Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Guercino na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Guercino: co ukazují konzultace
Dílo uměleckého autora Guercino, které bylo nejčastěji prohlíženo, je Et in Arcadia Ego, s 400 prohlídkami za posledních dvanáct měsíců, což představuje 4% všech prohlídek. V pořadí následují Christ and the Woman taken in adultery a A study of God. Profil umělce byl otevřen 1 500krát a záznamy děl 10 500krát, celkem 12 000krát. Mezi Srp 2026 a Zář 2026 počet prohlídek klesl o 12%. Čec 2026 je měsíc s největším počtem konzultací: 9 700. Čtenáři si prohlížejí záznamy na počítače (92%) a telefony (8%). Čtenáři vybírají Neutrální tóny (Barevná paleta) v 45% návštěv, přičemž v katalogu tato hodnota představuje 20%.
Guercino: 10 nejčastěji prohlížených děl
Každý záznam zobrazuje dílo umělce Guercino a jeho pořadí podle počtu prohlídek na WikiOO.org za posledních dvanáct měsíců.
-
1
Et in Arcadia Ego
400 návštěv · 3,6%
-
2
Christ and the Woman taken in adultery
400 návštěv · 3,6%
-
3
A study of God
400 návštěv · 3,6%
-
4
Young mother, seated and pointing, with child
300 návštěv · 2,7%
-
5
Souls in Purgatory Supplicating the Madonna of Loreto
300 návštěv · 2,7%
-
6
A study of Christ
300 návštěv · 2,7%
-
7
Christ and the Woman of Samaria, 1619
200 návštěv · 1,8%
-
8
Madonna and Child, 1622
200 návštěv · 1,8%
-
9
The Holy Family, 1620
200 návštěv · 1,8%
-
10
Ermina Finds the Wounded Tancred
200 návštěv · 1,8%
Kdy byla konzultována záznam o Guercino?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Čísla v tabulce
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 800 |
| Čec 2026 | 1 000 | 8 700 |
| Srp 2026 | 100 | 700 |
| Zář 2026 | 400 | 300 |
Kdy jsou díla umělce Guercino vyhledávána?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si čtenáři vybírají z děl umělce Guercino?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Čísla v tabulce
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 48,0% | 26,1% |
| Měkké stínění | 22,0% | 10,8% |
| Střední jas | 8,0% | 9,0% |
| Jasná rovnováha | 14,0% | 34,2% |
| Luminózní | 8,0% | 19,8% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 46,0% | 23,4% |
| Jemné odstíny | 26,0% | 36,9% |
| Vyvážená jemnost | 24,0% | 35,1% |
| Jasná barevná přítomnost | 4,0% | 4,5% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 70,7% | 43,3% |
| Neutrální tóny | 19,5% | 45,2% |
| Monochromní | 0,0% | 5,8% |
| Pastelové barvy | 4,9% | 3,9% |
| Tmavé tóny | 4,9% | 1,9% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 52,0% | 30,6% |
| Vyvážená | 38,0% | 45,1% |
| Živobylé | 10,0% | 24,3% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 16,0% | 35,1% |
| Jemný | 20,0% | 25,2% |
| Vyvážený | 18,0% | 5,4% |
| Výrazný | 26,0% | 19,8% |
| Prohlášení | 20,0% | 14,4% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 10,0% | 7,2% |
| Jemně promíchaná paleta | 8,0% | 8,1% |
| Vyvážená harmonie | 8,0% | 6,3% |
| Silná barevná jednotnost | 38,0% | 18,0% |
| Jednotná paleta | 36,0% | 60,4% |
Jaká jsou nejvyhledávanější díla Guercino měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Čísla v tabulce
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Vocation of Saint Aloys… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Susanna and the Elders | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Christ and the Woman of Sam… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 |
| Amnon and Tamar | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Samian Sibyl with a Put… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Assumption of the Virgin Ma… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Esther before Ahasuerus | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saint Pierre pleurant sa fa… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Susanna and the Elders | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Assumption of the Virgin | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Jaké je rozdělení prohlídek Guercino podle zařízení?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Čísla v tabulce
| Zařízení | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| počítače | 11 000 | 91,7% |
| telefony | 1 000 | 8,3% |
V jakých jazycích je Guercino vyhledáván?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Čísla v tabulce
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| arabsky | 400 | 57,1% |
| řecky | 100 | 14,3% |
| chorvatsky | 100 | 14,3% |
| polsky | 100 | 14,3% |
Kolik konzultací denně pro Guercino a v následujících třech týdnech?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Čísla v tabulce
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 100 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 100 |
| ne 4 Říj | 200 |
| po 5 Říj | 100 |
| út 6 Říj | 300 |
| st 7 Říj | 100 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 100 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj | 0 |
| út 13 Říj | 0 |
| st 14 Říj | 600 |
| čt 15 Říj | 0 |
| pá 16 Říj | 200 |
| so 17 Říj (předpověď) | 100 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 200 |
| po 19 Říj (předpověď) | 100 |
| út 20 Říj (předpověď) | 200 |
| st 21 Říj (předpověď) | 400 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 200 |
| so 24 Říj (předpověď) | 100 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 200 |
| po 26 Říj (předpověď) | 100 |
| út 27 Říj (předpověď) | 200 |
| st 28 Říj (předpověď) | 500 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 200 |
| so 31 Říj (předpověď) | 100 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 300 |
| po 2 Lis (předpověď) | 100 |
| út 3 Lis (předpověď) | 300 |
| st 4 Lis (předpověď) | 600 |
| čt 5 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 6 Lis (předpověď) | 300 |
O čtenářích umělce Guercino
Které dílo umělce Guercino je nejčastěji prohlíženo?
- Na prvním místě Et in Arcadia Ego s 400 návštěvami a 4% dotazů. Nad ním je zařazeno 10 děl.
Jak velkou čtenářskou základnu má Guercino na WikiOO.org?
- 12 000 návštěv za dvanáct měsíců: 1 500 na profil umělce, 10 500 u děl.
Jaká zařízení používají čtenáři autora Guercino?
- Používají počítače (92%) a telefony (8%); počítače představuje 92% prohlídek.
Která díla Guercino odpovídají výběru čtenářů?
- Díla označená jako Neutrální tóny (Barevná paleta) získávají 45% návštěv pro 20% katalogu.