 25,0% |
| Vyvážená | 35,7% | 43,8% |
| Živobylé | 35,7% | 31,2% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 21,4% | 25,0% |
| Jemný | 28,6% | 31,2% |
| Vyvážený | 14,3% | 6,2% |
| Výrazný | 0,0% | 0,0% |
| Prohlášení | 35,7% | 37,5% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 14,3% | 18,8% |
| Jemně promíchaná paleta | 0,0% | 0,0% |
| Vyvážená harmonie | 7,1% | 12,5% |
| Silná barevná jednotnost | 57,1% | 62,5% |
| Jednotná paleta | 21,4% | 6,2% |
Která díla George Gregory jsou nejčastěji prohlížena měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Tabulka dat
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cowes, Isle of Wight | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| Vollendam Holland | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| A Quiet Harbour | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| The Mull Of Cantyre | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sail And Steam By Moonlight | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| The Royal Naval Review | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Marine Painting | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Wreck of the Star of Greece | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Foundering of the S.S.… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Shipping Off Ryde | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Jaká zařízení se používají k prohlížení profilu George Gregory?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Tabulka dat
| Zařízení | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| počítače | 4 600 | 73,0% |
| telefony | 1 300 | 20,6% |
| tablety | 400 | 6,3% |
V jakých jazycích je George Gregory vyhledáván?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Tabulka dat
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| anglicky | 400 | 100,0% |
Kolik konzultací George Gregory se denně koná a jaký je jejich očekávaný počet?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Tabulka dat
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| čt 15 Říj | 0 |
| pá 16 Říj | 100 |
| so 17 Říj | 0 |
| ne 18 Říj | 0 |
| po 19 Říj | 0 |
| út 20 Říj | 0 |
| st 21 Říj | 0 |
| čt 22 Říj | 0 |
| pá 23 Říj | 0 |
| so 24 Říj | 0 |
| ne 25 Říj | 0 |
| po 26 Říj | 0 |
| út 27 Říj | 100 |
| st 28 Říj | 0 |
| čt 29 Říj | 0 |
| pá 30 Říj | 100 |
| so 31 Říj | 0 |
| ne 1 Lis | 0 |
| po 2 Lis | 0 |
| út 3 Lis | 0 |
| st 4 Lis | 0 |
| čt 5 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 6 Lis (předpověď) | 100 |
| so 7 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 0 |
| po 9 Lis (předpověď) | 0 |
| út 10 Lis (předpověď) | 0 |
| st 11 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 100 |
| so 14 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 0 |
| po 16 Lis (předpověď) | 0 |
| út 17 Lis (předpověď) | 0 |
| st 18 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 100 |
| so 21 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 0 |
| po 23 Lis (předpověď) | 0 |
| út 24 Lis (předpověď) | 0 |
| st 25 Lis (předpověď) | 0 |
Otázky týkající se čtenářů George Gregory
Která díla umělce George Gregory jsou nejčastěji prohlížena?
- Off The Needles s 200 prohlédnutími (12% všech prohlídek George Gregory). Výše uvedené pořadí obsahuje 10 děl.
Kolikrát byl(a) George Gregory vyhledán(a) na WikiOO.org?
- 6 300krát za dvanáct měsíců: 4 800 na profilu umělce a 1 500 u záznamů děl.
Na jakých zařízeních je George Gregory vyhledáván?
- Profil George Gregory byl prohlížen na počítače (73%), telefony (21%) a tablety (6%); počítače tvoří 73% všech prohlíženích.
Jaké díla umělce George Gregory čtenáři preferují?
- Tmavé tóny (Barevná paleta): 33% návštěv oproti 18% v katalogu.