Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Howard Cook na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Howard Cook: statistiky v kostce
Harbor Skyline je nejvyhledávanějším dílem umělce Howard Cook: 200 prohlídek za dvanáct měsíců, což představuje 3% celkového počtu. Často se také zajímali o: Hill Town a The Pack. Celkový počet prohlídek: 5 900 (500 profil umělce, 5 400 děl). Pokles o 80% mezi Srp 2026 a Zář 2026. Vrchol: Čec 2026 (4 900 návštěv). Rozdělení zařízení: počítače (97%) a telefony (3%). Zaznamenaná preference: Měkké stínění (Jasnost světla), 38% návštěv pro 18% katalogu.
Top 10 děl umělce Howard Cook podle počtu prohlídek
Žebříček počítá počet prohlídek díel WikiOO.org za dvanáct měsíců, nikoliv skóre v katalogu. Prvna v žebříčku je nejčastěji prohlíženým dílem autora Howard Cook.
-
1
Harbor Skyline, 1930
200 návštěv · 3,3%
-
2
Hill Town, 1931
200 návštěv · 3,3%
-
3
The Pack, 1947
200 návštěv · 3,3%
-
4
George Washington Bridge, 1931
200 návštěv · 3,3%
-
5
Portrait of a Southern Girl
200 návštěv · 3,3%
-
6
Street in Snow (Houses in Snow) (Illustration for The Checkerboard), 1931
100 návštěv · 1,6%
-
7
Kennebec River (Bank), 1926
100 návštěv · 1,6%
-
8
Taos Pueblo (Smokes) (Taos Pueblo Morning Smokes), 1927
100 návštěv · 1,6%
-
9
Head of an Indian Facing Right, 1950
100 návštěv · 1,6%
-
10
The Lobo, 1927
100 návštěv · 1,6%
Jaký je měsíční počet čtenářů záznamu Howard Cook?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit podkladová data
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 400 |
| Čec 2026 | 400 | 4 500 |
| Srp 2026 | 0 | 500 |
| Zář 2026 | 100 | 0 |
Jaký je měsíční počet čtenářů děl umělce Howard Cook?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Které kategorie děl Howard Cook si nejčastěji vybírají čtenáři?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit podkladová data
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 6,0% | 0,0% |
| Měkké stínění | 18,0% | 37,7% |
| Střední jas | 46,0% | 32,8% |
| Jasná rovnováha | 26,0% | 21,3% |
| Luminózní | 4,0% | 8,2% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 80,0% | 88,5% |
| Jemné odstíny | 16,0% | 11,5% |
| Vyvážená jemnost | 2,0% | 0,0% |
| Jasná barevná přítomnost | 2,0% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 53,2% | 61,7% |
| Neutrální tóny | 44,7% | 36,7% |
| Tmavé tóny | 2,1% | 0,0% |
| Monochromní | 0,0% | 1,7% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 70,0% | 82,0% |
| Vyvážená | 26,0% | 18,0% |
| Živobylé | 4,0% | 0,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 0,0% | 3,3% |
| Jemný | 8,0% | 0,0% |
| Vyvážený | 6,0% | 1,6% |
| Výrazný | 4,0% | 14,8% |
| Prohlášení | 82,0% | 80,3% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 0,0% | 4,9% |
| Jemně promíchaná paleta | 8,0% | 4,9% |
| Vyvážená harmonie | 4,0% | 6,6% |
| Silná barevná jednotnost | 46,0% | 54,1% |
| Jednotná paleta | 42,0% | 29,5% |
Jak se v průběhu roku distribuují nejčastěji prohlížené díla umělce Howard Cook?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit podkladová data
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Canyons N.Y | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Genoa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nanny and Kid | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Giant's Thumb | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Quoddy Bay | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| New England Church | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Dictator | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ex Libris Irene Doyle | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bremen 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Busy Harbor | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Je Howard Cook vyhledáván na telefonech nebo na počítačích?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Zobrazit podkladová data
| Zařízení | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| počítače | 5 700 | 96,6% |
| telefony | 200 | 3,4% |
Jaké je rozdělení čtenářů Howard Cook podle jazyka?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit podkladová data
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| anglicky | 100 | 100,0% |
Jaká je denní čtenost Howard Cook včetně předpovědi?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit podkladová data
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 100 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj | 0 |
| út 13 Říj | 100 |
| st 14 Říj | 0 |
| čt 15 Říj | 0 |
| pá 16 Říj | 0 |
| so 17 Říj | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
| po 2 Lis (předpověď) | 0 |
| út 3 Lis (předpověď) | 0 |
| st 4 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 5 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 6 Lis (předpověď) | 0 |
| so 7 Lis (předpověď) | 0 |
Howard Cook: nejčastější dotazy
Které dílo umělce Howard Cook má nejvíce prohlídek?
- Harbor Skyline: 200 návštěv, 3% konzultací. Seznam pokračuje až do pořadí 10.
Jaká je čtenost u Howard Cook?
- 5 900 návštěv za dvanáct měsíců (500 prohlídek profilu umělce, 5 400 prohlídek děl).
Je Howard Cook vyhledáván častěji na telefonech nebo počítačích?
- Zadavatelé jsou rozděleni podle počítače (97%) a telefony (3%); nejvíce je jich počítače s podílem 97%.
Preferují čtenáři určitou kategorii děl od Howard Cook?
- Ano, Měkké stínění (Jasnost světla): 38% návštěv pro 18% katalogu.