Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce George Hetzel na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
George Hetzel: statistiky v kostce
Rocky Gorge je nejvyhledávanějším dílem umělce George Hetzel: 300 prohlídek za dvanáct měsíců, což představuje 27% celkového počtu. Často se také zajímali o: Portrait of Miss Helen Leslie Myers (Mrs. William Allen) a Still Life with Watermelon, Grapes and Apples. Celkový počet prohlídek: 1 300 (500 profil umělce, 800 děl). Vrchol: Čec 2026 (1 200 návštěv). Zaznamenaná preference: Nejtmavší (Jasnost světla), 64% návštěv pro 39% katalogu.
Top 9 děl umělce George Hetzel podle počtu prohlídek
Žebříček počítá počet prohlídek díel WikiOO.org za dvanáct měsíců, nikoliv skóre v katalogu. Prvna v žebříčku je nejčastěji prohlíženým dílem autora George Hetzel.
-
1
Rocky Gorge, 1869
300 návštěv · 27,3%
-
2
Portrait of Miss Helen Leslie Myers (Mrs. William Allen), 1884
100 návštěv · 9,1%
-
3
Still Life with Watermelon, Grapes and Apples, 1880
100 návštěv · 9,1%
-
4
Trout Stream in the Alleghenies, 1863
100 návštěv · 9,1%
-
5
Still Life with Cantaloupe, Grapes and Peaches, 1864
100 návštěv · 9,1%
-
6
View Near Pittsburgh, Pennsylvania, 1885
100 návštěv · 9,1%
-
7
Still Life with Basket of Grapes, 1850
100 návštěv · 9,1%
-
8
Stream with Field and Grazing Cattle, 1870
100 návštěv · 9,1%
-
9
Fishing on the Conemaugh, 1891
100 návštěv · 9,1%
Jaký je měsíční počet čtenářů záznamu George Hetzel?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit podkladová data
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 500 | 700 |
| Srp 2026 | 0 | 0 |
| Zář 2026 | 0 | 0 |
| Říj 2026 | 0 | 100 |
Jaký je měsíční počet čtenářů děl umělce George Hetzel?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Které kategorie děl George Hetzel si nejčastěji vybírají čtenáři?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit podkladová data
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 38,6% | 63,6% |
| Měkké stínění | 27,3% | 27,3% |
| Střední jas | 25,0% | 0,0% |
| Jasná rovnováha | 6,8% | 9,1% |
| Luminózní | 2,3% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 47,7% | 63,6% |
| Jemné odstíny | 25,0% | 27,3% |
| Vyvážená jemnost | 22,7% | 9,1% |
| Jasná barevná přítomnost | 4,5% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 77,8% | 88,9% |
| Neutrální tóny | 13,9% | 11,1% |
| Tmavé tóny | 2,8% | 0,0% |
| Monochromní | 2,8% | 0,0% |
| Pastelové barvy | 2,8% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 56,8% | 63,6% |
| Vyvážená | 38,6% | 36,4% |
| Živobylé | 4,5% | 0,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 6,8% | 0,0% |
| Jemný | 6,8% | 9,1% |
| Vyvážený | 13,6% | 36,4% |
| Výrazný | 9,1% | 9,1% |
| Prohlášení | 63,6% | 45,5% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 27,3% | 27,3% |
| Jemně promíchaná paleta | 25,0% | 45,5% |
| Vyvážená harmonie | 20,4% | 18,2% |
| Silná barevná jednotnost | 25,0% | 9,1% |
| Jednotná paleta | 2,3% | 0,0% |
Jak se v průběhu roku distribuují nejčastěji prohlížené díla umělce George Hetzel?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit podkladová data
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Still Life with Basket of G… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Self Portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Farm at Scalp Level | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Trout Stream in the Alleghe… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Still Life with Trophy of G… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still Life with Melons, Gra… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Stone Bridge | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fishing Near Shade Run Furn… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Stream with Field and Grazi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Pennsylvania Mounain Stream | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Jaké je rozdělení čtenářů George Hetzel podle jazyka?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Jaká je denní čtenost George Hetzel včetně předpovědi?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit podkladová data
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| čt 15 Říj | 0 |
| pá 16 Říj | 0 |
| so 17 Říj | 0 |
| ne 18 Říj | 0 |
| po 19 Říj | 0 |
| út 20 Říj | 0 |
| st 21 Říj | 0 |
| čt 22 Říj | 0 |
| pá 23 Říj | 0 |
| so 24 Říj | 0 |
| ne 25 Říj | 300 |
| po 26 Říj | 0 |
| út 27 Říj | 0 |
| st 28 Říj | 0 |
| čt 29 Říj | 0 |
| pá 30 Říj | 0 |
| so 31 Říj | 0 |
| ne 1 Lis | 100 |
| po 2 Lis | 0 |
| út 3 Lis | 0 |
| st 4 Lis | 0 |
| čt 5 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 6 Lis (předpověď) | 0 |
| so 7 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 100 |
| po 9 Lis (předpověď) | 0 |
| út 10 Lis (předpověď) | 0 |
| st 11 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 0 |
| so 14 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 200 |
| po 16 Lis (předpověď) | 0 |
| út 17 Lis (předpověď) | 0 |
| st 18 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 0 |
| so 21 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 200 |
| po 23 Lis (předpověď) | 0 |
| út 24 Lis (předpověď) | 0 |
| st 25 Lis (předpověď) | 0 |
George Hetzel: nejčastější dotazy
Které dílo umělce George Hetzel má nejvíce prohlídek?
- Rocky Gorge: 300 návštěv, 27% konzultací. Seznam pokračuje až do pořadí 9.
Jaká je čtenost u George Hetzel?
- 1 300 návštěv za dvanáct měsíců (500 prohlídek profilu umělce, 800 prohlídek děl).
Preferují čtenáři určitou kategorii děl od George Hetzel?
- Ano, Nejtmavší (Jasnost světla): 64% návštěv pro 39% katalogu.