Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce James Docharty na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
James Docharty: statistiky v kostce
Head of the Holy Loch je nejvyhledávanějším dílem umělce James Docharty: 500 prohlídek za dvanáct měsíců, což představuje 36% celkového počtu. Často se také zajímali o: A Man with a Horse and Cart and a Dog on a Moor a Kilchurn Castle, Loch Awe. Celkový počet prohlídek: 1 600 (200 profil umělce, 1 400 děl). Pokles o 67% mezi Srp 2026 a Zář 2026. Vrchol: Čec 2026 (1 100 návštěv). Zaznamenaná preference: Jasná rovnováha (Jasnost světla), 50% návštěv pro 24% katalogu.
Top 7 děl umělce James Docharty podle počtu prohlídek
Žebříček počítá počet prohlídek díel WikiOO.org za dvanáct měsíců, nikoliv skóre v katalogu. Prvna v žebříčku je nejčastěji prohlíženým dílem autora James Docharty.
-
1
Head of the Holy Loch, 1868
500 návštěv · 35,7%
-
2
A Man with a Horse and Cart and a Dog on a Moor, 1857
200 návštěv · 14,3%
-
3
Kilchurn Castle, Loch Awe
200 návštěv · 14,3%
-
4
In the Trossachs, Loch Achray from the Island, 1866
200 návštěv · 14,3%
-
5
Glen Dee Deer Forest, 1869
100 návštěv · 7,1%
-
6
Morning Mist Clearing off the Hills, 1876
100 návštěv · 7,1%
-
7
Head of Loch Eil
100 návštěv · 7,1%
Jaký je měsíční počet čtenářů záznamu James Docharty?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit podkladová data
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 100 | 0 |
| Čec 2026 | 100 | 1 000 |
| Srp 2026 | 0 | 300 |
| Zář 2026 | 0 | 100 |
Jaký je měsíční počet čtenářů děl umělce James Docharty?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Které kategorie děl James Docharty si nejčastěji vybírají čtenáři?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit podkladová data
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 3,0% | 0,0% |
| Měkké stínění | 18,2% | 0,0% |
| Střední jas | 54,5% | 50,0% |
| Jasná rovnováha | 24,2% | 50,0% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 21,2% | 21,4% |
| Jemné odstíny | 54,5% | 57,1% |
| Vyvážená jemnost | 21,2% | 14,3% |
| Jasná barevná přítomnost | 3,0% | 7,1% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 27,3% | 21,4% |
| Vyvážená | 69,7% | 71,4% |
| Živobylé | 3,0% | 7,1% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 0,0% | 0,0% |
| Jemný | 0,0% | 0,0% |
| Vyvážený | 9,1% | 0,0% |
| Výrazný | 18,2% | 14,3% |
| Prohlášení | 72,7% | 85,7% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 0,0% | 0,0% |
| Jemně promíchaná paleta | 6,1% | 14,3% |
| Vyvážená harmonie | 15,2% | 7,1% |
| Silná barevná jednotnost | 54,5% | 57,1% |
| Jednotná paleta | 24,2% | 21,4% |
Jak se v průběhu roku distribuují nejčastěji prohlížené díla umělce James Docharty?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit podkladová data
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| A Salmon Stream | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Mountain Tarn | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Mill Dam, Ardnaham | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Mountain Tarn | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| In the Trossachs | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Heart of the Trossachs | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Moorland Road with Cattle | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| In the Trossachs | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Loch Tulla, Black Mount | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Kilchurn Castle, Loch Awe | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
Jaké je rozdělení čtenářů James Docharty podle jazyka?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Jaká je denní čtenost James Docharty včetně předpovědi?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit podkladová data
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| út 22 Zář | 0 |
| st 23 Zář | 0 |
| čt 24 Zář | 0 |
| pá 25 Zář | 100 |
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj | 0 |
| út 13 Říj (předpověď) | 0 |
| st 14 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 15 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 0 |
| so 17 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
| po 2 Lis (předpověď) | 0 |
James Docharty: nejčastější dotazy
Které dílo umělce James Docharty má nejvíce prohlídek?
- Head of the Holy Loch: 500 návštěv, 36% konzultací. Seznam pokračuje až do pořadí 7.
Jaká je čtenost u James Docharty?
- 1 600 návštěv za dvanáct měsíců (200 prohlídek profilu umělce, 1 400 prohlídek děl).
Preferují čtenáři určitou kategorii děl od James Docharty?
- Ano, Jasná rovnováha (Jasnost světla): 50% návštěv pro 24% katalogu.