Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Gunnar Berg na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Gunnar Berg: co ukazují konzultace
Dílo uměleckého autora Gunnar Berg, které bylo nejčastěji prohlíženo, je Trollfjordslaget (The Battle at Trollfjord), s 900 prohlídkami za posledních dvanáct měsíců, což představuje 32% všech prohlídek. V pořadí následují From Svolvær Harbor a Svolvær. Profil umělce byl otevřen 400krát a záznamy děl 2 400krát, celkem 2 800krát. Mezi Zář 2026 a Říj 2026 počet prohlídek klesl o 78%. Čec 2026 je měsíc s největším počtem konzultací: 1 500. Čtenáři vybírají Dramatický (Emoční náboj) v 75% návštěv, přičemž v katalogu tato hodnota představuje 33%.
Gunnar Berg: 7 nejčastěji prohlížených děl
Každý záznam zobrazuje dílo umělce Gunnar Berg a jeho pořadí podle počtu prohlídek na WikiOO.org za posledních dvanáct měsíců.
-
1
Trollfjordslaget (The Battle at Trollfjord)
900 návštěv · 32,1%
-
2
From Svolvær Harbor
600 návštěv · 21,4%
-
3
Svolvær, 1889
400 návštěv · 14,3%
-
4
Untitled (AQRR5V)
400 návštěv · 14,3%
-
5
Fra Svolvær, 1889
300 návštěv · 10,7%
-
6
Norwegian Sjekter ved Nordlandskysten
100 návštěv · 3,6%
-
7
Fra Svolvær i Lofoten ( From Svolvaer in Lofoten, Norway)
100 návštěv · 3,6%
Kdy byla konzultována záznam o Gunnar Berg?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Čísla v tabulce
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 100 |
| Čec 2026 | 200 | 1 300 |
| Srp 2026 | 0 | 100 |
| Zář 2026 | 200 | 700 |
| Říj 2026 | 0 | 200 |
Kdy jsou díla umělce Gunnar Berg vyhledávána?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si čtenáři vybírají z děl umělce Gunnar Berg?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Čísla v tabulce
| Emoční náboj | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Dramatický | 33,3% | 75,0% |
| Pokojný | 33,3% | 25,0% |
| Klidná | 33,3% | 0,0% |
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 0,0% | 0,0% |
| Měkké stínění | 7,7% | 10,7% |
| Střední jas | 69,2% | 67,9% |
| Jasná rovnováha | 7,7% | 21,4% |
| Luminózní | 15,4% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 61,5% | 60,7% |
| Jemné odstíny | 23,1% | 39,3% |
| Vyvážená jemnost | 0,0% | 0,0% |
| Jasná barevná přítomnost | 15,4% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 42,9% | 61,1% |
| Neutrální tóny | 28,6% | 38,9% |
| Pastelové barvy | 28,6% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 53,8% | 57,1% |
| Vyvážená | 30,8% | 42,9% |
| Živobylé | 15,4% | 0,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 15,4% | 0,0% |
| Jemný | 30,8% | 25,0% |
| Vyvážený | 23,1% | 28,6% |
| Výrazný | 7,7% | 0,0% |
| Prohlášení | 23,1% | 46,4% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 30,8% | 35,7% |
| Jemně promíchaná paleta | 15,4% | 14,3% |
| Vyvážená harmonie | 15,4% | 25,0% |
| Silná barevná jednotnost | 15,4% | 14,3% |
| Jednotná paleta | 23,1% | 10,7% |
Jaká jsou nejvyhledávanější díla Gunnar Berg měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Čísla v tabulce
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Trollfjordslaget (The Battl… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 200 | 100 |
| Fra Svolvær | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 200 | 0 |
| Windmill | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fishingboats in the Port | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Svolvær | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 100 | 0 | 0 |
| Gravferd i Lofoten (Burial… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| House and Barge | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Reine kirkegård ( Reine gra… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fishing vessels at Reine, L… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fra Svolvær i Lofoten ( Fro… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
V jakých jazycích je Gunnar Berg vyhledáván?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Kolik konzultací denně pro Gunnar Berg a v následujících třech týdnech?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Čísla v tabulce
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| pá 16 Říj | 0 |
| so 17 Říj | 0 |
| ne 18 Říj | 0 |
| po 19 Říj | 0 |
| út 20 Říj | 0 |
| st 21 Říj | 0 |
| čt 22 Říj | 0 |
| pá 23 Říj | 0 |
| so 24 Říj | 0 |
| ne 25 Říj | 0 |
| po 26 Říj | 0 |
| út 27 Říj | 0 |
| st 28 Říj | 0 |
| čt 29 Říj | 100 |
| pá 30 Říj | 0 |
| so 31 Říj | 0 |
| ne 1 Lis | 0 |
| po 2 Lis | 0 |
| út 3 Lis | 0 |
| st 4 Lis | 0 |
| čt 5 Lis | 0 |
| pá 6 Lis (předpověď) | 0 |
| so 7 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 0 |
| po 9 Lis (předpověď) | 0 |
| út 10 Lis (předpověď) | 0 |
| st 11 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 0 |
| so 14 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 0 |
| po 16 Lis (předpověď) | 0 |
| út 17 Lis (předpověď) | 0 |
| st 18 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 0 |
| so 21 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 0 |
| po 23 Lis (předpověď) | 0 |
| út 24 Lis (předpověď) | 0 |
| st 25 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 26 Lis (předpověď) | 0 |
O čtenářích umělce Gunnar Berg
Které dílo umělce Gunnar Berg je nejčastěji prohlíženo?
- Na prvním místě Trollfjordslaget (The Battle at Trollfjord) s 900 návštěvami a 32% dotazů. Nad ním je zařazeno 7 děl.
Jak velkou čtenářskou základnu má Gunnar Berg na WikiOO.org?
- 2 800 návštěv za dvanáct měsíců: 400 na profil umělce, 2 400 u děl.
Která díla Gunnar Berg odpovídají výběru čtenářů?
- Díla označená jako Dramatický (Emoční náboj) získávají 75% návštěv pro 33% katalogu.