Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Henry Ninham na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Henry Ninham: statistiky v kostce
Market Cross, Wymondham, Norfolk je nejvyhledávanějším dílem umělce Henry Ninham: 100 prohlídek za dvanáct měsíců, což představuje 20% celkového počtu. Často se také zajímali o: Whitefriars, Norwich a Norwich Scene with Whitefriars Bridge. Celkový počet prohlídek: 900 (500 profil umělce, 400 děl). Vrchol: Čec 2026 (700 návštěv). Zaznamenaná preference: Jemné odstíny (Nasycení barev), 100% návštěv pro 56% katalogu.
Top 5 děl umělce Henry Ninham podle počtu prohlídek
Žebříček počítá počet prohlídek díel WikiOO.org za dvanáct měsíců, nikoliv skóre v katalogu. Prvna v žebříčku je nejčastěji prohlíženým dílem autora Henry Ninham.
-
1
Market Cross, Wymondham, Norfolk, 1865
100 návštěv · 20,0%
-
2
Whitefriars, Norwich, 1840
100 návštěv · 20,0%
-
3
Norwich Scene with Whitefriars Bridge
100 návštěv · 20,0%
-
4
Near Mousehold, Norwich (Sheds behind Cavalry Barracks)
100 návštěv · 20,0%
-
5
Fuller's House, St Martin's, Norwich
100 návštěv · 20,0%
Jaký je měsíční počet čtenářů záznamu Henry Ninham?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit podkladová data
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 100 | 0 |
| Čec 2026 | 400 | 300 |
| Srp 2026 | 0 | 100 |
| Zář 2026 | 0 | 0 |
| Říj 2026 | 0 | 0 |
Jaký je měsíční počet čtenářů děl umělce Henry Ninham?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Které kategorie děl Henry Ninham si nejčastěji vybírají čtenáři?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit podkladová data
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 12,5% | 0,0% |
| Měkké stínění | 6,2% | 0,0% |
| Střední jas | 43,8% | 40,0% |
| Jasná rovnováha | 37,5% | 60,0% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 6,2% | 0,0% |
| Jemné odstíny | 56,2% | 100,0% |
| Vyvážená jemnost | 25,0% | 0,0% |
| Jasná barevná přítomnost | 12,5% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Neutrální tóny | 57,1% | 60,0% |
| Zemité tóny | 21,4% | 40,0% |
| Tmavé tóny | 21,4% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 6,2% | 0,0% |
| Vyvážená | 81,2% | 100,0% |
| Živobylé | 12,5% | 0,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 6,2% | 0,0% |
| Jemný | 25,0% | 0,0% |
| Vyvážený | 12,5% | 20,0% |
| Výrazný | 31,2% | 60,0% |
| Prohlášení | 25,0% | 20,0% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 0,0% | 0,0% |
| Jemně promíchaná paleta | 6,2% | 0,0% |
| Vyvážená harmonie | 18,8% | 40,0% |
| Silná barevná jednotnost | 37,5% | 40,0% |
| Jednotná paleta | 37,5% | 20,0% |
Jak se v průběhu roku distribuují nejčastěji prohlížené díla umělce Henry Ninham?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit podkladová data
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Near Mousehold, Norwich (Sh… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Whitefriars, Norwich | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Devil's Tower, Carrow,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| St Stephen's Back Street, N… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View through the Archway of… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Jesus Chapel, Norwich Cathe… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Market Cross, Wymondham, No… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Gateway and Cattle | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lakenham Mills | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Gateway (Entrance to the Bi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Jaké je rozdělení čtenářů Henry Ninham podle jazyka?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Jaká je denní čtenost Henry Ninham včetně předpovědi?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit podkladová data
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| st 14 Říj | 0 |
| čt 15 Říj | 0 |
| pá 16 Říj | 0 |
| so 17 Říj | 0 |
| ne 18 Říj | 0 |
| po 19 Říj | 0 |
| út 20 Říj | 0 |
| st 21 Říj | 0 |
| čt 22 Říj | 0 |
| pá 23 Říj | 0 |
| so 24 Říj | 0 |
| ne 25 Říj | 0 |
| po 26 Říj | 0 |
| út 27 Říj | 0 |
| st 28 Říj | 0 |
| čt 29 Říj | 0 |
| pá 30 Říj | 0 |
| so 31 Říj | 0 |
| ne 1 Lis | 0 |
| po 2 Lis | 0 |
| út 3 Lis | 0 |
| st 4 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 5 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 6 Lis (předpověď) | 0 |
| so 7 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 0 |
| po 9 Lis (předpověď) | 0 |
| út 10 Lis (předpověď) | 0 |
| st 11 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 0 |
| so 14 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 0 |
| po 16 Lis (předpověď) | 0 |
| út 17 Lis (předpověď) | 0 |
| st 18 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 0 |
| so 21 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 0 |
| po 23 Lis (předpověď) | 0 |
| út 24 Lis (předpověď) | 0 |
Henry Ninham: nejčastější dotazy
Které dílo umělce Henry Ninham má nejvíce prohlídek?
- Market Cross, Wymondham, Norfolk: 100 návštěv, 20% konzultací. Seznam pokračuje až do pořadí 5.
Jaká je čtenost u Henry Ninham?
- 900 návštěv za dvanáct měsíců (500 prohlídek profilu umělce, 400 prohlídek děl).
Preferují čtenáři určitou kategorii děl od Henry Ninham?
- Ano, Jemné odstíny (Nasycení barev): 100% návštěv pro 56% katalogu.