Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Isabel Bishop na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Isabel Bishop: statistiky v kostce
Untitled (240) je nejvyhledávanějším dílem umělce Isabel Bishop: 200 prohlídek za dvanáct měsíců, což představuje 13% celkového počtu. Často se také zajímali o: Little Nude a Untitled (416). Celkový počet prohlídek: 1 900 (600 profil umělce, 1 300 děl). Vrchol: Čec 2026 (1 400 návštěv). Zaznamenaná preference: Jasná rovnováha (Jasnost světla), 27% návštěv pro 14% katalogu.
Top 10 děl umělce Isabel Bishop podle počtu prohlídek
Žebříček počítá počet prohlídek díel WikiOO.org za dvanáct měsíců, nikoliv skóre v katalogu. Prvna v žebříčku je nejčastěji prohlíženým dílem autora Isabel Bishop.
-
1
Untitled (240)
200 návštěv · 13,3%
-
2
Little Nude
100 návštěv · 6,7%
-
3
Untitled (416)
100 návštěv · 6,7%
-
4
Untitled (196)
100 návštěv · 6,7%
-
5
Untitled (731)
100 návštěv · 6,7%
-
6
Untitled (159)
100 návštěv · 6,7%
-
7
Untitled (330)
100 návštěv · 6,7%
-
8
Untitled (904)
100 návštěv · 6,7%
-
9
Untitled (650)
100 návštěv · 6,7%
-
10
Untitled (837)
100 návštěv · 6,7%
Jaký je měsíční počet čtenářů záznamu Isabel Bishop?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit podkladová data
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 100 | 0 |
| Čec 2026 | 200 | 1 200 |
| Srp 2026 | 0 | 100 |
| Zář 2026 | 0 | 0 |
| Říj 2026 | 300 | 0 |
Jaký je měsíční počet čtenářů děl umělce Isabel Bishop?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Které kategorie děl Isabel Bishop si nejčastěji vybírají čtenáři?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit podkladová data
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 2,0% | 0,0% |
| Měkké stínění | 22,0% | 6,7% |
| Střední jas | 52,0% | 46,7% |
| Jasná rovnováha | 14,0% | 26,7% |
| Luminózní | 10,0% | 20,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 20,0% | 20,0% |
| Jemné odstíny | 10,0% | 13,3% |
| Vyvážená jemnost | 18,0% | 26,7% |
| Jasná barevná přítomnost | 52,0% | 40,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Tmavé tóny | 42,5% | 35,7% |
| Zemité tóny | 31,9% | 21,4% |
| Neutrální tóny | 21,3% | 28,6% |
| Pastelové barvy | 4,3% | 14,3% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 16,0% | 13,3% |
| Vyvážená | 22,0% | 20,0% |
| Živobylé | 62,0% | 66,7% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 10,0% | 13,3% |
| Jemný | 42,0% | 46,7% |
| Vyvážený | 16,0% | 13,3% |
| Výrazný | 22,0% | 13,3% |
| Prohlášení | 10,0% | 13,3% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 6,0% | 6,7% |
| Jemně promíchaná paleta | 0,0% | 0,0% |
| Vyvážená harmonie | 2,0% | 6,7% |
| Silná barevná jednotnost | 34,0% | 33,3% |
| Jednotná paleta | 58,0% | 53,3% |
Jak se v průběhu roku distribuují nejčastěji prohlížené díla umělce Isabel Bishop?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit podkladová data
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Two Girls Outdoors | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Study for Undressing on the… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lunch Counter | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (305) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (755) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (887) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (635) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (780) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (937) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (499) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Jaké je rozdělení čtenářů Isabel Bishop podle jazyka?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit podkladová data
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| španělsky | 300 | 100,0% |
Jaká je denní čtenost Isabel Bishop včetně předpovědi?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit podkladová data
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| čt 15 Říj | 0 |
| pá 16 Říj | 0 |
| so 17 Říj | 0 |
| ne 18 Říj | 0 |
| po 19 Říj | 0 |
| út 20 Říj | 0 |
| st 21 Říj | 0 |
| čt 22 Říj | 0 |
| pá 23 Říj | 0 |
| so 24 Říj | 0 |
| ne 25 Říj | 0 |
| po 26 Říj | 0 |
| út 27 Říj | 0 |
| st 28 Říj | 0 |
| čt 29 Říj | 0 |
| pá 30 Říj | 0 |
| so 31 Říj | 0 |
| ne 1 Lis | 0 |
| po 2 Lis | 0 |
| út 3 Lis | 0 |
| st 4 Lis | 0 |
| čt 5 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 6 Lis (předpověď) | 0 |
| so 7 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 0 |
| po 9 Lis (předpověď) | 0 |
| út 10 Lis (předpověď) | 0 |
| st 11 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 0 |
| so 14 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 0 |
| po 16 Lis (předpověď) | 0 |
| út 17 Lis (předpověď) | 0 |
| st 18 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 0 |
| so 21 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 0 |
| po 23 Lis (předpověď) | 0 |
| út 24 Lis (předpověď) | 0 |
| st 25 Lis (předpověď) | 0 |
Isabel Bishop: nejčastější dotazy
Které dílo umělce Isabel Bishop má nejvíce prohlídek?
- Untitled (240): 200 návštěv, 13% konzultací. Seznam pokračuje až do pořadí 10.
Jaká je čtenost u Isabel Bishop?
- 1 900 návštěv za dvanáct měsíců (600 prohlídek profilu umělce, 1 300 prohlídek děl).
Preferují čtenáři určitou kategorii děl od Isabel Bishop?
- Ano, Jasná rovnováha (Jasnost světla): 27% návštěv pro 14% katalogu.