Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce James Ensor na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
James Ensor: statistiky v kostce
Skelety se ohřívají je nejvyhledávanějším dílem umělce James Ensor: 3 800 prohlídek za dvanáct měsíců, což představuje 5% celkového počtu. Často se také zajímali o: Death and the Masks a Autoportrét s maskami. Celkový počet prohlídek: 86 100 (21 400 profil umělce, 64 700 děl). Nárůst o 53% mezi Zář 2026 a Říj 2026. Vrchol: Čec 2026 (40 500 návštěv). Jazyky: anglicky (36%), francouzsky (11%) a nizozemsky (10%). Země: Spojené státy americké (15%), Belgie (10%) a Francie (8%). Rozdělení zařízení: počítače (74%), telefony (22%) a tablety (4%). Zaznamenaná preference: Dramatický (Atmosféra), 86% návštěv pro 63% katalogu.
Top 10 děl umělce James Ensor podle počtu prohlídek
Žebříček počítá počet prohlídek díel WikiOO.org za dvanáct měsíců, nikoliv skóre v katalogu. Prvna v žebříčku je nejčastěji prohlíženým dílem autora James Ensor.
Jaký je měsíční počet čtenářů záznamu James Ensor?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit podkladová data
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
200
1 800
Čec 2026
5 800
34 700
Srp 2026
4 800
7 400
Zář 2026
4 000
8 400
Říj 2026
6 600
12 400
Jaký je měsíční počet čtenářů děl umělce James Ensor?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Které kategorie děl James Ensor si nejčastěji vybírají čtenáři?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit podkladová data
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Dramatický
63,3%
86,0%
Mystický
4,1%
4,5%
Klidná atmosféra
14,3%
3,2%
Pokojný
10,2%
1,7%
Elegance
2,0%
2,1%
Nostalgický
2,0%
1,9%
Eterický
2,0%
0,2%
Výrazné
2,0%
0,1%
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Melancholický
40,8%
46,7%
Záhadný
12,2%
18,2%
Dramatický
4,1%
10,8%
Napětí
10,2%
10,3%
Reflektivní
12,2%
7,3%
Závažný a tklivý
8,2%
4,0%
Klidná
4,1%
0,6%
Radostný
0,0%
0,7%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
14,0%
10,9%
Měkké stínění
16,0%
21,9%
Střední jas
26,0%
29,6%
Jasná rovnováha
40,0%
35,5%
Luminózní
4,0%
2,1%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
18,0%
14,9%
Jemné odstíny
42,0%
29,0%
Vyvážená jemnost
32,0%
42,7%
Jasná barevná přítomnost
8,0%
13,5%
Sytá barva
0,0%
0,0%
Barevná paleta
Barevná paleta
Díla umělce
Návštěvy
Neutrální tóny
58,5%
48,0%
Zemité tóny
29,3%
39,2%
Tmavé tóny
4,9%
11,5%
Monochromní
2,4%
1,3%
Přírodní motivy
4,9%
0,0%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
26,0%
15,5%
Vyvážená
58,0%
66,7%
Živobylé
16,0%
17,8%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
26,0%
8,8%
Jemný
16,0%
26,1%
Vyvážený
16,0%
17,3%
Výrazný
18,0%
21,1%
Prohlášení
24,0%
26,7%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
24,0%
17,9%
Jemně promíchaná paleta
18,0%
25,0%
Vyvážená harmonie
18,0%
15,0%
Silná barevná jednotnost
28,0%
30,3%
Jednotná paleta
12,0%
11,8%
Jak se v průběhu roku distribuují nejčastěji prohlížené díla umělce James Ensor?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit podkladová data
Dílo
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
Říj 2026
Vjezdění Krista do Bruselu
0
0
0
0
0
0
0
200
600
200
600
800
Autoportrét s maskami
0
0
0
0
0
0
0
0
500
300
500
900
Koupelny v Ostendě
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
0
100
Skelety se ohřívají
0
0
0
0
0
0
0
0
900
500
300
1 100
Dáma v nouzi
0
0
0
0
0
0
0
0
600
100
100
200
The Bad Doctors
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
800
0
The Intrigue
0
0
0
0
0
0
0
0
300
100
400
700
The Frightful Musicians
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
400
400
The Wise Judges
0
0
0
0
0
0
0
0
200
100
300
0
Ecce Homo (Christ and the C…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
0
100
Je James Ensor vyhledáván na telefonech nebo na počítačích?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Zobrazit podkladová data
Zařízení
Návštěvy
Sdílet
počítače
63 300
73,5%
telefony
19 200
22,3%
tablety
3 600
4,2%
Jaké je rozdělení čtenářů James Ensor podle jazyka?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit podkladová data
Jazyk
Návštěvy
Sdílet
anglicky
2 200
36,1%
francouzsky
700
11,5%
nizozemsky
600
9,8%
rusky
400
6,6%
Chinese
400
6,6%
německy
300
4,9%
španělsky
300
4,9%
italsky
300
4,9%
portugalsky
300
4,9%
ukrajinsky
200
3,3%
Jaká je denní čtenost James Ensor včetně předpovědi?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit podkladová data
Den
Návštěvy
čt 15 Říj
700
pá 16 Říj
400
so 17 Říj
800
ne 18 Říj
400
po 19 Říj
1 300
út 20 Říj
1 300
st 21 Říj
400
čt 22 Říj
1 400
pá 23 Říj
1 200
so 24 Říj
1 800
ne 25 Říj
2 000
po 26 Říj
1 300
út 27 Říj
1 000
st 28 Říj
500
čt 29 Říj
900
pá 30 Říj
1 000
so 31 Říj
500
ne 1 Lis
600
po 2 Lis
800
út 3 Lis
800
st 4 Lis
1 000
čt 5 Lis (předpověď)
900
pá 6 Lis (předpověď)
700
so 7 Lis (předpověď)
900
ne 8 Lis (předpověď)
900
po 9 Lis (předpověď)
1 000
út 10 Lis (předpověď)
900
st 11 Lis (předpověď)
500
čt 12 Lis (předpověď)
900
pá 13 Lis (předpověď)
800
so 14 Lis (předpověď)
900
ne 15 Lis (předpověď)
900
po 16 Lis (předpověď)
1 000
út 17 Lis (předpověď)
900
st 18 Lis (předpověď)
600
čt 19 Lis (předpověď)
900
pá 20 Lis (předpověď)
800
so 21 Lis (předpověď)
900
ne 22 Lis (předpověď)
900
po 23 Lis (předpověď)
1 000
út 24 Lis (předpověď)
900
st 25 Lis (předpověď)
600
James Ensor: nejčastější dotazy
Které dílo umělce James Ensor má nejvíce prohlídek?
Skelety se ohřívají: 3 800 návštěv, 5% konzultací. Seznam pokračuje až do pořadí 10.
Jaká je čtenost u James Ensor?
86 100 návštěv za dvanáct měsíců (21 400 prohlídek profilu umělce, 64 700 prohlídek děl).
Je James Ensor vyhledáván častěji na telefonech nebo počítačích?
Zadavatelé jsou rozděleni podle počítače (74%), telefony (22%) a tablety (4%); nejvíce je jich počítače s podílem 74%.
Které jazyky se používají při prohlížení profilu James Ensor?
anglicky (36%), francouzsky (11%) a nizozemsky (10%); nejčastějším jazykem je anglicky s podílem 36%.
Preferují čtenáři určitou kategorii děl od James Ensor?
Ano, Dramatický (Atmosféra): 86% návštěv pro 63% katalogu.